Bérhaverok

Niki88
Nicky Whelan
Olivia Thirlby
Kaley Cuoco

A fiatal vőlegény (Josh Gad) nem sokkal az esküvője előtt döbben rá, hogy nincs egy barátja sem, akit felkérhetne vőfélynek. Ahhoz azonban, hogy le tudja nyűgözni menyasszonya családját, minél hamarabb barátokat kell szereznie. Jimmy Callahan (Kevin Hart) éppen az ilyen problémák… Több

Premier (HU): 2015.03.26.
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2020.12.20 helfannn

Erőltett vígjáték. Nem voltak benne túl ütős és maradandó poénok. Nem is volt belőlük olyan sok. A sztori se megy el annyira.

2016.08.05 mamiéstöti2

Jól felépített sztori, van benne humor, kevés érzelem, nekem tetszett.

2019.04.10 indingo

Nem jött be egyáltalán, primitív és közönséges eszközökkel próbál mosolyt csalni a nézőre, de, hogy valami pozitívat is mondjak, a táncjelenet zseniális volt.

2015.09.10 dulkap

Kellően gyengén indul a film, amire a "koronát" Kevin Hart nehezen megszokható szinkronhangja tette. Kellet legalább fél óra míg megszoktam, de végig sántított azért. De aztán szerencsére a film színvonala és a poénok is emelkedő ívet vettek, némi vi... Több

2018.01.13 dailyfilmsan

Nem volt rossz . A sztorija elég érdekes és nem voltak primitív poénjai. Kevin Hart-nak hihetetlen jól állt a szerep egy igazi showman és itt tulajdonképpen csak színészkednie kellett.

A film összbevétele 79 799 880 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 91 766 062 forintot termelt.

A kocsiról való legurulást maga Josh Gad hajtotta végre.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben összetörnek egy üvegasztalt, ám ez nem volt benne a forgatókönyvben, egy véletlen eredményezte, amely végül benne maradt a filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Kevin Hart Lil Kev művésznéven kezdte pályafutását .Szerző: Bizsu82

Kevin Hart egy stand up comedy klubban kezdte karrierjét .Szerző: Bizsu82

(2015. 03. 27.)
Ilyen esküvőd sose lesz, lúzerkém!
Az megvan, amikor egy úgynevezett vígjátékra csak azért mondod, hogy egyszer nézhető, mert egy-két mellékkarakter poénján egész jót röhögtél az egyébként dögunalmas sztori közben? Na, a Bérhaverok hál’ Istennek ennél sokkal jobb! Több

(2015. 08. 04.)
Ara kiri
Barátokat csak addig tudsz hazudni magadnak, amíg meg nem kell jelenniük valahol. Minő szerencse, pont az ilyen esetekre találták ki a kölcsönzést. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 05. 05.)
...ez utóbbira kiváló példa volt tavaly ilyenkor a Kevin Hart nevével fémjelzett Pofázunk és végünk, így jogosan aggódtam, amikor idén egy újabb Kevin Hart-komédia került a műsorba. Legnagyobb meglepetésemre teljesen feleslegesen. Több

(2019. 06. 25.)
The Wedding Ringer (2015)
Megtekintés: Lassan már úgy sem lesz értékelhető vígjáték a mozikban, legalábbis az USA nem nagyon tesz lépéseket, hogy készítsen ilyesmit... szóval, akár ezt is választhatod a sok gyenge darab közül. Több
A nevem Earl
2005