Képszakadás (2013)

21 & Over

indingo   2019. 06. 01.

Másnaposok tini és gyenge utánzata. A története kiszámítható és elcséplet, mellé még ráadásul közönséges is a humora, amin én nem tudok nevetni.

MKristijan   2016. 10. 27.

Úgy érzem valahogy átjött a film mondanivalója. Én nem ittam, nem toltam semmit, mégsem emlékszem a filmből semmire. Csak arra hogy vége.

hejnekem   2015. 05. 13.

Szerethető a három főszereplő, akik nagyon viccesen adják elő a történetet. Nem kell semmi lenyűgöző, világot megrengető dologra számítani. Ez egy szórakoztató film, tele vicces jelenettel, amit bőven megéri megnézni.

cinderella   2017. 04. 08.

A Másnaposok alkotóitól azért jobbat várna az ember ennél. Nagyjából két-három vicces poén volt benne, a többi elég laposra sikeredett. Miles Tellernek jó filmjei szoktak lenni, de ez most valahogy nem jött össze.

Filmzabáló   2015. 08. 19.

Hát ez oszt nem egy nagy film… Szokásos tinikről készült amerikai vígjáték, egy “csipet” Másnaposok utánérzéssel megcsapva. Ezzel szerintem a rutinos filmnézők számára elég sok mindent már el is árultam.

Karolyka   2016. 07. 27.

Elviselhető film, ha éppen bulizni akarunk de lusták vagyunk kimozdulni, vagy egy jó kis buli előtti ivójáték előkészítő alapozásra még talán jó. Nyilvánvalóan nem ez lesz az egyik legjobb film az életünkben, de laza kis akciódús, pörgős kikapcsolódást nyújt.

Szeky   2015. 05. 06.

A Képszakadás c. film próbál a Project X és a Másnaposok sikerein ellavírozni, a felhőtlen bulizás, az alkoholfogyasztás és a drogok használata itt is nagy szerepet játszik. Viszont mindezek ellenére itt már morális kérdéseket is feszeget a film, a m... több»