Horrorra akadva 5.

Ashley Tisdale

Premier (HU): 2013.04.18.
Több

2023.10.29 Gamehun638

Egy elcseszett film, amit nem is tudni, hogy miért forgattak le. Erőltetett poénok. Charlie Sheen még megmenthette volna, de csak az első percek az övéi...

2018.01.12 Artemisia

A Horrorra akadva filmek megszokott hangulatát hozza, elmésen összegyúrt történetszálak, ötletesen kialakított, eltérő hangulatú filmek keresztezésének főszerepéhez igazított karakterek, bunkó poénok, elcsépelt, zömében szexre épülő viccek, hányás, ... Több

2017.09.22 mamiéstöti2

Ez a vízválasztó a részek közül az első és a harmadik ütősebb, a második és a negyedik valamivel gyengébb. Vannak ebben is elég ütős poénok, egyszer nézhető.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádom a Horrorra akadva filmeket, de ez kissé gyengébbre sikerült az elődjéhez képest sajnos. kb 3 jó poén ha akadt benne és a vágás is csapnivaló. Eléggé összecsapták az egészet.

2023.09.02 Jocpappa

10/2

Imádom a Horrorra akadva szériát, minden hibájával együtt. Az első és a negyedik rész a két kedvencem, mind a kettőt legalább 10x láttam, 12-13 éves koromtól kezdve mostanáig. Ez a rész viszont minősíthetetlenül sz*r. Abszolút látszik a puszta pénzszerzési vágy az egész filmen. 2004 után 9 évvel, 2013-ban a semmiből felélesztették a szériát, és kiadták ezt a moslékot. Esküszöm olyan, mint a pénzmosásból készült filmek, vagy mint az Asylumok. Olyan olcsó, bazári humora van, és még az is annyira rettenetesen megvágva, előadva-elkészítve, hogy hihetetlen. Nekem még rajongóként is bődületesen f*s az egész. Azért nem egy pont, mert 1-2 elviselhető poén van benne.

Ez volt az első Horrorra akadva rész, amit nem a kanadai Vancouverben forgattak. Szerző: dulkap

Ashley Tisdale balett leckéket vett a szerepre való felkészüléshez. Szerző: dulkap

Az első rész a sorozatból amiben az első két film egyetlen főszereplője sem szerepel.Szerző: dulkap

A maga hét évével a leghosszabb szünet telt el két Horrorra akadva-film között.Szerző: dulkap