Fák jú, Tanár úr!

Zene: Beckmann
Ország: Németország
Premier (HU): 2014.10.23.

2023.11.14 Gamehun638

Így kell egy jó vígjátékot összehozni. A sztori elcsépelt. Mindent láttunk már máshol is, de valami más ebben a filmben.

2017.07.10 Deku

Ezek a németek szerintem nem nagyon tudják mi az a humorérzék. Legalábbis ebből és ennek a folytatásából nekem ez jön le. Unalmas és teljességgel humor mentes övezet ez a film.

2017.04.10 indingo

Nagyon jó kis német vígjáték, szakadtam a röhögésről. Ez a pokróc stílus is jó volt, remekül hozta a színész. A végzettséget igazoló dokumentumok legyártása picit béna volt.

2015.07.09 dulkap

Egy jó kis vígjáték, szerethető karakterekkel és jó dumákkal. A történet egy fordulatokkal teli Lynch film, de egy vígjátéknál ez nem akkora baj szerintem. Kicsit lassú néha és talán hosszabb is a kelleténél, de egy vicces film és felfelé kilóg az altesti amcsi vígjátékok közül.

2018.09.27 Berto49

A német vígjátéknak csúfolt gagyiságok a mostanában készült amerikai ócskaságok sémájára készül. Számtalaszor látott high-school témájú filmek összelopkodott poénjai, magára valamit is adó rendező nem merné ezeket felhasználni, de a rendező, Bora Dağ... Több

7,2 milliós bevételével 2013-ban a német mozik legsikeresebb filmje volt.Szerző: dailyfilmsan

Elyas M'Barek és sok mellékszereplő a Török kezdőknek c. sorozatból ismerik egymást.Szerző: SethFranco

Az első film az elmúlt hat évben, amit több mint 5 millióan láttak a német mozikban. Szerző: dulkap

Értékelés: 7.5/10
(2018. 08. 14.)
Éretlenek a tantestületben
Ami igazán szerethetővé teszi Fák jú-t, az nem a jól megírt szövegkönyve vagy a sok ütős poén, hanem az óriási törődés és a hatalmas szíve, ami az első képkockától az utolsóig árad a filmből. Több