Zoolander, a trendkívüli

Zoolander

2021.01.29 Norbert93

A film, ami annyira idétlen és abszurd, hogy a maga műfajában gyakorlatilag kultikussá vált.

2019.08.16 indingo

Az egész film a divat- és modellvilág kifigurázása, nem is olyan rosszul. Hihetetlen nevek tűnnek fel a filmben, és a zenéket is csak dicsérni lehet.

2019.09.19 TomÁcs

Picit bemutatja a középső úját a divatszakmának, helyenként erőltetett a történet, és már fogja az ember a fejét, de összességében nem rossz film.

2016.04.18 andor50

Hát ez a vígjáték már klasszikussá nőtte ki magát. Tele van borzasztó nagy marhaságokkal, lehet rajta jókat nevetni. Bár mint film, nem egy nagy valami, de egy délutáni unaloműzőnek tökéletes azon röhögni, ahogy Ben Stiller és Owen Wilson ott bohóckodnak a képernyőn.

2019.08.16 Lonka

Stiller és Wilson nem a két legjobb képű színész, bár ez szerintem koncepció volt. Az ultra mini telefont nagyon bírtam. A története középszerű.

2015.12.31 Ragemarci

Újranéztem, mert azt mondták, hogy... A kult státuszt továbbra sem értem, de kétségtelenül van egy bugyuta "bája".

2015.05.13 Szeky

A Zoolander egy kiemelkedő film Ben Stiller munkásságában. Nagyon jól megmutatja és kifigurázza, hogy milyen is ez a modell-világ. Az ostoba ember szerepét szerintem zsigerből hozza. Hansel (Owen Wilson) pedig egy igen érdekes és izgalmas karakter. Nem csoda, hogy jön a folytatás! Alig várom!

2015.10.14 Siriusalias

A film teljesen abszurd és röhejes, de annak ellenére nem is olyan gyenge a mondanivalója, érdekes témát boncolgat azzal együtt hogy a játék csak arra megy ki hogy legyen min nevetni. A vígjáték nagy figurái jelennek meg benne, és jól hozzák a figuráikat. Szerettem a filmet, és várom a második részét.

2015.02.10 tomvétsz

Az ismerőseim közül annyian javasolták, hogy nézzem meg, hogy végül rászántam magam. Nem vagyok egy Ben Stiller rajongó, de ez a film kellemes meglepetést okozott. A humora működik, a szereposztás rendben van, a történetben meg épp annyi fifika van, amennyi kell. Én lepődtem meg a legjobban, de határozottan tetszett a dolog.

2015.10.24 Buffy

Nekem a hátamon feláll a szőr Ben Stillertől, bár azt azért el kell ismernem, hogy akad egy két nézhető filmje, de a Zoolander akármennyire is akarta kiparodizálni a divatvilágot, nekem valahogy semmi újat nem mondott. És ha e mellé még Stiller arcát is bámulnom kell, akkor én azt mondom: im out!

2016.02.08 jazzy

Ben Stillernek nem sok igazán jó filmje van, de a Zoolander kivételt képez ezek alól. Persze nem lett az évszázad vígjátéka, de a görbe tükör, amit felállított, remekül funkcionált. Ezen az úton kellett volna tovább menni, kár, hogy nem így lett.