Horrorra akadva 3.

Anna Faris
Charlie Sheen
Pamela Anderson
Pamela Anderson

Egy titokzatos gyilkos videokazetta forog kézen. Aki megnézni a szalagot, az hét nap múlva rejtélyes körülmények között meghal. Az ügyben Cindy Campbell (Anna Faris), a riporter is érdekelt. Megszerzi, majd megnézi a szalagot, hogy a dolgok végére járjon. Az egyik közeli farmon gabonaköröket… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2004.04.01.
Több

2024.02.17 Schumy1

Számomra itt elindult a lejtmenet.

2017.09.22 mamiéstöti2

Jobb lett, mint a második rész, főként azért, mert a film alapja egy remek horrorfilm. Közelíti az első részt, de ebbe kevesebb film került a porondra.

David Zucker nagyon érti ezt a műfajt,és valamit mindig belecsempész ezekbe a rekeszmozgató filmekbe. Nem bírnám ezt a stílust minden nap nézni,de néhanap kell ez is. Leslie Nielsen pedig javít rajta jócskán...

2019.07.29 Ms. Akárki

Imádnivaló debilség, mint amit már meg is szokhattunk. Ez a rész kifejezetten tetszett. Főleg hogy ebből már több jelenetet felismertem, hogy melyik thrillert, horrort parodizálja ki. Remek kikapcsolódás.

2020.10.27 BoBamburg

Bárhol bármikor szívesen újranézem, pedig tényleg rengetegszer láttam eddig is. Habár érezhető némi váltás az első két részhez képest, én imádom ennek is a humorát.

A filmet Vancouverben forgatták.Szerző: mamiéstöti2

Az előzetesben Anthony Anderson jelenete annyira népszerű volt, hogy gyorsan írtak még pár jelenetet a színésznek.Szerző: ps

A film előzetesében láthatjuk az Orákulumot, amint egy serpenyővel fenyegeti a férjét. A film végső változatából ez a jelenet kimaradt.Szerző: ps

A filmből kimaradtak a Matrix filmeket gúnyoló poénok, de Queen Latifah a poszteren még Orákulumnak öltözve látható.Szerző: ps