Ace Ventura - Állati nyomozó (1994)

Ace Ventura: Pet Detective

szoljhozzam   2021. 10. 26.

Jim Carrey egyik legjobb vígjátéka. Eszementül humoros, és a történet is aktív.

indingo   2017. 07. 02.

Nincs még egy olyan színész, aki úgy el tudta volna játszani a kótyagos nyomozót, mint Jim Carrey. Beteg, de azért vicces történet, mindenképpen többször nézős.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Igazi alapfilm tele van humorral és akárhányszor is adja a tv mindig leragadok, nagyon szimpatikus történet.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 14.

Imádom, Jim Carrey nagyszerűen játszik ebben a filmben. Nagyon jó poénok vannak benne. Jó kis vígjáték.

Sabnock Sanatory   2019. 01. 29.

Állati beteg,és őrült film,amit Jim Carrey-ra szabtak.A mozdulatai,és gesztusai a korszak nevettető zsenijévé emelték,és nem érdemtelenül...Végig tart a humorbomba !

Puncs   2019. 04. 02.

Hatalmas vígjátéknak számított ez a maga korában, a kilencvenes években. Ma már klasszikus. Személy szerint nekem nem tartozik a kedvenc vígjátékaim közé, de néhány alkalommal simán meg lehet nézni. Ami vitathatatlan az az, hogy Jim Carrey zseniálisa... több»

Shelby07   2018. 01. 07.

Nincsenek szavak erre a filmre! Talán az őrült az megfelelő lenne. Humoros, élvezhető, és Jim Carry ismét tökéletesen el tudja játszani az őrült fickó szerepet. Ha van még olyan ember aki nem látta volna ezt a filmet, ajánlom bátran, hogy nézze meg, mert nem fog csalódni!

Egy ideig ezt a szerepet Rob Schneider számára tervezték. Őt azonban nem érdekelte a projekt.

(Thibo84)

Egy ponton a készítők úgy vélték, hogy Ace nő lesz, és Alice-nek fogják hívni, akit Whoopi Goldberg játszana.

(Thibo84)

Lauren Holly visszautasitotta a Courteney Cox által játszott szerepet.

(Thibo84)

Jim Carrey elárulta, hogy a karakterét intelligens madárra alapozta, egy nimfapapagájra, vagy valamiféle papagájra. A járása madárszerű volt, a ruhák, amiket viselt, mint egy színes madár. Még a frizurája is.

(Thibo84)

Egy 2011-es interjúban Tom Shadyac elismerte, hogy amikor először látta a kész filmet, aggódott, hogy véget vethet Jim Carrey karrierjének.