Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Nagyfater elszabadul

(Dirty Grandpa)

Bogi87  2016. 05. 27.

Sokaktól hallottam, nem értik, Robert De Niro miért vállalta el ezt a szerepet. A film valóban vulgáris, és félreértés ne essék, nem vagyok ennek a pártján, mégis remekül szórakoztam, mert szerintem Zac Efron és De Niro szuper párost alkottak és a poénok is jók voltak.

Curacao86  2016. 02. 02.

Nagyon gyenge film, tele szánalmasan erőltetett helyzetekkel, poénokkal. Sajnos Robert De Niro egy ripacs lett és lesüllyedt Zac Efron illetve a vígjáték típusú filmek legaljának szintjére. Az "alap sztori" egy normális 20 vagy 45 perces sorozat epizódban is összefoglalható lett volna. Számomra időpocsékolás volt a film megtekintése!

Nem kell pszichológusi diploma, hogy megfejtsük a film üzenetét, és talán valósághűen mutatja be az agyatlan amcsi egyetemisták féktelen bulizását, de ettől eltekintve úgy is meg lehetett volna írni a forgatókönyvet, hogy senkiből, főleg Hollywood egyik legjobbjából ne legyen bal...kuki!   Sajnos Robert De Niro erőltetett játéka rettenetesen lehúzta a filmet és csak rontott az egész színvonalán.

mamiéstöti2  2017. 05. 07.

Nagyon nagy csalódás volt számomra ez a film. Robert De Niro korunk egyik legjobb színésze, nem is értettem, mit keres egy ilyen erőltetett filmben Zac Efron-nal az oldalán.

indingo Nézhetetlen  2017. 04. 12.

Borzasztóan gyenge történet. nem is értem Robert DeNirot, ehhez hogy adhatta a nevét. A poénokat messziről kerüli a film, félpercenként káromkodnak benne, ami egy szintnek biztos...

Orosz István  2016. 06. 29.

Nekem tetszett ez a film nem lesz a kedvenc vígjátékom, meg kicsit sablon sztori de attól még nagyon sokat nevettem rajta. Nem egy Másnaposok, vagy egy Nagyfiúk szint, de mindenképpen érdemes volt megnézni.

Jason Mantzoukas
Aubrey Plaza
Julianne Hough
Julianne Hough
Aubrey Plaza
Movieaddicts: Nagyfater elszabadul
A kamaszkorból kinőtt ember nem sok jót talál benne, de vannak bátor emberek. 2011-ben még a Blacklisten “az év legjobb, el nem készült filmje” címet érdemelte ki a Nagyfater elszabadul. Biztos vagyok benne, hogy ez nem az a film.
VOX: Nagyfater elszabadul
Robert De Niro megnyalja a sót és Zac Efronra üt, közben a nemiszervét emlegeti és mutogatja. Jó, az a bizonyos pénisz igazából biztos nem az övé. De a szégyen igen. Csak őt ez nem érdekli.
Cinestar: Nagyfater elszabadul
Összességében Robert De Nironak egy jó darabig még nem fogjuk megbocsátani a Nagyfater elszabadult élményét, amely kínosan tahó poénjaival és gyenge történetével egy újabb borzalmas alkotás Dan Mazertől.

A Rossz szomszédság (2014) című filmben Zac Efron, a Robert De Niro által megformált Travis Bickle-nek öltözik a Taxisofőrből (1976).

Robert De Niro nem vett részt a film promóciós körútján.

Zac Efron második alkalommal alakít Jason nevű karaktert. Az első a Csajkeverők (2014) volt.