Artemisia   2018. 01. 12.

A Horrorra akadva filmek megszokott hangulatát hozza, elmésen összegyúrt történetszálak, ötletesen kialakított, eltérő hangulatú filmek keresztezésének főszerepéhez igazított karakterek, bunkó poénok, elcsépelt, zömében szexre épülő viccek, hányás, pisi ,kaki dögivel. Kevés valóban vicces jelenet van a filmben,de azok óriásit ütnek. Alaptörténetnek jó ötlet volt a Parajelenségeket megtenni, de a Majmok bolygóját imitáló részeket nem dolgozták ki eléggé, nem elég hangsúlyos ez a szál. A Fekete hattyút viszont nem kellett volna bevonni a történetbe, nem is fűződnek ízléses poénok ezekhez a betétekhez; már amennyire lehet ízlésről beszélni egy Horrorra akadva rész kapcsán. Nekem hiányzott a filmből Cindy Campbell és Brenda párosa, ők a 3.és 4.részeken is nagyot dobtak, az új női főszereplők nem ütötték meg a szintjüket.

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Ez a vízválasztó a részek közül az első és a harmadik ütősebb, a második és a negyedik valamivel gyengébb. Vannak ebben is elég ütős poénok, egyszer nézhető.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Imádom a Horrorra akadva filmeket, de ez kissé gyengébbre sikerült az elődjéhez képest sajnos. kb 3 jó poén ha akadt benne és a vágás is csapnivaló. Eléggé összecsapták az egészet.

J.Fatime   2015. 02. 01.

Imádom,az összes részét szeretem!Bár ez is úgy van,hogy az első rész hihetetlen vicces,de már a többi mindig gyengébb!Ez is vicces de a leggyengébb rész!

Kata   2016. 04. 20.

Imádtam!!! Rendkívül szórakoztató a sok rejtett (és kevésbé rejtett) utalás és kritika. Kicsit hiányoltam Charlie Sheent, de a többi szereplő kárpótol mindenkit. Nekem ez a rész tetszett a legjobban.

Ashley Tisdale

Ez volt az első Horrorra akadva rész, amit nem a kanadai Vancouverben forgattak.

Ashley Tisdale balett leckéket vett a szerepre való felkészüléshez.

Az első rész a sorozatból amiben az első két film egyetlen főszereplője sem szerepel.