Fák jú, Tanár úr!

Fack ju Göhte

2023.11.14 Gamehun638

Így kell egy jó vígjátékot összehozni. A sztori elcsépelt. Mindent láttunk már máshol is, de valami más ebben a filmben.

2017.07.10 Deku

Ezek a németek szerintem nem nagyon tudják mi az a humorérzék. Legalábbis ebből és ennek a folytatásából nekem ez jön le. Unalmas és teljességgel humor mentes övezet ez a film.

2017.04.10 indingo

Nagyon jó kis német vígjáték, szakadtam a röhögésről. Ez a pokróc stílus is jó volt, remekül hozta a színész. A végzettséget igazoló dokumentumok legyártása picit béna volt.

2015.07.09 dulkap

Egy jó kis vígjáték, szerethető karakterekkel és jó dumákkal. A történet egy fordulatokkal teli Lynch film, de egy vígjátéknál ez nem akkora baj szerintem. Kicsit lassú néha és talán hosszabb is a kelleténél, de egy vicces film és felfelé kilóg az altesti amcsi vígjátékok közül.

2018.09.27 Berto49

A német vígjátéknak csúfolt gagyiságok a mostanában készült amerikai ócskaságok sémájára készül. Számtalaszor látott high-school témájú filmek összelopkodott poénjai, magára valamit is adó rendező nem merné ezeket felhasználni, de a rendező, Bora Dağ... Több

2017.07.19 Orosz István

Meg kell mondani nagyon jól sikerült, eleinte azt gondoltam német film, német humorral, de aztán kellemeset csalódtam, és végig röhögtem az egész filmet.

2019.09.29 dailyfilmsan

Jó volt, szórakoztató volt, de a való életben kötve hiszem hogy ilyen könnyen tanárnak állhat bárki. Mindenesetre szerintem egy igen szórakoztató film főleg ha tanár a néző, vagy annak készül. A szereplők sem voltak rosszak. Hozta az elvártakat, csalódást szerintem nem okoz.

2017.03.14 GedyPapa

Az utóbbi időszak legmeglepőbb filmje. Semmi jót nem vártam tőle ennek ellenére nagyon tetszett és kiváló kikapcsolódás annak, aki egy igazán jó humorú filmre vágyik. Főleg annak tükrében ha már beletespedtünk a sorozatba gyártott amerikai "vígjátékokba".

2018.03.26 szaka123

Jó kis német vígjáték, amit semmi esetre sem szabad komolyan venni. Jól megtalálta a szerep a főszereplő srácot. Tetszettek a poénok is, egy-kettőt leszámítva. Kicsit alpári, de egyszer megnézhető, ha nem zárkózunk el teljesen az ilyen filmektől.

2017.05.20 Szilonka

Remekül eltalált karakter áll a középpontban és tényleg vicces. Ami a németeknek siekrült az az amcsinak nem a Rossz tanárban.

2019.01.01 Master

Kacagtató, szabadszájú bugyutaság

A bűnözőből lett tanár sztorija nagy sikert aratott Németországban majd szerte a világon és három részt is megélt. Ezek közül azonban a második félrement. A legelső viszont tényleg klassz. Szókimondó, szabadszájú, vicces. Értékelésem: 75%

2017.11.01 Bazzzsi

Az utóbbi idők legjobb mozis vígjátéka. Furcsa ezt mondani, de ízlésesek voltak a poénok, holott sokat káromkodnak benne. Tetszett az alaptsztori és a színészek játéka.

2018.04.24 TomÁcs

Ha Németországban ilyenek a középiskolások...A története kellően humoros volt és a főszereplő tanár/rabló is hitelesen hozta a simlis karaktert.

2018.10.29 VvV

Újszerű történet és stílus, kedvelhető karakterek és jó alakítások. 4 *