Horrorra akadva 3. (2003)

Scary Movie 3

Anna Faris
Charlie Sheen
Pamela Anderson
Pamela Anderson

BoBamburg   2020. 10. 27.

Bárhol bármikor szívesen újranézem, pedig tényleg rengetegszer láttam eddig is. Habár érezhető némi váltás az első két részhez képest, én imádom ennek is a humorát.

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Jobb lett, mint a második rész, főként azért, mert a film alapja egy remek horrorfilm. Közelíti az első részt, de ebbe kevesebb film került a porondra.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 24.

David Zucker nagyon érti ezt a műfajt,és valamit mindig belecsempész ezekbe a rekeszmozgató filmekbe. Nem bírnám ezt a stílust minden nap nézni,de néhanap kell ez is. Leslie Nielsen pedig javít rajta jócskán...

Ms. Akárki   2019. 07. 29.

Imádnivaló debilség, mint amit már meg is szokhattunk. Ez a rész kifejezetten tetszett. Főleg hogy ebből már több jelenetet felismertem, hogy melyik thrillert, horrort parodizálja ki. Remek kikapcsolódás.

Norbert93   2018. 12. 07.

Itt már azért érezhető, hogy nem Wayans rendezte a filmet, közel sincs olyan eredeti és vicces, sokszor inkább átcsap idétlenbe a produkció, de ettől függetlenül tele van humoros jelenetekkel. Hiányolom az első két részben látott iróniát és eredetiséget, a sztori sem halad sehová.

harnas1207   2018. 11. 26.

Remek paródia! Talán többet is ki lehetett volna hozni egy egy filmből, de a fűrészes kezdés kegyetlen nagyot üt.

Miska bácsi   2018. 08. 06.

Régebben ez is sokkal jobb volt. Annyiszor meg tudtam nézni, hogy már kívülről tudom a sztorit. De azon kaptam magam, hogy nem csak azért nem tudok nevetni, mert tudom, mi jön, hanem mert nagyon olcsó poénokkal dolgozik többnyire. Mindenhova kell egy... több»

A filmet Vancouverben forgatták.

Az előzetesben Anthony Anderson jelenete annyira népszerű volt, hogy gyorsan írtak még pár jelenetet a színésznek.

(ps)

A film előzetesében láthatjuk az Orákulumot, amint egy serpenyővel fenyegeti a férjét. A film végső változatából ez a jelenet kimaradt.

(ps)

A filmből kimaradtak a Matrix filmeket gúnyoló poénok, de Queen Latifah a poszteren még Orákulumnak öltözve látható.

(ps)

Hosszú idő után ez volt Charlie Sheen első paródiája. Utoljára a Nagy durranás 2. - A második pukk (1993) című filmjének volt hasonló a műfaja.