Zoolander, a trendkívüli

Zoolander, a trendkívüli

Zoolander

Malajzia elnöke alaposan betett a divatvilágnak, amikor úgy döntött, felszámolja országában a gyerekmunkát. Ezzel ugyanis csökkenne a cégek profitja, sőt, az egész ruhaipar veszélybe kerülne. Az elnök hamar céltáblává válik, a gyilkosságra pedig a rossz passzban levő modell, Derek… Több

Rendező: Ben Stiller
Forgatókönyvíró: Drake Sather, Ben Stiller, John Hamburg
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2001.12.27.

2021.01.29 Norbert93

A film, ami annyira idétlen és abszurd, hogy a maga műfajában gyakorlatilag kultikussá vált.

2019.08.16 indingo

Az egész film a divat- és modellvilág kifigurázása, nem is olyan rosszul. Hihetetlen nevek tűnnek fel a filmben, és a zenéket is csak dicsérni lehet.

2019.09.19 TomÁcs

Picit bemutatja a középső úját a divatszakmának, helyenként erőltetett a történet, és már fogja az ember a fejét, de összességében nem rossz film.

2016.04.18 andor50

Hát ez a vígjáték már klasszikussá nőtte ki magát. Tele van borzasztó nagy marhaságokkal, lehet rajta jókat nevetni. Bár mint film, nem egy nagy valami, de egy délutáni unaloműzőnek tökéletes azon röhögni, ahogy Ben Stiller és Owen Wilson ott bohóckodnak a képernyőn.

2019.08.16 Lonka

Stiller és Wilson nem a két legjobb képű színész, bár ez szerintem koncepció volt. Az ultra mini telefont nagyon bírtam. A története középszerű.

Ben Stiller Derek Zoolandert, a nem túl eszes férfi modellt alakítja a filmben. Amikor azt magyarázzák neki, miért tökéletes gyilkosok a férfimodellek, Derek nem érti, miről van szó. Ez azért volt, mert Ben Stiller elfelejtette a szövegét, és ugyanazt a kérdést tette fel, amit már korábban: „Miért pont a férfimodellek?"Szerző: Puncs

Ben Stiller és Owen Wilson 4. közös filmje. Szerző: dulkap

Ben Stiller egyenesen Owen Wilsonra írta Hansel szerepét.Szerző: hp

Ben Stiller úgy írta meg David Bowie jelenetét, hogy még nem tudta, vajon a zenész elvállalja-e a szerepet. Szerző: hp

(2016. 03. 06.)
Zoolander
Ez a film nem tud kimenni a divatból, dacára annak, hogy a nálam eggyel fiatalabb generáció egy rakás poént már nem ért meg belőle, de még mindig átlagon felül szórakoztató tud lenni. Több