Horrorra akadva 3.

Scary Movie 3

2024.02.17 Schumy1

Számomra itt elindult a lejtmenet.

2017.09.22 mamiéstöti2

Jobb lett, mint a második rész, főként azért, mert a film alapja egy remek horrorfilm. Közelíti az első részt, de ebbe kevesebb film került a porondra.

David Zucker nagyon érti ezt a műfajt,és valamit mindig belecsempész ezekbe a rekeszmozgató filmekbe. Nem bírnám ezt a stílust minden nap nézni,de néhanap kell ez is. Leslie Nielsen pedig javít rajta jócskán...

2019.07.29 Ms. Akárki

Imádnivaló debilség, mint amit már meg is szokhattunk. Ez a rész kifejezetten tetszett. Főleg hogy ebből már több jelenetet felismertem, hogy melyik thrillert, horrort parodizálja ki. Remek kikapcsolódás.

2020.10.27 BoBamburg

Bárhol bármikor szívesen újranézem, pedig tényleg rengetegszer láttam eddig is. Habár érezhető némi váltás az első két részhez képest, én imádom ennek is a humorát.

2018.12.07 Norbert93

Itt már azért érezhető, hogy nem Wayans rendezte a filmet, közel sincs olyan eredeti és vicces, sokszor inkább átcsap idétlenbe a produkció, de ettől függetlenül tele van humoros jelenetekkel. Hiányolom az első két részben látott iróniát és eredetiséget, a sztori sem halad sehová.

2018.11.26 harnas1207

Remek paródia! Talán többet is ki lehetett volna hozni egy egy filmből, de a fűrészes kezdés kegyetlen nagyot üt.

2018.08.06 Miska bácsi

Régebben ez is sokkal jobb volt. Annyiszor meg tudtam nézni, hogy már kívülről tudom a sztorit. De azon kaptam magam, hogy nem csak azért nem tudok nevetni, mert tudom, mi jön, hanem mert nagyon olcsó poénokkal dolgozik többnyire. Mindenhova kell egy... Több

2023.05.31 Gamehun638

Kötelező paródiafilm. Itt mindent bele adtak.

2017.01.01 Lost Silver Book

Szórakoztató. Csipetnyi a Jelek című filmből, egy jó nagy adag a Kör c. filmből. Szerintem ez a rész sikerült az egyik legjobban az egész sorozatból (Első 4 részből). Éljen a földönkívüli búcsúzás! :) Tetszenek a jelmezek egyszerűségük ellenére. Az i... Több

2015.05.29 tamas84

Szerintem a harmadik rész jobban sikerült, mint a második. Nem mintha eget rengetően vicces lenne, de meg lehet nézni. A paródiák különben sem törekednek mindent elsöprő sikerre, hiszen más, sikeres és ismert filmekből táplálkoznak. Mindenesetre a film harmadik része a maga bizarr módján viccesnek és izgalmasnak mondható.

2016.02.02 Cirmici

Elég sok erőltetett poén van benne, de szerintem minden horrorra akadva rész tetszik, de lehet hogy csak a szimpatikus színészek miatt. Én legalábbis kedvelem.

2015.11.20 Bulki

Ez egy teljesen átlagosra sikerült paródia. Nagyon sok erőltetett ötlet és gyenge poén van benne, de ezek olyan tempóban követik egymást, ami miatt a film szórakoztató és vicces. Ha nem is ér célt minden poén, ha néhány jelenet gusztustalan is, belefér, nincs végzetesen elrontva ez a mozi.