Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Fák jú, Tanár úr! (2013)

Fack ju Göhte

PadmeAmidala   2021. 05. 02.

Szerintem nagyon jó kis (tini)vígjáték, még mondanivalója is van. Ajánlom minden (főként fiatal) embernek, aki még nem látta. Mivel német, kicsivel más, mint az amerikai vígjátékok. 9/10

Deku   2017. 07. 10.

Ezek a németek szerintem nem nagyon tudják mi az a humorérzék. Legalábbis ebből és ennek a folytatásából nekem ez jön le. Unalmas és teljességgel humor mentes övezet ez a film.

indingo   2017. 04. 10.

Nagyon jó kis német vígjáték, szakadtam a röhögésről. Ez a pokróc stílus is jó volt, remekül hozta a színész. A végzettséget igazoló dokumentumok legyártása picit béna volt.

dulkap   2015. 07. 09.

Egy jó kis vígjáték, szerethető karakterekkel és jó dumákkal. A történet egy fordulatokkal teli Lynch film, de egy vígjátéknál ez nem akkora baj szerintem. Kicsit lassú néha és talán hosszabb is a kelleténél, de egy vicces film és felfelé kilóg az altesti amcsi vígjátékok közül.

Orosz István   2017. 07. 19.

Meg kell mondani nagyon jól sikerült, eleinte azt gondoltam német film, német humorral, de aztán kellemeset csalódtam, és végig röhögtem az egész filmet.

Berto49   2018. 09. 27.

A német vígjátéknak csúfolt gagyiságok a mostanában készült amerikai ócskaságok sémájára készül. Számtalaszor látott high-school témájú filmek összelopkodott poénjai, magára valamit is adó rendező nem merné ezeket felhasználni, de a rendező, Bora Dağ... több»

dailyfilmsan   2019. 09. 29.

Jó volt, szórakoztató volt, de a való életben kötve hiszem hogy ilyen könnyen tanárnak állhat bárki. Mindenesetre szerintem egy igen szórakoztató film főleg ha tanár a néző, vagy annak készül. A szereplők sem voltak rosszak. Hozta az elvártakat, csalódást szerintem nem okoz.

7,2 milliós bevételével 2013-ban a német mozik legsikeresebb filmje volt.

(dailyfilmsan )

Elyas M'Barek és sok mellékszereplő a Török kezdőknek c. sorozatból ismerik egymást.

(SethFranco)

Az első film az elmúlt hat évben, amit több mint 5 millióan láttak a német mozikban.