Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Imádtam. Főleg azért szerettem az első részt is, mert ha egy horrorfilmtől parázok és kifigurázzák, tudok rajta nevetni, akkor kevésbé félek tőleXD Szétröhögtük rajta magunkat. Ha egy jót akar nevetni az ember akkor ezt érdemes megnézni.

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Ha egyszer egy gépezet beindul, gyorsan le kell rántani róla még egy bőrt. Nem sok köze volt az első rész színvonalához, de azért ezen is lehet jókat röhögni.

indingo   2017. 05. 02.

Az első sokkal jobb volt. Hiányoltam a Sikoly karaktert és viccesnek se találtam. Az elején az ördögűzős jelenet béna volt. Sok altesti poén volt, ami egy idő után már sok.

harnas1207   2018. 12. 05.

Szeretem ezt a sorozatot, sokat nevettem rajta, de ennek ellenére voltak béna viccek is benne. Kezd kicsit eljárni felette az idő.

moov18   2016. 02. 11.

A Horrorra akadva szériából egyértelműen az első két rész az ami ér is valamit. Látva mind az öt részt, nem bíztatok senkit arra, hogy maratont tartson a sorozatból. Az ezt követő résztől erőltetetté, inkább idegesítővé mintsem szórakoztatóvá váltak ... több»

Di Canio   2019. 05. 15.

Ez a leggyengébb rész.

Lost Silver Book   2017. 01. 01.

Ez nem tudom főként minek a paródiája, de a Jumanji-féle kokain növény csúcs benne! :) Az a néger eddig is vicces volt, de így látva.... XD Egyetlen olyan Horrorra Akadva rész, ami az én film-utáló tesómnak is tetszett. Kifejezetten tetszett benne a... több»

A térképen, amit Cindy olvas, az utcanevek híres horrorfilmekre utalnak. Az Elm utca a Rémálom az Elm utcában (1984) című filmből van, Kane Manor pedig a Kopogó szellem 2. (1986) főhősét alakító Kane Hodderre utal.

(ps)

Tori Spelling visszautasította a készítőket, amikor azok azt kérték tőle, hogy az egyik jelenetben fedetlen keblekkel jelenjen meg. Ennek következményeképp a jeleneteinek 3/4-ét kivágták a filmből.

(ps)

Abban a jelenetben, ahol Az ördögűző (1973) című filmet parodizálják, a nyelv az eredeti film forgatásáról származó kellék.

(ps)

A kosárlabdázós táncjelenet egy korabeli Nike reklámot parodizál.

(ps)

A Pindúr Pandúrok kétszer is feltűnnek a filmben. Elsőször Alex táskáján láthatjuk őket, majd Cindy szobájának polcán is megjelenik az egyik pandúr.

(ps)

A filmben látható pince megegyezik azzal, amit az Ínyencfalat (1991) és a (1966) tv-sorozat forgatásán használtak.