Nagyfater elszabadul

Julianne Hough
Julianne Hough
Aubrey Plaza
Zac Efron

Nem sokkal közelgő esküvője előtt az egyébként is feszült vőlegénynek még egy különleges utazást maga mögött kell tudnia, mielőtt elveszi szíve választottját. El kell ugyanis vinnie nagyapját, a jobb napokat is látott perverz ex-tábornokot Floridába a tavaszi szünetre. A hosszú autóút… Több

Rendező: Dan Mazer
Író: John Phillips
Premier (HU): 2016.01.28.

2023.06.06 Gamehun638

Én remekül szórakoztam rajta. Idétlen, elvont, de nézhető.

2016.05.27 Bogi87

Sokaktól hallottam, nem értik, Robert De Niro miért vállalta el ezt a szerepet. A film valóban vulgáris, és félreértés ne essék, nem vagyok ennek a pártján, mégis remekül szórakoztam, mert szerintem Zac Efron és De Niro szuper párost alkottak és a poénok is jók voltak.

2020.10.28 hp

Megvoltak a maga pillanatai, de összességében azért elég kevésnek érződött ez a vígjáték. Talán értem, hogy Robert De Niro miért vállal ilyen filmeket, van mögötte egy olyan életút, hogy beleférjen egy kis szórakozás, csak hát ezt a filmet nagyon nem... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon nagy csalódás volt számomra ez a film. Robert De Niro korunk egyik legjobb színésze, nem is értettem, mit keres egy ilyen erőltetett filmben Zac Efron-nal az oldalán.

2017.04.12 indingo Nézhetetlen

Borzasztóan gyenge történet. nem is értem Robert DeNirot, ehhez hogy adhatta a nevét. A poénokat messziről kerüli a film, félpercenként káromkodnak benne, ami egy szintnek biztos...

A film összbevétele 94 073 028 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 479 347 661 forintot termelt. A hazai mozik összesen 351 321 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Zac Efron és Robert De Niro már dolgoztak együtt a "Szilveszter éjjel" (New Year's Eve; 2011) című filmben.Szerző: diumiu

A Rossz szomszédság (2014) című filmben Zac Efron a Robert De Niro által megformált Travis Bickle-nek öltözik a Taxisofőrből (1976).Szerző: dulkap

Robert De Niro nem vett részt a film promóciós körútján.Szerző: dulkap

Zac Efron második alkalommal alakít Jason nevű karaktert. Az első a Csajkeverők (2014) volt.Szerző: dulkap

(2016. 02. 04.)
A Te kínod, az én kínom
Nem tudok visszaemlékezni, mikor láttam utoljára ennyire kínos filmet. A Nagyfater elszabadul minden, amit jóízlésű színész később le akar tagadni a filmográfiájában. Több

(2016. 01. 28.)
Robert De Niro megnyalja a sót és Zac Efronra üt, közben a nemiszervét emlegeti és mutogatja. Jó, az a bizonyos pénisz igazából biztos nem az övé. De a szégyen igen. Csak őt ez nem érdekli. Több

Értékelés: 4.5/10
(2016. 01. 28.)
A kamaszkorból kinőtt ember nem sok jót talál benne, de vannak bátor emberek. 2011-ben még a Blacklisten “az év legjobb, el nem készült filmje” címet érdemelte ki a Nagyfater elszabadul. Biztos vagyok benne, hogy ez nem az a film. Több

Értékelés: 2.5/10
(2016. 01. 31.)
Összességében Robert De Nironak egy jó darabig még nem fogjuk megbocsátani a Nagyfater elszabadult élményét, amely kínosan tahó poénjaival és gyenge történetével egy újabb borzalmas alkotás Dan Mazertől.
Mrs. Fletcher
Mike és Molly