Rossz szomszédság 2 (2016)

Neighbors 2: Sorority Rising

Rossz szomszédság 2

László Sánta   2020. 08. 02.

Jó kis vígjáték

Szerintem nagyon jól hozta az előző rész színvonalát. Kellően mulatságos, és még fordulatos is! :D

Bogi87   2016. 05. 27.

Általában, ha egy vígjátékhoz folytatás készül, az kevésbé szórakoztató, mint az első rész. Ez azonban nem igaz a Rossz szomszédság 2-re. Bár számos jelenete erőteljesen hajaz elődjére, mégis képes 93 percben új poénokkal megnevettetni a nézőt.

indingo   2017. 10. 07.

Nekem az elő rész se jött be különösebben valahogy ezektől a színészektől kiráz a hideg. A története ugyanaz, mint az elsőben csak itt lányegylet költözik a szomszédba (nagy ötlet).

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 22.

Az első részen halálra röhögtem magam, de ez a film.. sajnos nem jött be. És ezúttal még azt sem tudom elmondani, hogy mindez azért van, mert a második rész törvényszerűen rosszabb, mint az első rész. Egyszerűen ebben a sztoriban nincs annyi, hogy ké... több»

Deku   2017. 11. 20.

Elképesztő film volt ez elmondható azonban negatív értelemben képedtem el annyira nem tetszett. Ennyire betegesen rossz filmet nagyon rég néztem már meg. Eszméletlen volt az ahogy untatott.

Mavil   2016. 06. 09.

A Rossz szomszédság 2 részben az első rész poénjaira építkezik, de megbocsájtható, mert ennek ellenére nagyon élvezhető és nem utolsó sorban tud újat mutatni. Érdemes megnézni.

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Habár nagyjából ugyanaz volt a sztori, mint az első részben, mégis végig élvezetes volt. Seth Rogen hozta a formáját, miatta érdemes megnézni. Vicces volt, jó poénokkal, végig megnevettetett. Lazulós filmnek nagyon jó

Beanie Feldstein
Jonah Hill
Beanie Feldstein
Nicholas Stoller
Carla Gallo
Zac Efron

A film összbevétele 108 007 109 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 59 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 103 120 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a negyedik közös filmje Dave Franco-nak és Christopher Mintz-Plasse-nek. Az előzőek: Superbad: avagy miért ciki a szex, Frászkarika, Rossz szomszédság. Ezeken kívül több Funny or Die videóban is együtt szerepelnek.

(puffancshercegnő)

Ez Zac Efron és Dave Franco harmadik közös munkája a Charlie St. Cloud és a Rossz szomszédság után.

(puffancshercegnő)

Ez a negyedik közös film amiben Chloë Grace Moretz és Christopher Mintz-Plasse együtt szerepel. Az előzőek a Kick-Ass, a Kick-Ass 2 és a Movie 43.

(puffancshercegnő)

Rose Byrne és Kelsey Grammer mindketten szerepelnek az X-Men filmsorozatban.

(puffancshercegnő)

"Stella" karakterét egy ikerpár játssza a filmben: Elise Vargas Zoey Vargas.

(puffancshercegnő)

Chloe Grace Moretz Twitter-en keresztül jelentette be, hogy szerepelni fog a filmben.

(puffancshercegnő)

Ez a harmadik alkalom, hogy Nicholas Stoller és Rose Byrne együtt dolgoztak. Az első a Felhangolva (2010), a második a Rossz szomszédság.

(puffancshercegnő)

Egy jelenetben Jimmy (Ike Barinholtz) egy tweet-et akar posztolni, és megkérdezo Paula-tól: " Hogyan betűzöd azt hogy Trump?" A való életben Ike Barinholtz Hillary Clintont támogatja, és gyakran kommentel Donald Trump Twitteren megosztott interjúihoz és tweet-jeihez.

(puffancshercegnő)

A film nyitójelenete párhuzamba állítható az előző rész nyitójelenetével.

(puffancshercegnő)

Ez a harmadik film, amiben Seth Rogen és Rose Byrne együtt szerepelnek. Az előzőek a Rossz szomszédság és a The Something című filmek.

(puffancshercegnő)

Egyszerű, de az elődből építkezni tudó vicces folytatás. Ilyen esős-borús napokra igazi felüdülés lehet. Nem hagy mély nyomokat az emberben, de kikapcsol. Pont megfelelő hosszúságú, nem nyújtották feleslegesen, nem kell szétülnünk a hátsónkat. 7/10 több»

A film legnagyobb húzása pedig az, hogy visszahozta Zac Efron figuráját, akiből a második részre az egész történet legkomplexebb karaktere lett. Mi ez, ha nem bravúr? 70/100 több»

Az összecsapott, átgondolatlan elképzelésből azonban hihetlen módon végső soron még profitálni is képes valamilyen szinten, és legyen akármilyen gyenge is a teljesítmény, ahogy mondani szokás, a győzelmet nem kell megmagyarázni. 7/10 több»