Törtetők

Deku   2017. 12. 23.

Nem egyértelműen jó film, inkább a nézhető kategóriát népesíti ezzel a teljesítménnyel. Ez az a kategória amit sajnos nehezen döntök el, hogy hova is soroljam mert egyrészről tetszett másrészről viszont kevésbé.

dailyfilmsan   2017. 12. 17.

Egyszer meg lehet nézni ezt a filmet, ha másért nem is de Ary Gold idegösszeomlásai miatt. A film nálam már az elején elvesztette a film jellegét hiszen ugyan úgy kezdődött mint a sorozat. Lehet mert nő vagyok és ezért nem tudtam átélni az éjjel-nappal dugás hangulatát de nekem ez kicsit primitívvé tette a filmet. Tudom a mai nézőknek ez az igénye nem lehet eladni filmet szex és erőszak nélkül.

Hakker   2018. 03. 01.

Nem valami jó film. A sorozatot nem láttam, de a film után, biztos, hogy nem nézem meg. Nem hinnám, hogy annyival többet tudna mondani, mint a film. Soha nem hozott lázba, a sok a pénzem mire költsem téma.

Nathan03   2016. 02. 05.

Annak idején a film körüli hype miatt figyeltem fel a sorozatra kicsit utána olvastam miről is van szó, majd megnéztem a sorozatot ami nagyon tetszett és a film is hozza azt a színvonalat amit a sorozatban is láttunk. A filmet tényleg úgy a legjobb megnézni ha előtte láttuk a sorozatot is, és érdemes leülni és végignézni a 8 évadot nagyon jó kikapcsolódást nyújt az egész sorozat. Ari Gold karaktere, egyszerűen hatalmas.

hejnekem   2016. 07. 12.

Egyértelműen azok nézzék meg, akik látták a sorozatot, különben egyáltalán nem fog tetszeni. De ezzel együtt se tudta hozni a sorozat igazán jó részeinek hangulatát, de így talán egyszer meg lehet nézni, inkább ajánlanám a sorozatot!

Ronda Rousey
Ronda Rousey
Rex Lee
Rhys Coiro
Perrey Reeves
Constance Zimmer
Constance Zimmer
Emmanuelle Chriqui

Teknőc vékony, a vászon nagy, de egyébként minden ugyanaz: a Törtetők rajongók számára nem fog csalódást okozni, de a sorozatot nem ismerők számára nem igazán ajánlott. több»

A film összbevétele 49 263 404 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 23 871 240 forintot termelt.

Kevin Connolly a lábát törte miközben egy közös jelenetet forgatott Russell Wilson-nal a Seattle Seahawks amerikai football csapat irányítójával.

A történet a sorozat utolsó epizódja után folytatódik közvetlenül.