Rossz szomszédság

Rossz szomszédság

Neighbors

Mac és Kelly fiatal házasok, akiknek úgy tűnik, sínen van az élete. Megszületett első gyermekük, végre megszerezték első saját házukat, azonban az idill hirtelen felborul, mikor a szomszéd házba egy főiskolai diákszövetség költözik. A hangos, bulizós társaság alaposan megkeseríti… Több

Premier (HU): 2014.05.15.

2020.08.16 Crystaldeer

borzasztó

Zac Efronnal eddig nem volt bajom. Azonban ez a film borzasztó és szánalmas. Egyes poénok pedig szerintem gusztustalanok. Aki eddig kihagyta jól is tette.

2017.05.07 mamiéstöti2

Elég gyenge film, van benne egy-két filmes poén, de ugyanaz a káromkodós ízléstelen poénok, mint amit a legtöbb mai vígjáték felvonultat, Zac Efron otthoniasan mozoghat a filmben.

2017.05.03 indingo

Nem volt annyira ütős, mint számítottam. Sok eredeti ötlet nem volt benne, de azért lehetett rajta nevetni. A szereposztása elég találó.

2016.10.22 ArpiHajdu és Réci

Naa...végre egy jól sikerült vígjáték. Ez mostanában ritkán elmondható. Lehet, hogy hangulat kérdése, de nekünk nagyon bejött. Nemcsak először, hanem másodjára nézve is. A filmet látva visszasírom a jó kis egyetemi házibulikat, a közös bandázást a h... Több

2017.10.22 Deku

Bőven akadt volna még teendő ezzel a filmmel mivel szerintem nem lett a legjobb alkotás. Úgy érzem ez a film tök kidolgozatlan lett. Az alap koncepció ritka jó és izgalmasnak tűnt, azonban ahogy tálalták nem tetszett.

A rossz szomszédság annyira sikeres volt, hogy a költségei már a bemutató napon megtérültek.Szerző: phanzetomox

A film címe eredetileg Townies lett volna.Szerző: phanzetomox

A filmben találhatóak utalások Az elefántember című alkotásra is.Szerző: phanzetomox

A végső jelenet improvizáció volt (amikor Seth Rogen lekapja a pólóját).Szerző: phanzetomox

A nevem Earl
2005