Apa ég!

Író: David Caspe
Premier (HU): 2012.08.02.

2024.03.11 Ари Шандор

Idétlen...

...alpári... Adam Sandler általában nem rossz figura, bírom pár filmben. Ez gáz lett. De lehet, hogy csak 40-en túl nem tudom már értékelni ezt a fajta filmet...

2017.09.24 Deku

Piszkosul aranyos volt ez a film minden téren nagyon eltalálta az én ízlésvilágomat. Ezért hát nem meglepő, hogy egyik kedvencem ez. Nagyon megnyerő volt benne az, hogy nem akart nagynak tűnni.

2017.07.23 Orosz István

Nagyon jó vígjáték lett kicsit alpári, illetve nagyon, de ez benne a legjobb. Jó a sztori is,bár a vége kiszamítható, de úgy gindolom Adam Sandler maradandót alkotott.

2017.02.02 hszpp

Igazán tipikus Adam film. Hülye,ám szórakoztató poénokkal,elfelejthető sztorival,de mégis leköt,és odaszegez a film elé. Családdal is nézhető, jó nagy ökörség:)

2019.02.04 Norbert93

Na ez tényleg egy "JÓ" Adam Sandler vígjáték

Mondjanak a nézők és a kritikusok bármit ez a film tényleg fergetegesen debil és humoros.

Adam Sandler, Tim Herlihy, Robert Smigel, David Wain és Ken Marino mind nevük feltüntetése nélkül hozzáírtak egy kicsit a forgatókönyvhöz. Szerző: rbernadett

Adam Sandler mindössze 12 évvel idősebb a fiát alakító Andy Sambergnél. Szerző: rbernadett

Amikor Andy Samberg házasodott elhívta az esküvőjéreAdam Sandlert, aki filmbeli karaktereként ment el. Szerző: rbernadett

Susan Sarandon fiatalabb énjét lánya, Eva Amurri alakítja. Szerző: rbernadett