Rossz szomszédság 2 (2016)

Neighbors 2: Sorority Rising

Rossz szomszédság 2

Beanie Feldstein
Jonah Hill
Beanie Feldstein
Nicholas Stoller
Carla Gallo
Zac Efron

László Sánta   2020. 08. 02.

Jó kis vígjáték

Szerintem nagyon jól hozta az előző rész színvonalát. Kellően mulatságos, és még fordulatos is! :D

Bogi87   2016. 05. 27.

Általában, ha egy vígjátékhoz folytatás készül, az kevésbé szórakoztató, mint az első rész. Ez azonban nem igaz a Rossz szomszédság 2-re. Bár számos jelenete erőteljesen hajaz elődjére, mégis képes 93 percben új poénokkal megnevettetni a nézőt.

indingo   2017. 10. 07.

Nekem az elő rész se jött be különösebben valahogy ezektől a színészektől kiráz a hideg. A története ugyanaz, mint az elsőben csak itt lányegylet költözik a szomszédba (nagy ötlet).

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 22.

Az első részen halálra röhögtem magam, de ez a film.. sajnos nem jött be. És ezúttal még azt sem tudom elmondani, hogy mindez azért van, mert a második rész törvényszerűen rosszabb, mint az első rész. Egyszerűen ebben a sztoriban nincs annyi, hogy ké... több»

Deku   2017. 11. 20.

Elképesztő film volt ez elmondható azonban negatív értelemben képedtem el annyira nem tetszett. Ennyire betegesen rossz filmet nagyon rég néztem már meg. Eszméletlen volt az ahogy untatott.

Mavil   2016. 06. 09.

A Rossz szomszédság 2 részben az első rész poénjaira építkezik, de megbocsájtható, mert ennek ellenére nagyon élvezhető és nem utolsó sorban tud újat mutatni. Érdemes megnézni.

MMcFly2015   2016. 05. 19.

Az első része után, nem tudtam elképzelni, hogy elkészül a folytatás, és mi mindent tudnak bele erőltetni, egy egyszerű történetből. Kb. ott vagyunk mint a Másnaposok 2 -nél, más köntösbe, ugyan az a sztori. Mégis ez sokkal szórakoztatóbb volt. Lehet... több»

A film összbevétele 108 007 109 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 59 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 103 120 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a negyedik közös filmje Dave Franco-nak és Christopher Mintz-Plasse-nek. Az előzőek: Superbad: avagy miért ciki a szex, Frászkarika, Rossz szomszédság. Ezeken kívül több Funny or Die videóban is együtt szerepelnek.

(puffancshercegnő)

Ez Zac Efron és Dave Franco harmadik közös munkája a Charlie St. Cloud és a Rossz szomszédság után.

(puffancshercegnő)

Ez a negyedik közös film amiben Chloë Grace Moretz és Christopher Mintz-Plasse együtt szerepel. Az előzőek a Kick-Ass, a Kick-Ass 2 és a Movie 43.

(puffancshercegnő)

Rose Byrne és Kelsey Grammer mindketten szerepelnek az X-Men filmsorozatban.

(puffancshercegnő)

"Stella" karakterét egy ikerpár játssza a filmben: Elise Vargas Zoey Vargas.

(puffancshercegnő)

Ha mindezt csak egy kicsit finomabb humorral oldották volna meg a készítők, bátran merném ajánlani a Rossz szomszédság 2-t bárkinek, aki nézne már egy jó vígjátékot a moziban. Így azonban, hogy az egész nem sokkal több egy hányás és egy nőből kilógó gyerekláb (gyk. szülés) közé beékelt, egyszer már látott káromkodáshalmaznál, úgy gondolom, Seth Rogen rajongóin és az első rész szerelmesein kívül a kutyának sem tetszhet őszintén ez az alpári obszcénkodás. több»

Mindenkinek ajánlom a filmet, aki szereti a kicsit durvább vígjátékokat. Tökéletes szórakozás lehet pároknak is, szerintem nagyon aranyos, fiatalos és lendületes film lett. több»

A film legnagyobb húzása pedig az, hogy visszahozta Zac Efron figuráját, akiből a második részre az egész történet legkomplexebb karaktere lett. Mi ez, ha nem bravúr? 70/100 több»