Felvéve
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 27.

Igazán egyedi történetű tinifilm. Ötletes és furfangos hogy kitaláltak és lényegében létre is hoztak egy sulit maguknak mert nem vették fel sehová őket. Egyedi óráik vannak az biztos. Kellemes vígjáték persze a kötelező romantikus szállal.

lucy07   2017. 08. 04.

Nekem az egyik kedvenc filmem, nagyon szórakoztató könnyű kis film, a színészek és a zenék is nagyon jók benne. Justin Long nagyon jól alakítja a szerepét, ebben a filmben kedveltem meg igazán.

Csillagpor   2018. 10. 20.

Nagyon ötletes vígjáték. Ilyen témát még biztos nem boncolgatott egy film se... Nem vesznek fel sehova suliba...sebaj...csináld magad suli és kolesz. Hát ez kész. Szétnevettem magam rajta. Újranézős film az biztos.

nagyniki987   2016. 04. 30.

Sokkal gyengébb filmre készültem, pozitív csalódás volt. Nézhető. Lehetne pörgősebb, izgalmasabb és színészileg összetettebb. Nincs sok mondanivaló. Egyszer nézhető kategória.

pragmatikus   2018. 07. 27.

Éppen megtörtént eset is lehetne ez a történet, de csak egy szimpla vígjáték. Számomra egy könnyed felüdülést adott. Jól megkomponált magyar szöveggel.

Blake Lively karaktere, Monica B-nek hívja Bartleby-t, ami utalás a színésznő híres sorozatára, a Gossip girl-re, amelyben Serena szintén B-nek hívja legjobb barátnőjét, Blair-t.

(ArpiHajdu és Réci )

Az Universal Pictures stúdió 150. forgalmazott filmje.

F.A.L.T.U című filmet, Jackky Bhagnani főszereplésével a Felvéve ihlette meg.