Fák jú, Tanár úr!

Fack ju Göhte

2019.02.05 Vágottszemű

Nekem tetszett. Nincs sok ilyen film ami a tanárról szólna. A gyerekek is tetszenek nekem. Jó a története a filmnek. Sok jó poén van benne. Ajánlom mindenkinek.

2016.10.14 Hablaty

Először nem akartam megnézni, mert fenntartásokkal kezelem a német vígjátékokat. Nagyon tetszett a film, nem csodálom, hogy készült belőle 2. rész is.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Nagyon jó kis német film, néha nagyon közönséges és egyszerű, a diákok meg dinkák, de az a szomorú helyzet, hogy a valóságban is ilyen a fiatalok egy rétege.

2020.02.15 szd91

Még csak most láttam ezt a filmet, pedig már nem mai darab, de egy darabig nem került a szemem elé, aztán annyi negatív véleményt hallottam, hogy mindig toltam a napirendről. Kár volt, nagyon tetszett. Jó persze nem egy világmegváltó alkotás, de kate... Több

2020.12.28 dovetusfurdo

Tökéletes

Nagyon jó sztori, igazán jól eltalált suli hangulat. Szerethető karakterek. Akárhányszor megy a TV-ben, mindig végignézem .

2017.06.03 Plisetsky

Nagyon tetszett :D Mr. Müller fergeteges volt, a színésze nagyon jól alakította a bűnözőt, aki hirtelen tanárnak állt be. xD Az osztálya elég lázadó volt, de pont ez miatt voltak viccesek, és ahogy a tanárnő egyre jobban megtörik és végül belemegy a ... Több

2015.11.04 sztankobazsi

Zseniális ez a vígjáték, egy percig sem unatkoztam. persze tele van klisékkel, meg tudjuk mi lesz a vége, de ahogy elő van adva az elfeledteti velünk ezeket. Jók a poénok, nem éreztem erőltetettnek, a karakterek jól kidolgozottak, nem is kell ennél több! alig várom, hogy láthassam a folytatást.

2017.07.04 gerda

Egyszer nézhetős vígjáték szerintem. Vannak benne jó poénok de inkább tini film kategóriába sorolnám. De az alap történet elég vicces és vége is másképp alakul mint gondolnánk.

2016.05.08 anita9215

Először is nem vagyok nagy híve a német filmeknek ez valahogy mégis nyerő lett. Maga a film egész aranyos kis hangulatot teremt maga körül és ettől kapja meg az egész báját. Ezzel arányosan nem is kell soká várni, hogy karon ragadja és elvarázsolja a nézőt. Ajánlom!

2015.08.07 Filmzabáló

A filmipar manapság nehezen termel ki olyan, az átlagosnál viccesebb és frissebb vígjátékokat, mint a Fák jú Tanár úr! A séma sajnos hasonlít a bevett vígjátékok szerkezetéhez: az esetlen nő beleszeret a vagány férfiba; a csaló, beépült csávó belesze... Több

2016.12.09 Pappcsino

Egész jó kis vígjáték, amelyben rettentően jó beszólások találhatóak, nagyon sokat nevettem rajta, mikor először láttam. Talán picit hosszabb lett a film, mint kellett volna, de ez legyen a legnagyobb baja.

2016.11.22 csocsicsoda

Egy német film vagy pocsék vagy zseniális. Hál istennek ez az utóbbiakat erősíti. A történetét már láttuk párszor, de a stílus és a párbeszédek zseniálisak.

2016.08.23 beus1987

ütős német film, egy nagyon laza tanár bácsiról. Jó a mögöttes sztori is, a diákok nagyon dinkák.

2015.10.20 Pillcsi

Életem egyik legjobb filmje. Nagyon sokszor megnéztem. Egy olyan karakterről van szó aki szinte az egész filmet végigviszi a hátán és külön tetszik hogy a főszereplő igazából egy bunkó pasi és pont ettől olyan vicces ez a film :)