Fák jú, Tanár úr!

Fack ju Göhte

2015.12.04 Hangus

Szuper vígjáték egyszerűen imádom,már nem egyszer megnéztem.Chantal tipikus szőke buta lány de annyira szerethető benne ez a butasága.Zeki a tanár meg egy igazi vérbeli macsó,nagydumás pali,klassz karakter.Annyi jó poén van a filmben,engem nagyon megnevetett.

2015.04.26 Lacroix

Tipikus európai vígjáték,ami köröket ver az amerikai társaira!

2015.03.27 Krekk

Meglepően jobb, mint amire számítottam. Többször is megnéztem és újra tudtam nevetni a poénokon és izgulni a karakterekért.

2017.02.02 levus02

Chantall a kedvencem belőle, na meg a paintball :D Eszement egye film, jó vígjáték, csak ajánlani tudom, tekintve hogy tele van poénokkal :'D Hihetetlen nagyot alkottak

2015.03.19 kiskat

Szerintem óriási film, az egészet végig lehet nevetni! A suli másik oldalát mutatja be, egy új tanár változatot :D És végre egy német újdonság!

2016.04.07 agi89

Hihetetlen pozitív csalódás volt. Azok az alpári poénok…Te jó ég! Hatalmas. Fulladozva, visítva nevettem jó párszor. Lehet ha nem barátnőmmel nézem nem üt ekkorát. De így nagyon jó volt. Csajok a csúcson és a Hangyák a gatyában filmek kedvelői szerintem ezt is bírni fogják.

2015.04.03 picibaba

Régen láttam ilyen jó filmet... csak ajánlani tudom mindenkinek! :) Nem szoktam álatlában német filmeket nézni, de ezen kimondottan jól szórakoztam, nagyon bejött a humora.

2017.03.04 LucyGy

Nagyon jó kis film lett ez. A történet,a cselekmény és a szereplők is remekül passzolnak egymáshoz. A második rész is ugyan ilyen vicces és igaz hiszen a mai gyereket elnézve ????????

2017.03.10 mafabfan

Meglepően jó vígjáték. Pedagógusként is érdekes, lehet belőle tanulni, persze nem túl sokat. Nem nevettem magam halálra, de azért szerintem nagyon élvezhető.

2015.03.02 zarra

Tény, hogy egy kliséáradat, de annak valami fergeteges. Nem fog újat mondani senkinek, de az ami lenni akart, és nagyon jól sikerült.

2016.04.18 csilla09

Nagyon jó német film. A poénok hatalmasak benne, jókat nevettem. Elég sok trágár dolog van benne, de ennek ellenére eszméletlenül jó. Tipikus lázadó gimnáziumi osztály, egy laza tanárral. Najó.. túl laza tanárral. :) A kedvencem természetesen Schantal volt. Hatalmas az a csaj!

2018.03.18 Csinimini

Jót lehet rajta szórakozni és a mai világot és a fiatalokat maximálisan megmutatja. Alapvetően ajánlani tudom, de nem egy annyira elgondolkodtató és mély film legalábbis a számomra.

2015.02.25 benedekpongracz

A mai vígjátékok között üdítőnek hatott, de filmes szempontokból nem igazán állja meg a helyét (gyenge karakterek, gyenge színészi alakítások, klisé van bőven itt is), de egyszer érdemes megnézni.

2015.03.02 Jojó

A sztori azt hittem már lerágott csont, de úgy látszik érhet meglepetés. Jópofa vígjáték, csak ajánlani tudom.