Apa ég!

That's My Boy

2024.03.11 Ари Шандор

Idétlen...

...alpári... Adam Sandler általában nem rossz figura, bírom pár filmben. Ez gáz lett. De lehet, hogy csak 40-en túl nem tudom már értékelni ezt a fajta filmet...

2017.09.24 Deku

Piszkosul aranyos volt ez a film minden téren nagyon eltalálta az én ízlésvilágomat. Ezért hát nem meglepő, hogy egyik kedvencem ez. Nagyon megnyerő volt benne az, hogy nem akart nagynak tűnni.

2017.07.23 Orosz István

Nagyon jó vígjáték lett kicsit alpári, illetve nagyon, de ez benne a legjobb. Jó a sztori is,bár a vége kiszamítható, de úgy gindolom Adam Sandler maradandót alkotott.

2017.02.02 hszpp

Igazán tipikus Adam film. Hülye,ám szórakoztató poénokkal,elfelejthető sztorival,de mégis leköt,és odaszegez a film elé. Családdal is nézhető, jó nagy ökörség:)

2019.02.04 Norbert93

Na ez tényleg egy "JÓ" Adam Sandler vígjáték

Mondjanak a nézők és a kritikusok bármit ez a film tényleg fergetegesen debil és humoros.

2015.04.30 Curacao86

Valóban, Adam Sandler (de főleg a "minősíthetetlen" Will Ferrell és Kevin James, meg néha (Ben Stiller)) nagyon nem a kedvencem, ezen a filmen pedig jót szórakoztam! :) (Már láttam korábban is, és összevetve a TED-del, inkább ezt néztem volna meg moz... Több

2016.10.23 vivikejencikelara

Hatalmas nagy vígjáték! Adam Sandler hozza a szokásos vicces fószer karakterét. A mami nagyon elbűvölő, nagyon vicces. Mindenkinek ajánlom korosztálytól függetlenűl! Az egész családnak nézhető!

2015.11.13 Adell89

Nekem tetszett a film. Adam Sandler tipikus vicces, vidám és szórakoztató filmvígjátékaihoz hasonlóan, ez a film is nagyon jól sikerült. Rég szórakoztam ilyen jót.

2015.10.26 krysn95

Ha bírod Adam Sandler-t, akkor már be tudod lőni, hogy mi ez..Andy Samberg pedig az egyik legjobb figura Lonely Island, óta szóval ketten együtt mindképp négyzetre emelik ezt az alkotást. Ami még pozitív, hogy sokkal kevésbé alpári, mint a többi Adam Sandler film..Haverokkal hibátlan

2015.10.31 katalin19

Nagyon ász a film. Kemény viccekben, poénban. Jók a szereplők. Adamnak amugy is csípázom a filmjeit. Nagyon jó szerepeket kap. A cím mindent elárul. Itt tényleg minden égésről szól. Becsülendő, hogy a fia milyen jó eredményeket ért el.

2015.10.20 Pillcsi

Ez a film közelebb állt a bugyuta, és az idétlen jelzőkhöz csöppet mint a humoroshoz. Nem okozott nagy csalódást, de azért jobbra számítottam. Adam Sandler-nek ez már nem az első ilyen filmje ami töményen bugyuta.

2017.04.24 jozsagabri

Adam Sandler ezúttal is hozta a maga sajátos, sablonos, semmitmondó karakterét, olcsó poénokkal, üres jelenetekkel és vacak párbeszédekkel. Olcsó vígjáték.

2015.06.30 bigi

Ebben a filmben is látszik, hogy Adam Sandler ilyen szerepekre született. Hatalmasat alakít, nem telik el úgy perc,hogy ne tudnál nevetni rajta. Sok újat nem nyújt a film, de mégis valamiért nagyon élvezhető és vicces.

2015.10.12 dubzsu

Nagyon jól elszórakoztam a filmen, Sandler rátermett a hasonló szerepekre, és ezúttal sem kell csalódnunk benne. Jó kikapcsolódás, megnevettet minden perce.