indingo   2019. 08. 26.

Én amúgy sem vagyok egy nagy buliba járós, talán pont elért de sok élvezhető jelenet, beszólás nem volt a filmben, helyenként elég közönséges is.

Deku   2017. 11. 20.

Ez az amit én igazán szórakoztató filmnek és minőségi alkotásnak tudok hívni. Elmondhatom, hogy ez a film minden szempontból tökéletes hozott, hatalmas volt a zenei világa, a karaktereket nagyon szépen hozták a színészek.

Thibo84   2016. 06. 22.

Nehéz és vontatott indulás után, ahogy a buli elindul, úgy a film is egyre inkább felpörög.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Azért voltam én ennél jobb házibuliba. Nem tudom, hogy a rendező és a forgatókönyvíró milyen helyeken járt "buli" címszó alatt, de egy igazán élvezhető összejövetel nem ebből áll. Az alapötlet jó, a megvalósítást pedig már milliónyi filmben lelőtték..

harnas1207   2018. 12. 20.

A különleges képi világa és a bitang erős zenék miatt tényleg jó hangulatú lett a film. Az is nagyon tetszett, hogy nem a megszokott sablonos amerikai pite fíling volt. Bár telis tele volt nagyon túlzott jelenetekkel, én hiányoltam az igazi drámát, h... több»

MKristijan   2016. 10. 27.

A zenék és a videoklippes hangulat elvitte a hátán a filmet. Konkrétan nem volt nagy története. Tipikus amerikai bulis film, verjünk szét mindent stb, de bármikor megnézném újra.

Norbert93   2019. 07. 23.

Konkrétan nem egy házibulis film, hanem egy közel másfél órányi videoklipp fél órányi felvezetéssel. Nyilván ezek alapján nem kell semmilyen cselekményt várni, csak hátradőlni és hallgatni a jól összerakott zenei betéteket és bámulni az atomrészeg, f... több»

Ezt a filmet töltötték le legtöbbször az illegális kalóz oldalakról 2012-ben (több, mint 8 millió letöltés).

(kázsé)

A filmet öt hét alatt forgatták le.

(kázsé)

A film számos felvétele mobiltelefonnal és egyéb mobileszközzel készült. Végül több, mint 10 órányi anyag jött össze a folyamatos forgatásnak köszönhetően.

(kázsé)

A történet nagyjából az ausztrál Corey Worthington házibuliján alapszik, amin hozzávetőlegesen 500-an vettek részt, és körülbelül 20 000 dollárnyi kárt okoztak.

(kázsé)

Bár úgy tűnik, több mint 1000 résztvevője van a partinak, a készítők mindössze 200 statisztát alkalmaztak.

(kázsé)

A film összes szereplője, a statisztákat is beleértve elmúlt 18 éves.