Példátlan példaképek

Role Models

2023.09.04 aliasteáscsésze

Az amerikaiak szerint vígjáték,

bár mindannyian tudjuk, hogy az amerikaiak szerint a humor nem sokban különbözik a németek által humornak tekintett műfajtól. Annyiban eltérve, hogy Amerikában a fuck, böfögés, fingás plusz ráadás. A film egy unalmas, gyermeteg film fogyatékos emberekről. Sajnos jegyzett színészek időtöltésével.

2016.05.24 Orosz István

Nem rossz, jó a színész gárda. Nem rossz film nem lesz a kedvencem de azért lehetett rajta nevetni. Van benne tanulság. És egy két olyan poén is amely eszembe jut akkor mindig elkap a nevetés. Pl mikor a kisgyerek csúfságolja a minotaurusz jelmzt.

2019.02.24 iq.csabi

Egy kellemes film. Szórakoztató,könnyed vígjáték, nagyon kedvelhető szereplőkkel. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni

2015.05.13 hejnekem

Ha te is gimnáziumokban kellene, hogy járjál és ott energiaitalokat reklámozzál, akkor valószínűleg téged is letartoztatnának. Nagyon vicces film, amit akár többször is meg lehet nézni, mindig hangos nevetéseket fog kiváltani belőlünk.

2015.02.04 Ervinke86

Stifler még elment az Amerikai pitében, ott elviseltem, de itt már sok volt, főleg a halál unalmas Paul Rudd társaságában, aki eddig sem volt a szívem csücske. :(

2015.09.07 Buffy

Karakterfejlesztés még kellett volna a filmbe, meg egy valamivel eredetibb forgatókönyv. A téma jó, tulajdonképpen vicces is tudna lenni, de inkább mindenki idegesítő. A trailer alapján nem ennyire unalmas filmet vártam volna. Csalódás.

2015.01.10 cody0507

Nem igazán értettem, hova is szeretne kifutni ez a film, mert valahogy vígjátéknak nem volt elég könnyed, plusz még mondani is akart valamit amit én kifejezetten nem szoktam szeretni ilyen hozzáállású filmeknél. Most akkor vagy maradjunk meg a poénok... Több

2015.05.13 hedva

Az eleje egész jól indul, aztán annyira kiszámíthatóvá válik, hogy ha duplasebességre állítod, akkor nem érzed időpocséklásnak. Én a brit humort szeretem, az ilyen típusú amerikai film nekem fárasztóan gagyi, de ez ízlés kérdése és nem szakmailag meg... Több

2016.02.04 JamesBont

Bírom az ilyen vígjátékokat, a karakterek is jók voltak, volt pár poén is, de a vége az eléggé csöpögős lett, mondjuk nem lepődtem meg rajta, de kicsit túlzásba vitték a happy endet. Egyszer nézhető csajozós film.

2015.02.10 ollókéz

Az anyukámmal néztem meg, ő nagyokat kacagott, én meg csak húztam a számat. Lehet, hogy generációs poénok vannak benne, de szerintem egyáltalán nem vicces, erőltetett és bárgyú, a gyerekközpont vezetője meg olyan szinten idegesítő, hogy sikítófrászt lehet tőle kapni, unalmas és nagyon fárasztó.