Éretlenségi

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Egész pörgős igaz kicsit tipikus humorú film. Kifejezetten jó humorral operál és a főszereplő két csajszi is igazán leköti a néző figyelmét. Egy kicsit több tartalmat, mondanivalót is beleszuszakolhattak volna, de ha nem várunk sokat és csak egy laza kis vígjátékra vágyunk, akkor ez a tökéletes választás.

klip   2019. 05. 29.

Olivia Wilde-ból talán nem lesz már generációs színésznő (bár én mindig is kedveltek a filmjeiben), de rendezőként még bármi elérhet. Az Éretlenségi a címével ellentétben egy nagyon érett, de közben igazán feel-good, humoros de egyúttal elgondolkodtató film, amit vétek lenne kihagyni. Ha csak szórakozásra vágysz, akkor sem lőhetsz mellé, ha pedig az extrát is kérek, ez a film tálcán kínálja számodra. Idén először erre a filmre adok 5 csillagot!

piZZola   2019. 05. 24.

Friss, önfeledt hangulatú felnövésdráma, ráadásul a jobbik fajtából. Az Éretlenségi az idei év eddig legjobb és legokosabb vígjátéka, ami nem alpári humorral akarja megfogni a nézőjét - ezt kimondottan díjazom. Szerethető mozi, amit szerintem nem most láttam utoljára.

airbus   2019. 06. 01.

Meglepően jó film lett az Éretlenségi, bár én személy szerint nem vártam túl sokat tőle. Ezt a témát szerintem elképesztően nehéz megragadni, Olivia Wilde szerintem igencsak bebizonyította, hogy meg tudja állni a helyét rendezőként. Bár a színészek egy kicsit mintha nehezen tudták volna értelmezni a saját karakterüket, de ez összességében nem vett el a filmes élményből.

ollggaalek   2019. 05. 30.

Alighanem az egyik legkellemesebb vígjáték, amit az utóbbi időben láttam. Nem állítom, hogy állandóan önfeledt hangulatba tudott hozni, és néha el is vesztettem az érdeklődésemet a cselekmény ellenére, ennek ellenére én remekül szórakoztam. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! :)

Will Forte
Jason Sudeikis
Nico Hiraga
Billie Catherine Lourd
Kaitlyn Dever

Összegezvén. Abszolút jó szívvel tudom ajánlani (elsősorban a tini korosztálynak, és egyetemi gólyáknak) ezt a filmet, mert mindamellett, hogy tényleg egy szerethető és szórakoztató darabbal leszünk gazdagabbak. több»

Beanie Feldstein és Kaitlyn Dever ragyognak a főszerepben, a mellékszereplők remekbe szabottak, a sztorinak van íve, a karakterfejlődés stimmel, és sokat lehet rajta röhögni. Ugyanakkor egy-két üresjárat is akad, bár szerencsére ezek sosem tartanak túl sokáig. Wilde első nagyjátékfilmje ügyes és meggyőző lett. több»

Olivia Wilde filmje vicces és remekül érzékenyít egy eddig ismeretlen irányból. Minden éremnek két oldala van. Akkor sem vagy feltétlenül jobb bárkinél, ha éppenséggel okos vagy, végig seggelted a középiskolát és bejutottál egy igazán jó egyetemre. több»

Olivia Wilde egy interjúban elmondta, hogy olyan filmek jelentettek számára inspirációt, mint a Nulladik óra, a Változó világ, a Tökéletlen idők és a Spinédzserek.

Az Éretlenségi a korábban színésznőként tevékenykedő Olivia Wilde rendezői debütálása.

A film világpremierje a rendező, Olivia Wilde 35. születésnapján volt.