Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ace Ventura - Állati nyomozó (1994)

Ace Ventura: Pet Detective

belavagyok   2020. 10. 05.

Akárhányszor meg tudom nézni a filmet és az a csodás benne, hogy mindig vicces. Jim Carrey egy álla, de tényleg.

indingo   2017. 07. 02.

Nincs még egy olyan színész, aki úgy el tudta volna játszani a kótyagos nyomozót, mint Jim Carrey. Beteg, de azért vicces történet, mindenképpen többször nézős.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Igazi alapfilm tele van humorral és akárhányszor is adja a tv mindig leragadok, nagyon szimpatikus történet.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 14.

Imádom, Jim Carrey nagyszerűen játszik ebben a filmben. Nagyon jó poénok vannak benne. Jó kis vígjáték.

Shelby07   2018. 01. 07.

Nincsenek szavak erre a filmre! Talán az őrült az megfelelő lenne. Humoros, élvezhető, és Jim Carry ismét tökéletesen el tudja játszani az őrült fickó szerepet. Ha van még olyan ember aki nem látta volna ezt a filmet, ajánlom bátran, hogy nézze meg, mert nem fog csalódni!

Mavil   2016. 06. 09.

Jim Carry ebben a filmben volt leginkább önmaga, szerintem ennek a filmnek köszönheti hírnevét is. Szinte szóról szóra ismerem az Ace Ventura-t, milliószor láttam már életem során.

Puncs   2019. 04. 02.

Hatalmas vígjátéknak számított ez a maga korában, a kilencvenes években. Ma már klasszikus. Személy szerint nekem nem tartozik a kedvenc vígjátékaim közé, de néhány alkalommal simán meg lehet nézni. Ami vitathatatlan az az, hogy Jim Carrey zseniálisa... több»

Egy ideig ezt a szerepet Rob Schneider számára tervezték. Őt azonban nem érdekelte a projekt.

(Thibo84)

Egy ponton a készítők úgy vélték, hogy Ace nő lesz és Alicenek fogják hívni, akit Whoopi Goldberg játszana.

(Thibo84)

Lauren Holly visszautasitotta a Courteney Cox által játszott szerepet.

(Thibo84)

Jim Carrey elárulta, hogy a karakterét intelligens madárra alapozta, egy nimfapapagájra, vagy valamiféle papagájra. A járása madárszerű volt, a ruhák, amiket viselt, mint egy színes madár. Még a frizurája is.

(Thibo84)

Egy 2011-es interjúban Tom Shadyac elismerte, hogy amikor először látta a kész filmet, aggódott, hogy véget vethet Jim Carrey karrierjének.

(Thibo84)

A filmben látható elmegyógyintézetet Tom Shadyac rendező után Shady Acres Mental Hospitalnak nevezték el.

(LionelMessi10)

A forgatás idején még Tone-Lõc volt a leghíresebb színész, Courteney Cox még nem futott be a Jóbarátokkal és Jim Carrey sem volt még világhírű.

(LionelMessi10)

Jim Carrey aktívan kivette részét a forgatókönyv átalakításából. Például az ő ötlete volt a film végi jelenethez, hogy Einhorn ruháját letépve bizonyítsa az elméletét.

(Miska bácsi)

Carrie-Anne Moss és Téa Leoni is felmerült Melissa karakterének megformálására.

(Miska bácsi)

A film elejei jelentben a szállítmányozó céget "hds"-nek hívják. A betűket fejjel lefelé fordítva UPS olvasható, mely egy valós cég.

(Miska bácsi)

Jim Carrey lemosott mindenkit a filmvászonról, de azért a többi szereplő (Udo Kier, Sean Young és az önmagát alakító Dan Marino) is ott volt a szeren, Courteney Cox azonban csak a szépségét adta hozzá a filmhez. 9/10 több»