Bérhaverok (2015)

The Wedding Ringer

Nicky Whelan
Olivia Thirlby

helfannn   2020. 12. 20.

Erőltett vígjáték. Nem voltak benne túl ütős és maradandó poénok. Nem is volt belőlük olyan sok. A sztori se megy el annyira.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Jól felépített sztori, van benne humor, kevés érzelem, nekem tetszett.

indingo   2019. 04. 10.

Nem jött be egyáltalán, primitív és közönséges eszközökkel próbál mosolyt csalni a nézőre, de, hogy valami pozitívat is mondjak, a táncjelenet zseniális volt.

dulkap   2015. 09. 10.

Kellően gyengén indul a film, amire a "koronát" Kevin Hart nehezen megszokható szinkronhangja tette. Kellet legalább fél óra míg megszoktam, de végig sántított azért. De aztán szerencsére a film színvonala és a poénok is emelkedő ívet vettek, némi vi... több»

dailyfilmsan   2018. 01. 13.

Nem volt rossz . A sztorija elég érdekes és nem voltak primitív poénjai. Kevin Hart-nak hihetetlen jól állt a szerep egy igazi showman és itt tulajdonképpen csak színészkednie kellett.

Norbert93 Nézhetetlen  2018. 08. 15.

Igazi sablonokra felépített amerikai esküvős vígjáték, ami valójában ettől függetlenül igen jól fel lett építve és igazán vicces. Lehetetlen nem szórakozni rajta.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Teljesen átlagos vígjáték, ami kicsit nehezen indul be. Átlagos színészi játék, átlagos poénok. Semmivel se több, mint amit az ember egy középkategóriás vígjátéktól elvár, ezért max egy megnézésre unaloműzésből teljesen jó

A film összbevétele 79 799 880 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 91 766 062 forintot termelt.

A kocsiról való legurulást maga Josh Gad hajtotta végre.

A filmben összetörnek egy üvegasztalt, ám ez nem volt benne a forgatókönyvben, egy véletlen eredményezte, amely végül benne maradt a filmben.

Kevin Hart Lil Kev művésznéven kezdte pályafutását .

(Bizsu82)

Kevin Hart egy stand up comedy klubban kezdte karrierjét .

(Bizsu82)

Kevin Hart a valóságban is szereti a humort, és gyerekkorában is sokszor humorral próbált felülkerekedni nehéz sorsán, nehézségein.

(Bizsu82)

Az megvan, amikor egy úgynevezett vígjátékra csak azért mondod, hogy egyszer nézhető, mert egy-két mellékkarakter poénján egész jót röhögtél az egyébként dögunalmas sztori közben? Na, a Bérhaverok hál’ Istennek ennél sokkal jobb! több»

Barátokat csak addig tudsz hazudni magadnak, amíg meg nem kell jelenniük valahol. Minő szerencse, pont az ilyen esetekre találták ki a kölcsönzést. több»