Nagyfater elszabadul

hp   2020. 10. 28.

Megvoltak a maga pillanatai, de összességében azért elég kevésnek érződött ez a vígjáték. Talán értem, hogy Robert De Niro miért vállal ilyen filmeket, van mögötte egy olyan életút, hogy beleférjen egy kis szórakozás, csak hát ezt a filmet nagyon nem... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nagyon nagy csalódás volt számomra ez a film. Robert De Niro korunk egyik legjobb színésze, nem is értettem, mit keres egy ilyen erőltetett filmben Zac Efron-nal az oldalán.

Bogi87   2016. 05. 27.

Sokaktól hallottam, nem értik, Robert De Niro miért vállalta el ezt a szerepet. A film valóban vulgáris, és félreértés ne essék, nem vagyok ennek a pártján, mégis remekül szórakoztam, mert szerintem Zac Efron és De Niro szuper párost alkottak és a poénok is jók voltak.

indingo Nézhetetlen  2017. 04. 12.

Borzasztóan gyenge történet. nem is értem Robert DeNirot, ehhez hogy adhatta a nevét. A poénokat messziről kerüli a film, félpercenként káromkodnak benne, ami egy szintnek biztos...

Mavil   2016. 06. 09.

Robert De Niro az egyik kedvenc színészem, nem láttam még olyan filmet, amiben ne lett volna zseniális az alakítása. A Nagyfater elszabadul nem tipikusan De Niro film, kissé alpári stílusa miatt, azonban ennek ellenére egy igazán szórakoztató kis vígjáték. Nekem nagyon tetszett.

Deku   2017. 12. 23.

Kritikán aluli lett ez a film. Számomra nem nyújtott olyan nagy élményt így elég rossz. Valahogy ezzel a filmmel én nem tudtam mit kezdeni. A karakterek megformálása még tetszett is valamilyen szinten de a történet elég laposkára sikerült.

Orosz István   2016. 06. 29.

Nekem tetszett ez a film nem lesz a kedvenc vígjátékom, meg kicsit sablon sztori de attól még nagyon sokat nevettem rajta. Nem egy Másnaposok, vagy egy Nagyfiúk szint, de mindenképpen érdemes volt megnézni.

Jason Mantzoukas
Aubrey Plaza
Julianne Hough
Julianne Hough
Aubrey Plaza
Zac Efron

A film összbevétele 94 073 028 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 479 347 661 forintot termelt. A hazai mozik összesen 351 321 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Zac Efron és Robert De Niro már dolgoztak együtt a "Szilveszter éjjel" (New Year's Eve; 2011) című filmben.

(diumiu)

A Rossz szomszédság (2014) című filmben Zac Efron, a Robert De Niro által megformált Travis Bickle-nek öltözik a Taxisofőrből (1976).

Robert De Niro nem vett részt a film promóciós körútján.

Zac Efron második alkalommal alakít Jason nevű karaktert. Az első a Csajkeverők (2014) volt.

Zac Efron karaktere egy Nikon D3300-ast használ a filmben.

A filmet Georgia államban (USA) forgatták.

Jeff Bridges és Michael Douglas neve is felmerült Dick Kelly szerepére, mielőtt Robert De Niro megkapta azt.

A film első plakátja utalás a The Graduate (1967) című filmre.

Zac Efron a meztelen motoros jelenetnél testdublőrt használt.

A kamaszkorból kinőtt ember nem sok jót talál benne, de vannak bátor emberek. 2011-ben még a Blacklisten “az év legjobb, el nem készült filmje” címet érdemelte ki a Nagyfater elszabadul. Biztos vagyok benne, hogy ez nem az a film. több»

Robert De Niro megnyalja a sót és Zac Efronra üt, közben a nemiszervét emlegeti és mutogatja. Jó, az a bizonyos pénisz igazából biztos nem az övé. De a szégyen igen. Csak őt ez nem érdekli. több»

Összességében Robert De Nironak egy jó darabig még nem fogjuk megbocsátani a Nagyfater elszabadult élményét, amely kínosan tahó poénjaival és gyenge történetével egy újabb borzalmas alkotás Dan Mazertől.