Ezt jól kifőztük!

Ezt jól kifőztük!

Waiting...

Dean és Monty pincérként dolgoznak a Shenanigan's nevű étteremben. Dean, miután megtudja, egykori osztálytársa milyen sokra vitte, aggódni kezd a jövője miatt. Montyt azonban mindez nem érdekli, inkább a bulizással van elfoglalva. Egy nap Monty felügyeletére bízzák az újonc pincért, Mitchet, aki… Több

Premier: 2005.10.07. | Netflix (2020.04.01.)

2024.01.17 Ари Шандор

Ez miért nem került a látóterembe eddig?!?!?!

Imádom az ilyen agyament filmeket... amik egyébként jól vannak összerakva. Guzmán Lajos legjobb szerepe. :-) Minden szereplő jól hozza a figuráját. Szerintem erőlködniük sem kellett. Ha az Agyas és agyatlan, Movie 43, Stop-shop, Jay és Néma Bob-féle filmek bejönnek, akkor nézd meg. Ha nem, akkor nem neked való ez sem. :-) Én tuti megnézem még máskor is.

2018.11.24 jake_green

Hivatali patkányok 2

Imádtam! :D Annyira beteg! :) El tudom képzelni hogy az éttermekben tényleg ez megy! :D Nagyon bejött a humora a filmnek (nem a klasszikus amerikai poénok világa). Akinek tetszett a hivatali patkányok az imádni fogja! :D

2016.10.16 kernernoemi

Nagyon sokoldalú és szerethető karakternek tartom Ryan Reynoldsot, simán eljátssza hitelesen az akcióhös,a balek,a hösszerelmes szerepét is akár, számomra mindig megállja a helyét. Ezúttal is!

2017.07.26 M4T

Engem alapvetően elgondolkodtatott az egész történet, érdekes volt, egyúttal vicces is, szerintem pont ezt lehet elvárni egy jó filmtől. Abszolút ajánlom mindenkinek, aki szereti a jó filmeket.

2015.08.10 anonym

Nagyon menő volt ez a film, jó vígjáték. Azt hallom ismerőseimtől, hogy elég realisztikus is, tényleg ilyen konyhán dolgozni. Én persze nem tudom, el tudom képzelni, a karakterek meg a helyzetek nekem kicsit se voltak erőltetettek. Egy szóval tetszett. Ötös!

Áprilisi tréfaként a rendező és Luis Guzmán összeverekedtek forgatás közben.Szerző: kázsé

Az étterem egy álcázott Bennigan's étterem, amit azóta átalakítottak és most műszaki cikk boltként működik.Szerző: kázsé

A forgatókönyv egy korai verziójában egy Calvin nevű szereplő nem tudott pisilni, és egy Brian nevű nem tudta megszerezni a lányt. A két karaktert az utolsó pillanatban egyesítették.Szerző: kázsé

A "külföldi" vendégek az étteremben németül beszélnek osztrák akcentussal.Szerző: kázsé

Bernard boltja
2000