Project X - A buli elszabadul

Project X

2024.04.02 Ahoj poplacsek

5/10 – de csak mert szerintem nem film

Szuper vicces menet volt, és közben időnként sokkoló is volt nézni, úgyhogy erre mondják azt filmek esetében, hogy hű, de meg volt csinálva. Viszont ez műfajilag nem film, hanem egy jó hosszúra nyúlt TikTok videó vagy valami ilyesmi. Én is ilyen minőségű felvételeket csináltam, amikor újdonság volt a videókamera és ifjonc hülye gyerek voltam. A tizen-huszonévesek számára ez szerintem egyfajta bulivígjáték, a tinédzserkorú gyerekekkel rendelkező szülőknek horror, az időseknek pedig egy újabb lehetőség a megbotránkozásra és a rettenetes új generáció feletti sopánkodásra. A mi gyerekeink szerencsére már kirepültek, annak idején szülőként hárítottam pár házibuli próbálkozást, azt hiszem, igazam volt :)). Az életem úgy hozta, hogy voltam amerikai buliban 1-2x, azok csak annyira csúsztak ki a kontroll alól, mint itt a film közepéig tartó rész, azaz azok még konszolidáltnak voltak nevezhetőek. Ennek ellenére meg tudom erősíteni, hogy ez a szélsőséges buli hozzáállás szerves része az amerikai kultúrának. Az a szülő, aki ott megengedi, hogy a gyereke bulit tartson, az nagyon bátor vagy hülye, vagy mindkettő. Menjenek, béreljenek ki egy lerúgott kocsmát vagy bezárt lovastanyát, aztán nyomják orrvérzésig, nálunk ez volt a formula, tudom ajánlani másoknak is, akik nem akarnak így járni, mint a filmben. :)

2019.08.26 indingo

Én amúgy sem vagyok egy nagy buliba járós, talán pont ezért, de sok élvezhető jelenet, beszólás nem volt a filmben, helyenként elég közönséges is.

2016.06.22 Thibo84

Nehéz és vontatott indulás után, ahogy a buli elindul, úgy a film is egyre inkább felpörög.

2017.11.20 Deku

Ez az amit én igazán szórakoztató filmnek és minőségi alkotásnak tudok hívni. Elmondhatom, hogy ez a film minden szempontból tökéletes hozott, hatalmas volt a zenei világa, a karaktereket nagyon szépen hozták a színészek.

2021.07.01 dailyfilmsan

Egy buli, ami fesztivállá nőtte ki magát. Igazából erről szól a film. Nagyon jó zenék, nagyon jó vágóképek és buli meg buli meg buli. Szinte sóvárogva lehet nézni a filmet és azt kívánjuk bárcsak ott lehetnénk mi is. Persze csak addig míg el nem szabadul a pokol, utána már semmi sem annyira mókás és szórakoztató.

2017.03.14 GedyPapa

Azért voltam én ennél jobb házibuliba. Nem tudom, hogy a rendező és a forgatókönyvíró milyen helyeken járt "buli" címszó alatt, de egy igazán élvezhető összejövetel nem ebből áll. Az alapötlet jó, a megvalósítást pedig már milliónyi filmben lelőtték..

2019.07.23 Norbert93

Konkrétan nem egy házibulis film, hanem egy közel másfél órányi videoklipp fél órányi felvezetéssel. Nyilván ezek alapján nem kell semmilyen cselekményt várni, csak hátradőlni és hallgatni a jól összerakott zenei betéteket és bámulni az atomrészeg, f... Több

2018.12.20 harnas1207

A különleges képi világa és a bitang erős zenék miatt tényleg jó hangulatú lett a film. Az is nagyon tetszett, hogy nem a megszokott sablonos amerikai pite fíling volt. Bár telis tele volt nagyon túlzott jelenetekkel, én hiányoltam az igazi drámát, h... Több

2016.10.27 MKristijan

A zenék és a videoklippes hangulat elvitte a hátán a filmet. Konkrétan nem volt nagy története. Tipikus amerikai bulis film, verjünk szét mindent stb, de bármikor megnézném újra.

2019.06.02 kevelin

pont abban az évben költöztem kollégiumba amikor kijött a film. mondanom se kell hogy némi változtatással de nekünk is sikerült hasonló bulikat csapnunk. a zenék összeválogatása is különösen jól sikerült hiszen akkoriban egy egy házibuliban vagy egyt... Több

2023.08.30 Di Canio

Lassú kezdés után eltúlzott bulijelenetek jönnek sorban. De maga a film szórakoztató, és ez a lényeg. A vége volt a legviccesebb.

2020.12.01 Oliver.guy_

Szerintem nem feltétlen jó besorolás a vígjáték. Nincs benne olyan sok vicces rész, viszont élvezhető a film, egészen reális a cselekmény, és van némi mondanivalója is. Fiataloknak mindenképpen ajánlom. Főleg, ha valaki a szülei tudta nélkül hatalmas bulit akar szervezni azért, hogy menő legyen.

2016.10.23 vivikejencikelara

Hatalmas nagy bulizós film néhol már egészen hihetetlen dolgokkal. A zenék nagyon tutik. A vége nagyon tetszik kicsit már durva de nagyon jól ellett találva.Mindenkinek kötelező,bulira fel!

2015.05.08 hejnekem

A film kicsit eltúlzottan, de bemutatja a mai fiatalok szórakozását, ami idősebb szemmel elég megbotránkoztató lehet. Viszont ha mint fiatal nézzük, akkor valószínűleg azt kívánnak bár ott lettünk volna, mert ez egy emlékezetes buli volt. Szerintem n... Több