Bérhaverok

The Wedding Ringer

2015.03.30 Mariann92

Ez nagyon jó kis film volt. Kevesebbet vártam tőle. Amúgy se nagyon szoktam nevetni a vígjátékokon, csak mosolyogni, de ez olyan poénos volt, hogy többször is hangosan röhögtem rajta. A mozi csak úgy zengett egy-egy poén után. Nagyon jó film volt, mindenkinek merem ajánlani.

2017.08.13 Doriss

Adott egy sztori, ami hihetetlenül hangzik, mégis úgy csinálták meg, hogy elhiszed hogy vannak ilyen emberek a világon. Maga a film vicces, szórakoztató, többször nézhető.

2015.03.31 feri921219

Teljességgel meg vagyok elégedve. Többet kaptam mint amennyit vártam. Az előzetes nem fedi a filmet mert annál is sokkal de sokkal jobb :D Humor a maximumon!! :D

2015.03.31 lizidavid2010

Nagyon szórakoztató film :D Ez a sztori teljesen rám illik : Tetszenek a szereplők és szerintem jóó párositás. Grat. a rendezőnek! :)

2015.05.02 Krazy8

Osztályommal néztük meg , hát mondhatom nem volt kellemes csalódás , vontatott , unalmas részek , lopott viccek. Mondhatom , hogy sokkal jobb lett volna megnézni a Run All Night c. filmet.Egy pozítívum volt azok pedig az utalások.

2018.03.03 Márió Buri

Az estére haverokkal, barátnővel vagy csak ha jókat akarsz nevetni. Aranyos, vicces.

2015.04.30 Szatmári Emese

Marha jó szakadtam a röhögéstől amikor megnéztem a barátommal :)