Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Orosz István   2018. 07. 06.

Szerintem elég korrekt film volt, végig élveztem, és végre nem egy sablon sztori amely csupa happyvel meg nagy szerelmekkel ér véget. Tele volt humorosabbnál humorosabb jelenetekkel szerintem kiérdemelte a négy csillagot!

bogyóka94   2018. 07. 14.

Kicsit félve indultam el a moziba ezt a filmet megnézni, bár nagyon jó pontozásokat és értékeléseket kapott, aggódtam, hogy tele lesz tipikus amerikai erőltetett poénokkal, DE kellemeset csalódtam. Minden perce teljesen élvezhető volt a filmnek, és mindenki óriásiakat nevetett a poénokon. Maga a film egy igaz történet alapján készült, pár barát éveken keresztül fogócskát játszik, azonban Jerry barátjuk akkora királynak képzeli magát, amiért őt sose kapják el, hogy ez végül némileg a barátságuk rovására megy. Ütős alapstory, nagyon jó színészekkel, szerintem nagyon rég láttam már ehhez hasonló, tényleg vicces és nem erőltetett filmet. Végig fenntartja az ember figyelmét, mert bár az elején sejteni lehet, hogy mi lesz a film vége, azonban mégis sikerült a végén egy csavarral zárni a filmet, és végig annyira tud izgulni az ember a csetlő-botló barátokért és azért, hogy végre fenéken rúgják Jerry haverjukat, hogy észre se vettem, hogy eltelt az egy és háromnegyed óra, és vége a filmnek. Ráadásul moziban nézve azt hallani, ahogy az emberek együtt egy egy jelenetnél őszintén, szívből felvisítanak a nevetéstől, felbecsülhetetlen.

Mulds   2018. 07. 16.

A nagy nevek nagyon csábítóan hatottak rám, hisz mindegyik szereplőt megkedveltem már valamely filmből avagy sorozatból. Viszont láttam már karón varjút és könnyen elképzelhetőnek tartottam, hogy csak egybe pakoltak pár neves színészt és történet meg nuku. Hát tévedtem. Szerencsére. Egész kis kellemes film volt, lehetett rajta nevetni és élvezni a baráti társaság kapcsolatát. Jól kidolgozták a közöttük megbújó szálakat. Amit kifejezetten szerettem, hogy nem ment át alpáriba a humor és a végén azért nem lett teljesen felhőtlen a film. Számomra lelombozó volt, hogy amikor én néztem meg moziban ugyan nem is voltak sokan de a nevetés csak tőlünk hangzott. Szerintem nagyon értékelhető darab lett. Le a kalappal.

L.Regina   2018. 07. 13.

Nekem tetszett a film, klassz az alapszituáció, igazán vígjátékhoz illő. A színészek is jól lettek válogatva, Jeremy Renner viszi a hátán a filmet, de Ed Helms és Jon Hamm is nagyon jó. A fogócskázós részek nagyon jól vannak megkoreografálva, élvezet nézni hogy üldözik egymást. A poénok nagy része pont ezekre a helyzetviccekre épül, a másik fele meg inkább a párbeszédekből fakad.

Katalin Urbancsek Nézhetetlen  2018. 07. 22.

Full gagyi, többségében rossz poénok, túlzás karakterek és dög unalom! A moziban sem volt túl nagy röhögcsélés.

Hannibal Buress

Ha egy fiúkból álló baráti társaság felnőttként is megszállottan fogócskázik, abból az igaz történetből bizony filmet kell csinálni! S szerencsénkre az sem baj, hogy végül olyan hollywoodi vígjátékot csináltak belőle, amely tartósan ugyan nem fog meg – de azért jó néhányszor megérinthet. több»

A nyári vígjáték felhozatalba remekül beleillik a Haverok harca, mert tényleg nagyon ütősre sikerültek a poénok, és mindenki találni fog egy számára szimpatikus karaktert, vagy éppen kevésbé bolondot a karakterek közül. A lényeg, hogy senki ne vegye túl komolyan a látottakat, és akkor egy élvezhető filmmel lesz gazdagabb. több»

A Haverok Harca egy jól sikerült vígjáték lett, aminek jó a humora, jó a kémiája, remek a tempója, csak éppenséggel van pár kevésbé sikerült momentuma is. több»

A film sztárjainak több produkció kapcsán is volt alkalmuk együtt dolgozni. Jake Johnsont és Annabelle Wallist a 2017-es A múmiában, John Hammet és Isla Fishert a Kémek a szomszédban című vígjátékban, Jomm Hammet és Jeremy Rennert a Tolvajok városában, Ed Helmst és Rashida Jonest pedig A hivatal című komédia sorozatban láthattuk együtt.

Az alkotók a forgatókönyv írásakor a két főszerepet Will Ferrell és Jack Black karakterére írták, és bár eleinte úgy tűnt, hogy mind a ketten elvállalják a szerepet, végül kihátráltak a projektből.

2017. júliusában a forgatáson Jeremy Renner eltörte a jobb könyökét és a bal csuklóját, miután rosszul ért földet egy 20 láb méter magasról kivitelezett zuhanást követően.