Ace Ventura - Állati nyomozó (1994)

Ace Ventura: Pet Detective

indingo   2017. 07. 02.

Nincs még egy olyan színész, aki úgy el tudta volna játszani a kótyagos nyomozót, mint Jim Carrey. Beteg, de azért vicces történet, mindenképpen többször nézős.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Igazi alapfilm tele van humorral és akárhányszor is adja a tv mindig leragadok, nagyon szimpatikus történet.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 14.

Imádom, Jim Carrey nagyszerűen játszik ebben a filmben. Nagyon jó poénok vannak benne. Jó kis vígjáték.

Mavil   2016. 06. 09.

Jim Carry ebben a filmben volt leginkább önmaga, szerintem ennek a filmnek köszönheti hírnevét is. Szinte szóról szóra ismerem az Ace Ventura-t, milliószor láttam már életem során.

Shelby07   2018. 01. 07.

Nincsenek szavak erre a filmre! Talán az őrült az megfelelő lenne. Humoros, élvezhető, és Jim Carry ismét tökéletesen el tudja játszani az őrült fickó szerepet. Ha van még olyan ember aki nem látta volna ezt a filmet, ajánlom bátran, hogy nézze meg, mert nem fog csalódni!

Jim Carrey lemosott mindenkit a filmvászonról, de azért a többi szereplő (Udo Kier, Sean Young és az önmagát alakító Dan Marino) is ott volt a szeren, Courteney Cox azonban csak a szépségét adta hozzá a filmhez. 9/10 több»

Egy ideig ezt a szerepet Rob Schneider számára tervezték. Őt azonban nem érdekelte a projekt.

(Thibo84)

Egy ponton a készítők úgy vélték, hogy Ace nő lesz és Alicenek fogják hívni, akit Whoopi Goldberg játszana.

(Thibo84)

Lauren Holly visszautasitotta a Courteney Cox által játszott szerepet.