Törtetők

Danny99   2020. 04. 20.

Hollywood taplói visszatértek egy utolsó táncra

A film a sorozat után 9 nappal játszódik, Vincent (Adrian Grenier) már el is vált Sophiától. A srácok éppen a kibérelt jachtjára tartanak. A bulit Ari hívása szakítja félbe, aki szerepet ajánl Vinnynek, aki rákontrázik erre, és a filmet rendezni is ... teljes kritika»

Deku   2017. 12. 23.

Nem egyértelműen jó film, inkább a nézhető kategóriát népesíti ezzel a teljesítménnyel. Ez az a kategória amit sajnos nehezen döntök el, hogy hova is soroljam mert egyrészről tetszett másrészről viszont kevésbé.

dailyfilmsan   2017. 12. 17.

Egyszer meg lehet nézni ezt a filmet, ha másért nem is de Ary Gold idegösszeomlásai miatt. A film nálam már az elején elvesztette a film jellegét hiszen ugyan úgy kezdődött mint a sorozat. Lehet mert nő vagyok és ezért nem tudtam átélni az éjjel-napp... több»

Nathan03   2016. 02. 05.

Annak idején a film körüli hype miatt figyeltem fel a sorozatra kicsit utána olvastam miről is van szó, majd megnéztem a sorozatot ami nagyon tetszett és a film is hozza azt a színvonalat amit a sorozatban is láttunk. A filmet tényleg úgy a legjobb m... több»

hejnekem   2016. 07. 12.

Egyértelműen azok nézzék meg, akik látták a sorozatot, különben egyáltalán nem fog tetszeni. De ezzel együtt se tudta hozni a sorozat igazán jó részeinek hangulatát, de így talán egyszer meg lehet nézni, inkább ajánlanám a sorozatot!

Blindspot   2015. 10. 21.

Azt hiszem, bátran mondhatom, hogy erre vágytam. Az ember kb. hasonlóra akar befizetni, ha egy jó filmet, szeretne megnézni. Itt elérte ezt a hatást nálam. Nagy kedvencem lett.

Rayman102   2016. 02. 10.

Szerintem nem a legjobb vígjáték, de nem olyan rossz. Egyszer mindenképpen meglehet nézni. A színészek jók viszont szerintem nincs valami jó alakítás. Kicsit vontatott.

Ronda Rousey
Ronda Rousey
Rex Lee
Rhys Coiro
Perrey Reeves
Constance Zimmer
Constance Zimmer
Emmanuelle Chriqui

A film összbevétele 49 263 404 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 23 871 240 forintot termelt.

Kevin Connolly a lábát törte miközben egy közös jelenetet forgatott Russell Wilson-nal a Seattle Seahawks amerikai football csapat irányítójával.

A történet a sorozat utolsó epizódja után folytatódik közvetlenül.

Teknőc vékony, a vászon nagy, de egyébként minden ugyanaz: a Törtetők rajongók számára nem fog csalódást okozni, de a sorozatot nem ismerők számára nem igazán ajánlott. több»