indingo   2017. 12. 24.

Jobb mint az első. A Stiefler mamája utáni vágyakozás, a leszbikus jelenet és a feledhetetlen baleset a pillanatragasztóval. Szegény Jason Biggsnek mit kellett kiállnia.

Orosz István   2017. 07. 29.

Szerintem van olyan jó mint az első rész, ez is tartalmaz beteg poénokat. Pl: a video kazettás, Stifler karaktere mindent überel, ő a legnagyobb arc az egész filmben.

GedyPapa   2017. 03. 08.

Hozza azt a szintet, amit az első rész, úgyhogy akinek tetszett az első az nem fog csalatkozni ebben sem. A humor és a szereplők hasonló színvonalt képviselnek és megmosolyogtató jelenetekben láthatjuk őket viszont. Ezt is érdemes megnézni!

diumiu   2017. 12. 24.

Rég láttam már ezt a filmet, de ahogy visszaemlékszem kedveltem ezt a részt is. Nálam nem volt akkora sikert, mint az első de szerettem. A maga műfajában ez egy jó film.

Döme   2018. 01. 24.

Ott folytatta , ahol az első részt abbahagyta és nagyon jól tette! Ugyanaz a színvonal, mint az első. Alapmű. Olyan poénok, amik mindig is ütni fognak és szállóigévé váltak. A karakterek mind visszatértek az első részből és ez nagyon sokat számított a filmben. (A folytatásokat- a 3. kivételével, Oz-tól eltekintve- figyelembe véve főleg.) Ennek talán a Michelle-s részen kívül, nem túl sok mondanivalója van. Talán Kevin kisebb gyötrődése és annak megoldása. De nem is nagyon hiányzik az embernek több mondanivaló. Színtiszta szórakozás és kikapcsolódás. Elérte a célját a film, úgy vélem.

Az első részhez képest ez a film rész közel háromszoros (30 millió dolláros) költségvetéssel rendelkezett.

(ArpiHajdu és Réci )

A zenetáboros jelenetek többségét a malibui JCA Shalom Camp nevű táborban vették fel.

(ArpiHajdu és Réci )

Shannon Elizabeth azért nem vállalt meztelen jelenetet, mert tartott a beskatulyázástól.

(SódóGA)