Rossz szomszédság 2

Neighbors 2: Sorority Rising

Movieaddicts.hu
2016/05/13

Egyszerű, de az elődből építkezni tudó vicces folytatás. Ilyen esős-borús napokra igazi felüdülés lehet. Nem hagy mély nyomokat az emberben, de kikapcsol. Pont megfelelő hosszúságú, nem nyújtották feleslegesen, nem kell szétülnünk a hátsónkat. 7/10 Több

Vox.hu
2016/05/15

A film legnagyobb húzása pedig az, hogy visszahozta Zac Efron figuráját, akiből a második részre az egész történet legkomplexebb karaktere lett. Mi ez, ha nem bravúr? 70/100 Több

Smoking Barrels
2016/05/15

Az összecsapott, átgondolatlan elképzelésből azonban hihetlen módon végső soron még profitálni is képes valamilyen szinten, és legyen akármilyen gyenge is a teljesítmény, ahogy mondani szokás, a győzelmet nem kell megmagyarázni. 7/10 Több

Cornandsoda.com
2016/05/26

Értékelés: 7.2/10
Mindenkinek ajánlom a filmet, aki szereti a kicsit durvább vígjátékokat. Tökéletes szórakozás lehet pároknak is, szerintem nagyon aranyos, fiatalos és lendületes film lett. Több

Filmtekercs.hu
2016/06/01

Ha mindezt csak egy kicsit finomabb humorral oldották volna meg a készítők, bátran merném ajánlani a Rossz szomszédság 2-t bárkinek, aki nézne már egy jó vígjátékot a moziban. Így azonban, hogy az egész nem sokkal több egy hányás és egy nőből kilógó gyerekláb (gyk. szülés) közé beékelt, egyszer már látott káromkodáshalmaznál, úgy gondolom, Seth Rogen rajongóin és az első rész szerelmesein kívül a kutyának sem tetszhet őszintén ez az alpári obszcénkodás. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!