Horrorra akadva 5.

Scary Movie 5

2023.10.29 Gamehun638

Egy elcseszett film, amit nem is tudni, hogy miért forgattak le. Erőltetett poénok. Charlie Sheen még megmenthette volna, de csak az első percek az övéi...

2018.01.12 Artemisia

A Horrorra akadva filmek megszokott hangulatát hozza, elmésen összegyúrt történetszálak, ötletesen kialakított, eltérő hangulatú filmek keresztezésének főszerepéhez igazított karakterek, bunkó poénok, elcsépelt, zömében szexre épülő viccek, hányás, ... Több

2017.09.22 mamiéstöti2

Ez a vízválasztó a részek közül az első és a harmadik ütősebb, a második és a negyedik valamivel gyengébb. Vannak ebben is elég ütős poénok, egyszer nézhető.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádom a Horrorra akadva filmeket, de ez kissé gyengébbre sikerült az elődjéhez képest sajnos. kb 3 jó poén ha akadt benne és a vágás is csapnivaló. Eléggé összecsapták az egészet.

2023.09.02 Jocpappa

10/2

Imádom a Horrorra akadva szériát, minden hibájával együtt. Az első és a negyedik rész a két kedvencem, mind a kettőt legalább 10x láttam, 12-13 éves koromtól kezdve mostanáig. Ez a rész viszont minősíthetetlenül sz*r. Abszolút látszik a puszta pénzszerzési vágy az egész filmen. 2004 után 9 évvel, 2013-ban a semmiből felélesztették a szériát, és kiadták ezt a moslékot. Esküszöm olyan, mint a pénzmosásból készült filmek, vagy mint az Asylumok. Olyan olcsó, bazári humora van, és még az is annyira rettenetesen megvágva, előadva-elkészítve, hogy hihetetlen. Nekem még rajongóként is bődületesen f*s az egész. Azért nem egy pont, mert 1-2 elviselhető poén van benne.

2015.02.01 J.Fatime

Imádom,az összes részét szeretem!Bár ez is úgy van,hogy az első rész hihetetlen vicces,de már a többi mindig gyengébb!Ez is vicces de a leggyengébb rész!

2016.04.20 Kata

Imádtam!!! Rendkívül szórakoztató a sok rejtett (és kevésbé rejtett) utalás és kritika. Kicsit hiányoltam Charlie Sheent, de a többi szereplő kárpótol mindenkit. Nekem ez a rész tetszett a legjobban.

2015.12.08 Hangus

A történet a szokásos van egy személy ami rémíti az embereket,de mindezt viccesen.Néhol már tényleg nem akartam elhinni egyes jelenetek mennyire valótlanok és bénák.Egy két poén volt csak a filmben és a korábbi részekhez képest ez gyengébb lett.

2016.02.16 Ancsika

A tobbi reszhez kepest eleg gyengere sikeredett.nagyon eroltetett poenok voltak benne es szamomra sokszor kovethetetlen volt a tortenet,mert atmenet nelkul kapkodott egyikbol a masikba....

2015.02.12 vevyy

A sztori jó lett volna, viszont már szinte lerágott csont lett a film. A poénok nem ütöttek annyira, mint az előző részekben. Láttam az összes előző részét, de ez sajnos nem lett jó.