Éretlenségi
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Szilonka   2020. 01. 27.

Egyszer nézhető tinidráma. Már sok film készült a témában, ez sok újat nem adott.

indingo   2019. 12. 22.

Nehezen indult be a történet, de utána már egész élvezhető, bár az indokolatlan felesleges káromkodások zavartak. A kedvenc részem, amikor barbie babáknak képzelik magukat.

stomachh   2019. 12. 19.

Unalmas.

P   2019. 12. 26.

Annyira örülök, hogy anno nem a moziban néztük meg, mert egy forintot nem ér. Számomra ez a film semmiről nem szól. Tinik, akik egyetemre mennek, stréberek, akik mindenáron bulizni akarnak, leszbi lány, akinek egy nem leszbi tetszik ... elcsépelt és ráadásul még viccesre sem sikerült, a káromkodások pedig inkább irritálóak, mintsem odapasszolóak.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Olivia Wildet komolyabb nőnek gondoltam, mintsem hogy ilyen filmbe vágja a fejszéjét. Tinifilm, tinibajokkal. Azért a férjének is osztott egy kis szerepet.

Will Forte
Jason Sudeikis
Nico Hiraga
Billie Catherine Lourd
Kaitlyn Dever

Összegezvén. Abszolút jó szívvel tudom ajánlani (elsősorban a tini korosztálynak, és egyetemi gólyáknak) ezt a filmet, mert mindamellett, hogy tényleg egy szerethető és szórakoztató darabbal leszünk gazdagabbak. több»

Beanie Feldstein és Kaitlyn Dever ragyognak a főszerepben, a mellékszereplők remekbe szabottak, a sztorinak van íve, a karakterfejlődés stimmel, és sokat lehet rajta röhögni. Ugyanakkor egy-két üresjárat is akad, bár szerencsére ezek sosem tartanak túl sokáig. Wilde első nagyjátékfilmje ügyes és meggyőző lett. több»

Olivia Wilde filmje vicces és remekül érzékenyít egy eddig ismeretlen irányból. Minden éremnek két oldala van. Akkor sem vagy feltétlenül jobb bárkinél, ha éppenséggel okos vagy, végig seggelted a középiskolát és bejutottál egy igazán jó egyetemre. több»

A film összbevétele 22 492 194 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 7 482 525 forintot termelt.

Olivia Wilde egy interjúban elmondta, hogy olyan filmek jelentettek számára inspirációt, mint a Nulladik óra, a Változó világ, a Tökéletlen idők és a Spinédzserek.

Az Éretlenségi a korábban színésznőként tevékenykedő Olivia Wilde rendezői debütálása.

A film világpremierje a rendező, Olivia Wilde 35. születésnapján volt.