Ki nevel a végén?

Anger Management

2023.08.18 Sz396367

Szörnyű, filmnek kevés. Ember nem viseli el a valóságban az ilyet, mint Jack Nicholson karaktere. Közel sem ajánlható ez kikapcsolódáshoz.

2022.06.15 JRD

Nicholson és Sandler

Rajongok a két színészért és örültem, hogy egy filmben láthatom őket. Van benne humor, Nicholsonra jellemző ördögi vitriol és Sandlerre jellemző balek attitűd. Érdemes megnézni, hiszen humoros, vicces és sokszor ördögi. Szóval filmre fel és jó szórakozást! Ezek ellenére is jó szívvel ajánlom. Mert szórakoztató és mert Nicholson és Sandler. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.03.06 indingo

Adam Sandlartől megszoktuk, hogy filmjei többségében vígjátékok, amik néha nagyon együgyűek, közönségesek, de mindegyikben van valami tanulság. Ez is egy ilyen darab, és erről sem mondható el, hogy egynél többször meg szeretnénk nézni, legfeljebb nek... Több

2015.09.12 rbernadett

Nem tudok ezzel a filmmel mit kezdeni, szeretem is meg nem is. Adam Sandler style, viszont Nicolsontól egy kicsit kevés. A mellékszereplők egy kicsit többet érnek ebben a filmben, mint Sandler.

2021.01.06 HE7EDIK

Nicholson kisujjába több színészet szorult, mint a komikusnak is gyenge Sandlerbe, ettől függetlenül nagyon irritáló a jelenléte, ami a filmről is elmondható. Vannak vicces részek és fájdalmasan túltolt jelenetek, egyszer végig lehet szenvedni, ha épp nincs más a tv-ben.

2019.07.31 Ms. Akárki

Zseniális vígjáték. Adam Sandler hozta a megszokott formáját. Durva volt ahogy elhitették vele, hogy a terápia közben barátnője otthagyta őt az idősebb terapeutájáért. Tanulságos, poénos és érzelmes film. Kellemes kikapcsolódást nyújt mindig.

2017.02.03 hszpp

Nem mondanám tipikus Adam sandler filmnek,mert viszonylag könnyen felejthető. Tipikus háttérfilm takarításhoz,főzéshez,vagy alváshoz. Első körben izgalmas,szórakoztató,de másodszor már abszolút kiszámítható sajnos. Ettől függetlenül egyáltalán nem rossz!

2021.10.31 dandelion1983

Sajnos elég gyenge film a szereplők ellenére is. Ha a romantikus szál nem lenne benne, még kevesebb pontot adnék rá. Próbált vicces lenni, sajnos nem sikerült.

2018.08.12 Norbert93

Nem azt mondom, hogy az Arany Málna-díjak királyának ez a legviccesebb filmje, de mégis szórakoztató és minőségi vígjáték. Nicholson mester pedig mindig zseniális, ahogy ebben a filmben is.

2022.02.07 Képkockák

Ki vagy te?

Az ilyen szerepek miatt IS hiányzik Jack Nicholson manapság, pedig nagyon reméltem, hogy legalább 1 vagy 2 mellékszerepre még visszatér, de úgy néz ki, ez a hajó már végleg elúszott. A film egyszerre próbál komoly-vicces-romantikus lenni, ami sok nézőnek gagyi hatást ad, én inkább azt mondom, hogy túl sok mindent próbáltak beletenni ebbe a 106 percbe, és néhol kapkodós vagy erőltetett lett. Adam Sandlernek sem épp ez volt élete szerepe, és a romantikus vígjátékok között is könnyedén találunk jobbat, de egyszer mindenképp érdemes megnézni, ha másért nem, akkor azért, hogy feltedd a kérdést: Ki vagy te?

2018.07.30 Norbi

Az első része a filmnek sokkal szórakoztatóbb lett, mint a második fele. Nem tudom talán a film közepe felé kifogytak a szuszból a szereplők is, meg a forgatókönyvíró.

2022.06.08 László

Ki nevet a végén? Csak akinek átlagon felüli a humorérzéke!

Zseniális alakítást nyújt benne minden színész, mindenki 100%-ban hozza a karakterét, igazi csapatmunka! A poénok megunhatatlanok, nem véletlen adja az egyik legtöbb találatot a YouTube. Jack Nickolson feledhetetlen alakítása felteszi a koronát a műre! Nálam Oscar!

2019.06.09 Kirana80

Gúz Fraba- Csini vagyok

Végtelenül vicces. Adam Sandler jól hozza a figuráját Jack Nicholson pedig eszméltlen vicces. Szerintem elejétől a végéig nem is egyszer nézős film. Időről időre előkerül.

2015.05.23 Brigusz724

Nagyon jó kis film, vicces és tényleg az egész film alatt nem is számítottam volna a végén lévő csavarra. Ha ideges leszek csak kimondom: Gúszfraba! :D