Orosz István   2016. 05. 24.

Nem rossz, jó a színész gárda. Nem rossz film nem lesz a kedvencem de azért lehetett rajta nevetni. Van benne tanulság. És egy két olyan poén is amely eszembe jut akkor mindig elkap a nevetés. Pl mikor a kisgyerek csúfságolja a minotaurusz jelmzt.

iq.csabi   2019. 02. 24.

Egy kellemes film. Szórakoztató,könnyed vígjáték, nagyon kedvelhető szereplőkkel. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni

hejnekem   2015. 05. 13.

Ha te is gimnáziumokban kellene, hogy járjál és ott energiaitalokat reklámozzál, akkor valószínűleg téged is letartoztatnának. Nagyon vicces film, amit akár többször is meg lehet nézni, mindig hangos nevetéseket fog kiváltani belőlünk.

Ervinke86   2015. 02. 04.

Stifler még elment az Amerikai pitében, ott elviseltem, de itt már sok volt, főleg a halál unalmas Paul Rudd társaságában, aki eddig sem volt a szívem csücske. :(

JamesBont   2016. 02. 04.

Bírom az ilyen vígjátékokat, a karakterek is jók voltak, volt pár poén is, de a vége az eléggé csöpögős lett, mondjuk nem lepődtem meg rajta, de kicsit túlzásba vitték a happy endet. Egyszer nézhető csajozós film.

Bobb'e J. Thompson a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

A Paul McCartney-imitátor, Joey Curator énekelte a stáblista alatt felcsendülő dalt.

(SódóGA)

A film sok jelenetében improvizáltak a szereplők.

(SódóGA)