Haverok harca (2018)

Tag

Hannibal Buress

jfruzsi97   2020. 10. 14.

Hatalmas film volt. Sokat nevettem rajta.Érdekes, egyedi sztorival.

indingo   2018. 09. 01.

Én nem igazén tudtam nevetni rajta. Egy értelmes mondat azért volt a filmben. Nem azért nem játszunk, mert felnőttünk, hanem azért nőttünk fel mert nem játszunk.

HercegPeter   2019. 03. 03.

Zseniális történet és végre nem kell azon gondolkodnunk, hogy vajon tényleg igaz-e és hogy tényleg így történt-e. Sőt, a film végi kis bejátszások alapján a valóságban még ennél is lököttebbek ezek a fazonok. Kellenek ilyen emberek ebbe a komoly vilá... több»

Orosz István   2018. 07. 06.

Szerintem elég korrekt film volt, végig élveztem, és végre nem egy sablon sztori amely csupa happyvel meg nagy szerelmekkel ér véget. Tele volt humorosabbnál humorosabb jelenetekkel szerintem kiérdemelte a négy csillagot!

bogyóka94   2018. 07. 14.

Kicsit félve indultam el a moziba ezt a filmet megnézni, bár nagyon jó pontozásokat és értékeléseket kapott, aggódtam, hogy tele lesz tipikus amerikai erőltetett poénokkal, DE kellemeset csalódtam. Minden perce teljesen élvezhető volt a filmnek, és m... több»

MP170506   2018. 12. 02.

Nagy csalódás lett számomra ez a film, de szerencsére pozitív értelemben. Vártam egy bugyuta történetet, rengetek sablonos, erőltetett, amerikai poénnal, de ennél sokkal többet kaptam. A történet nagyon jó, főleg tudva, hogy igaz történet az alapja. ... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Nagyon ütős vígjáték. Kellemes kikapcsolódás. Érzelmes és pörgős, végig fenntartotta a figyelmemet. Nagyon megható volt a vége, ahogy elmesélik, hogy ez valós történeten alapul és mennyi ideig tartották így össze a bandát, hogy fogócskáztak:)

A film összbevétele 76 310 515 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 121 451 055 forintot termelt. A hazai mozik összesen 96 259 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jeremy Renner a forgatás alatt eltörte a könyökét és a csuklóját.

A film sztárjainak több produkció kapcsán is volt alkalmuk együtt dolgozni. Jake Johnsont és Annabelle Wallist a 2017-es A múmiában, John Hammet és Isla Fishert a Kémek a szomszédban című vígjátékban, Jomm Hammet és Jeremy Rennert a Tolvajok városában, Ed Helmst és Rashida Jonest pedig A hivatal című komédia sorozatban láthattuk együtt.

Az alkotók a forgatókönyv írásakor a két főszerepet Will Ferrell és Jack Black karakterére írták, és bár eleinte úgy tűnt, hogy mind a ketten elvállalják a szerepet, végül kihátráltak a projektből.

2017. júliusában a forgatáson Jeremy Renner eltörte a jobb könyökét és a bal csuklóját, miután rosszul ért földet egy 20 láb méter magasról kivitelezett zuhanást követően.

A film forgatása 2017. júniusában kezdődött meg Atlantában, Georgia államban.

A nyári vígjáték felhozatalba remekül beleillik a Haverok harca, mert tényleg nagyon ütősre sikerültek a poénok, és mindenki találni fog egy számára szimpatikus karaktert, vagy éppen kevésbé bolondot a karakterek közül. A lényeg, hogy senki ne vegye túl komolyan a látottakat, és akkor egy élvezhető filmmel lesz gazdagabb. több»

Ha egy fiúkból álló baráti társaság felnőttként is megszállottan fogócskázik, abból az igaz történetből bizony filmet kell csinálni! S szerencsénkre az sem baj, hogy végül olyan hollywoodi vígjátékot csináltak belőle, amely tartósan ugyan nem fog meg – de azért jó néhányszor megérinthet. több»

A Haverok harca egy kissé felületes, de nagyon szórakoztató nyári akció-vígjáték, amely akkor tér le saját gyermeteg útjáról, amikor feleslegesen próbál felnőtt komolyságot csempészni a bohóckodás közé: és ez nem áll jól neki. Papírmasé karaktereit kiválóan alakítják a színészek, és rajtuk is látszik, hogy élvezték a forgatást. Ne várjunk sokat tőle, de néha – főleg nyáron – pontosan erre lehet szükségünk: kikapcsolni, és kizárni minden egyebet. több»