Bérhaverok (2015)

The Wedding Ringer

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Jól felépített sztori, van benne humor, kevés érzelem, nekem tetszett.

dulkap   2015. 09. 10.

Kellően gyengén indul a film, amire a "koronát" Kevin Hart nehezen megszokható szinkronhangja tette. Kellet legalább fél óra míg megszoktam, de végig sántított azért. De aztán szerencsére a film színvonala és a poénok is emelkedő ívet vettek, némi visszaeséssel időnként. De a végére egy korrekt kis vígjáték lett, amire az utolsó mondat tette fel a pontot az i-re.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Teljesen átlagos vígjáték, ami kicsit nehezen indul be. Átlagos színészi játék, átlagos poénok. Semmivel se több, mint amit az ember egy középkategóriás vígjátéktól elvár, ezért max egy megnézésre unaloműzésből teljesen jó

andor50   2016. 04. 19.

Nekem nem igazán jött be ez a film. Mint vígjáték meglehetősen gyengécske, nem röhögtem szét az agyam rajta. Volt benne egy-kettő igazán ütős poén, akkor önfeledten lehetett nevetni, de összességében nem mondanám túl humoros alkotásnak, picit erőltetett.

MKristijan   2015. 09. 02.

Alapötletet értékelem, amit a cím ki is merít. A felállás után a Randiguru jutott eszembe, utána az, hogy én ezt már láttam nem is egy filmben. Régen néztem vígjátékot, így részben lekötött de nem igazán emlékszek arra, hogy felnevettem volna hangosan egyszer is. Egynek elment.

Nicky Whelan
Olivia Thirlby
Kaley Cuoco

Az megvan, amikor egy úgynevezett vígjátékra csak azért mondod, hogy egyszer nézhető, mert egy-két mellékkarakter poénján egész jót röhögtél az egyébként dögunalmas sztori közben? Na, a Bérhaverok hál’ Istennek ennél sokkal jobb! több»

...ez utóbbira kiváló példa volt tavaly ilyenkor a Kevin Hart nevével fémjelzett Pofázunk és végünk, így jogosan aggódtam, amikor idén egy újabb Kevin Hart-komédia került a műsorba. Legnagyobb meglepetésemre teljesen feleslegesen. több»

Barátokat csak addig tudsz hazudni magadnak, amíg meg nem kell jelenniük valahol. Minő szerencse, pont az ilyen esetekre találták ki a kölcsönzést. több»

A kocsiról való legurulást maga Josh Gad hajtotta végre.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben összetörnek egy üvegasztalt, ám ez nem volt benne a forgatókönyvben, egy véletlen eredményezte, amely végül benne maradt a filmben.

(ArpiHajdu és Réci )

Kevin Hart Lil Kev művésznéven kezdte pályafutását .

(Bizsu82 )