Rossz szomszédság (2014)

Neighbors

Crystaldeer   2020. 08. 16.

borzasztó

Zac Efronnal eddig nem volt bajom. Azonban ez a film borzasztó és szánalmas. Egyes poénok pedig szerintem gusztustalanok. Aki eddig kihagyta jól is tette.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Elég gyenge film, van benne egy-két filmes poén, de ugyanaz a káromkodós ízléstelen poénok, mint amit a legtöbb mai vígjáték felvonultat, Zac Efron otthoniasan mozoghat a filmben.

indingo   2017. 05. 03.

Nem volt annyira ütős, mint számítottam. Sok eredeti ötlet nem volt benne, de azért lehetett rajta nevetni. A szereposztása elég találó.

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 22.

Naa...végre egy jól sikerült vígjáték. Ez mostanában ritkán elmondható. Lehet, hogy hangulat kérdése, de nekünk nagyon bejött. Nemcsak először, hanem másodjára nézve is. A filmet látva visszasírom a jó kis egyetemi házibulikat, a közös bandázást a h... több»

Deku   2017. 10. 22.

Bőven akadt volna még teendő ezzel a filmmel mivel szerintem nem lett a legjobb alkotás. Úgy érzem ez a film tök kidolgozatlan lett. Az alap koncepció ritka jó és izgalmasnak tűnt, azonban ahogy tálalták nem tetszett.

babsy88   2015. 01. 23.

A mai világ jól tükrözött felfogása elevenedik fel a filmben. Az emberek nem törődömsége és az önzőség jól mutatkozik a szereplők körében. Az előzetesbe belevágták az egyetlen jó poént, ami miatt megnéztem, de kár volt. Gagyi film.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Seth Rogen nekem mindig egy elhízott, szőrös óvodás hatását kelti. Ebben a filmben se volt ez máshogy. Erőltetett, de véletlenül se humoros film.

A rossz szomszédság annyira sikeres volt, hogy a költségei már a bemutató napon megtérültek.

(phanzetomox)

A film címe eredetileg Townies lett volna.

(phanzetomox)

A filmben találhatóak utalások Az elefántember című alkotásra is.

(phanzetomox)

A végső jelenet improvizáció volt (amikor Seth Rogen lekapja a pólóját).

(phanzetomox)

A film forgatása alatt baleset is történt, Zac Efron az egyik verekedős jelenetnél eltörte a kezét.