Fák jú, Tanár úr!

Fack ju Göhte

2018.07.09 Norbi

Nagyon tetszett. Elkapták a fonalat és humor terén remekelt, nem a főszereplő, hanem mindenki egytől-egyig. Jól összerakott film tele szórakoztató dialógusakkal.

2016.02.20 Lonka

Meglepően jó német film, annak ellenére hogy sokszor trágár és nyers. A címét olvasva először azt hittem, hogy már megint a magyarok alkottak valami újat, de a Fák jú már az eredetiben is benne volt!

2016.04.19 andor50

Szerintem nagyon túlértékelt film, nem is annyira vicces mint amennyire mások mondják. Egyszer elmegy, de azért sokszor túlzásba megy a kiabálós veszekedős humor. Tanulság szempontjából és a karakterfejlődések terén sem kapunk túl sok újat. Azt mondanám rá, hogy „oké” film.

2018.04.18 Filmelemző

Az apai ágon arab származású (tunéziai), de Münchenben született M'Barek főszereplésével elkészített német vígjáték óriási sikerrel robbant annak idején a köztudatba. A sztoriból kiderül, hogy egy bűnözőből is lehet jó tanár, ha jó emberismerő és köz... Több

2016.09.29 Greeta

A németek mostanában elég jó filmeket csinálnak. Van egy pici retro hangulata új köntösbe burkolva, de eladható a történet nagyon is.

2016.10.08 lolita13

Félve kezdtem el nézni ezt a filmet, de végül annyira jó volt, hogy amikor befejeztem az első részt rögtön kezdtem a másodikat nézni, mert nem bírtam várni tovább :)

2016.06.21 Timcsi

Egész jóra sikeredett német vígjáték. Viszonylag újszerű is, elég ütősek a poénok és a szereplők is meglepően jók!

2021.05.02 stewie_griffin_2005

Szerintem nagyon jó kis (tini)vígjáték, még mondanivalója is van. Ajánlom minden (főként fiatal) embernek, aki még nem látta. Mivel német, kicsivel más, mint az amerikai vígjátékok. 9/10

2017.01.15 Gigi

Nagyon jól szórakoztam rajta, pedig azt hittem, hogy ez is csak egy variáció egy elcsépelt témára. De szerencsére nem így volt, hanem kifejezetten szórakoztatott.

2017.10.03 SzFa

Az egész filmet végig röhögtem, több ilyen film kellene. Modern szleng, humoros, egyszerű és érthető. Többször is nézhető nagyon szórakoztató filmalkotás-.

2019.01.06 szabomarc

Ha nem vársz tőle sokat, szerintem tetszeni fog, legalábbis a saját élményem a filmmel kapcsolatban ez volt. A poénok hol jók, hol nem, a csóka jellemfejlődése tetszett.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó, humoros német film, nem csoda a két folytatás. A diákok idiótasága pedig nagyon élvezhetővé teszi a filmet. Ajánlom mindenkinek.

2017.08.14 czigler.nora

Nulla elvárással ültem le megnézni ezt a filmet. Kellemesen csalódtam, végülis kikapcsolt és kellemes kikapcsolódást tudott nyújtani. Egyszer-kétszer meg lehet bézni

2015.11.11 Ragemarci

High School High és Blue Streak egy ütős germán koktélban.