Bérhaverok

The Wedding Ringer

2020.12.20 helfannn

Erőltett vígjáték. Nem voltak benne túl ütős és maradandó poénok. Nem is volt belőlük olyan sok. A sztori se megy el annyira.

2016.08.05 mamiéstöti2

Jól felépített sztori, van benne humor, kevés érzelem, nekem tetszett.

2019.04.10 indingo

Nem jött be egyáltalán, primitív és közönséges eszközökkel próbál mosolyt csalni a nézőre, de, hogy valami pozitívat is mondjak, a táncjelenet zseniális volt.

2015.09.10 dulkap

Kellően gyengén indul a film, amire a "koronát" Kevin Hart nehezen megszokható szinkronhangja tette. Kellet legalább fél óra míg megszoktam, de végig sántított azért. De aztán szerencsére a film színvonala és a poénok is emelkedő ívet vettek, némi vi... Több

2018.01.13 dailyfilmsan

Nem volt rossz . A sztorija elég érdekes és nem voltak primitív poénjai. Kevin Hart-nak hihetetlen jól állt a szerep egy igazi showman és itt tulajdonképpen csak színészkednie kellett.

2019.08.04 Ms. Akárki

Nem igazán tetszett. Felemás volt a film. Az alap történet, gondolat nem lett volna rossz de rosszul lett kivitelezve. Alpári humor és debil karakterek egyvelege. Egyszernézős így csak.

2018.08.15 Norbert93 Nézhetetlen

Igazi sablonokra felépített amerikai esküvős vígjáték, ami valójában ettől függetlenül igen jól fel lett építve és igazán vicces. Lehetetlen nem szórakozni rajta.

2016.09.11 puffancshercegnő

Teljesen átlagos vígjáték, ami kicsit nehezen indul be. Átlagos színészi játék, átlagos poénok. Semmivel se több, mint amit az ember egy középkategóriás vígjátéktól elvár, ezért max egy megnézésre unaloműzésből teljesen jó

2016.04.19 andor50

Nekem nem igazán jött be ez a film. Mint vígjáték meglehetősen gyengécske, nem röhögtem szét az agyam rajta. Volt benne egy-kettő igazán ütős poén, akkor önfeledten lehetett nevetni, de összességében nem mondanám túl humoros alkotásnak, picit erőltetett.

2015.09.02 MKristijan

Alapötletet értékelem, amit a cím ki is merít. A felállás után a Randiguru jutott eszembe, utána az, hogy én ezt már láttam nem is egy filmben. Régen néztem vígjátékot, így részben lekötött de nem igazán emlékszek arra, hogy felnevettem volna hangosan egyszer is. Egynek elment.

2019.08.06 Greeta

Sok valóságalapja nincs az alaptörténetnek, de mégis egy kedvelhető és humoros vígjáték, ahol jók a poénok.

2015.04.21 Bizsu82

Régen láttam ilyen izgalmas, pörgős vígjátékot. Minden rész lekötött, nincs benne vontatott jelenet. Jó poénokkal teli, végigröhögtük a filmet. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.

2016.08.02 VFTS

Az alap ötlet jó volt, de azért sokkal többet is ki lehetett volna ebből a filmből hozni. Voltak benne jó poénok, de volt sok elcsépelt dolog is. Ennek ellenére egyszer nézhető a film.

2016.09.17 HannaK

Picit féltem tőle, de egy korrekt film. Jól össze van rakva és néhol még vicces is.