Bérhaverok

The Wedding Ringer

2016.10.23 vivikejencikelara

Kevin Hart hozza a formáját, bár szerintem több poént kellett volna hozzá kötni. Én személy szerint többször is megnéztem. Nagyon jó jelenetek vannak benne. Stílusos ,mai zenékkel.A vége nagyon tetszik.

2017.02.04 wooderman

A történet elcsépelt, mintha több hasonlo kaliberű filmet gyurtak volna össze egyetlen gomboccá, és abbol született volna eme 'remekmű'.. nézhető, vicces, de sajnos már nagyon sablonos.

2016.01.06 kissjanos21

Semmi extra. Egyszerű és kész. Teljesen kiszámítható, már ezerszer látott poénokkal. Sajnos én csalódtam benne, de azt kell, hogy mondjam, hogy nem kellemesen. Nekem kicsit unalmas volt.

2015.04.23 Zsofi821

Nem szeretem az ennyire együgyű, fantáziátlan humorú filmeket. Egy-két poén kivételével gyenge film. A nagy beharangozás után nagy csalódás. Nem érdemes megnézni, nagyon is felejthető.

2017.05.24 Sem Rorrey

Kiszámítható, gyenge történet, lapos poénokkal, nem tetszett.

2016.04.20 gazsika1978

Vegyesek az érzelmeim a filmmel kapcsolatban, mert voltak benne jó poénok de amúgy semmi extra. Teljesen kiszámítható, már ezerszer látott poénokkal( pl. gondolok itt a péniszre harapó kutya). Nekem kicsit unalmas volt.

2015.04.28 Vitya

Sokan azt mondják, hogy ez a film túl sok. Nekem éppen ez jön be benne. Végigröhögtem, minden perce lekötött. Szinte minden poén valóban poén volt. Kevin Hart rendkívül jól alakítja a humorcsináló szerepet. Igazi jó vígjáték, ajánlom!

2016.02.11 Rayman102

Nem volt rossz vígjáték. Vicces volt bár szerintem valahogy mégsem volt az igazi, lehetett volna jobb. Néhány jelenet nagyon tetszett és meg is maradt bennem jókat lehetett vele poénkodni ismerősökkel.

2015.06.13 smith

Nem rossz, bár egy Másnaposok szintű filmre számítottam a trailerek és beharangozók után. Azt a szintet sajnos nem éri el. A poénok nagy része azért ül a filmben és jó szórakozást nyújt, de többször újra nézni nem fogjuk (az említett klasszikussal ellentétben).

2016.04.30 angel001

Nem vártam tőle túl sokat. Esti itthoni könnyed popcornozos,zombulos filmnek terveztük, hozta is ezt a szintet.Arra jó hogy nézz ki a fejedből, ugyanis semmi izgalom, vagy elgondolkottato jelenet a filmben.

2015.03.29 FarZoo

Az egyik legjobb vígjáték, amit mostanság láttam. Minden perce pörgős, mozgalmas, és szakadtunk a poénokon. Ahogy a filmnek vége lett a moziban, csak mosolygós arcokat láttunk. Mindenkinek ajánlom, fergeteges!

2015.11.02 sztankobazsi

Vegyesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban, mert voltak benne jó poénok meg kb. 20 perc is mikor majdnem elaludtam rajta. A péniszre harapó kutya pl nagyon vicces de lerágott csont is egyben.

2015.06.15 Mr. Z

Hát ilyen jó vígjátékot régen láttam már. Manapság az alpári poénokra helyezik a hangsúlyt és ezzel akarják eladni a produktumot. Ez azonban inkább ilyen helyzet komikummal vett meg de ez aztán kilóra. Barátnőmmel végig fetrengtünk a nevetéstől. Kevi... Több

2015.08.17 Aranyhal

Talán 2015 legjobb filmje vígjáték kategóriában. Végig nevettük, szórakoztuk az egészet a moziban, nem bántam meg, érdemes megnézni, jókedvre derítő.