Horrorra akadva 4. (2006)

Scary Movie 4

Carmen Electra
Bill Pullman

Norbert93   2019. 04. 13.

Ez még az a rész, ami már idétlen kategória, de még mindig vannak benne oltári jó filmparódiák.

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Ez a leggyengébb rész, ez nem kérdéses. Iszonyat gagyi, néhol már nézhetetlen. nem ülnek a poénok, nem a legjobbak az alapfilmek sem, egyszóval unalmas

Norbi   2018. 07. 23.

A Horrorra akadva széria talán egyik legfelszínesebb része az egészből.Nekem nagyon mű volt az egész, voltak jő poénok, de nem lett az egész film érdekes és szórakoztató.

MMcFly2015   2016. 06. 28.

Számomra a Horrorra Akadva 3 volt a csúcs. Az rendesen elrugaszkodott az első két rész stílusától, és a történet is szépen össze lett rakva. Ez a negyedik rész inkább hasonlít még a harmadik szerkezetéhez, de már nem olyan kidolgozott történettel, és... több»

VargaBarnabas   2016. 05. 29.

Jó lett ez a paródia is. Azok az Ipodok :D. Nagyon jól összehozták itt is a különböző filmek paródiáját, mint például A falu, A fűrész filmek. Tényleg nagyon remek kis film lett ez is.

Lost Silver Book   2017. 01. 01.

Egy kis világok harca, egy kis Átok című film, egy tucat a többi maszlag horror és akció filmből és voálá: ekkora baromságot még nem hordott magán a föld. Ez a japán Átok című paródia tetszett a legjobban. Nagyon pihentre sikerült, főleg az eredeti b... több»

Holló   2016. 01. 24.

Láttam már jobb paródiát is, de végül is az alkotók hozták a szokott színvonalat. Szellemek, szörnyek, pszichopaták és földön kívüliek törtnek Cindy Campbell életére, ismét. A cselekmény természetesen komolytalan, de a jelenetek viccesek. Főleg a fűrész filmeket parodizáló jelenetek sikerültek jól.

Ez az első olyan rész, melynek nyitójelenetében csak férfi főszereplők láthatóak.

Regina Hall először szerepel a film poszterén.

A filmet Vancouverben forgatták.

Ez a második olyan rész, amelyikben Brenda nem hal meg.

Leslie Nielsen is vállalt egy kicsit a meztelen jelenetéből, nem csak a dublőre.