Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Ace Ventura - Állati nyomozó (1994)

Ace Ventura: Pet Detective

Nagyonjóképű   2020. 02. 25.

Jim Carrey utánozhatatlan és egyben zseniális ebben a vígjátékban. Mai napig sírva nevetek rajta, ha megnézem, és nem lehet megunni. Mai napig nem tudtak hasonló kaliberű vígjátékkal előállni, ami javarészt Carreynek köszönhet. Egyszerűen frenetikus, nagy kedvenc.

indingo   2017. 07. 02.

Nincs még egy olyan színész, aki úgy el tudta volna játszani a kótyagos nyomozót, mint Jim Carrey. Beteg, de azért vicces történet, mindenképpen többször nézős.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Igazi alapfilm tele van humorral és akárhányszor is adja a tv mindig leragadok, nagyon szimpatikus történet.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 14.

Imádom, Jim Carrey nagyszerűen játszik ebben a filmben. Nagyon jó poénok vannak benne. Jó kis vígjáték.

Mavil   2016. 06. 09.

Jim Carry ebben a filmben volt leginkább önmaga, szerintem ennek a filmnek köszönheti hírnevét is. Szinte szóról szóra ismerem az Ace Ventura-t, milliószor láttam már életem során.

Jim Carrey lemosott mindenkit a filmvászonról, de azért a többi szereplő (Udo Kier, Sean Young és az önmagát alakító Dan Marino) is ott volt a szeren, Courteney Cox azonban csak a szépségét adta hozzá a filmhez. 9/10 több»

Egy ideig ezt a szerepet Rob Schneider számára tervezték. Őt azonban nem érdekelte a projekt.

(Thibo84)

Egy ponton a készítők úgy vélték, hogy Ace nő lesz és Alicenek fogják hívni, akit Whoopi Goldberg játszana.

(Thibo84)

Lauren Holly visszautasitotta a Courteney Cox által játszott szerepet.