spyro74   2019. 12. 22.

Kedvelem az ilyen stílusú filmeket, arról nem is beszélve, hogy Margot Robbie egy istennő. :) De a filmet illeti, nálam telitalálat volt. Okés, a történet nem hoz túl sok újdonságot, de kikapcsolódásnak, szórakozásnak tökéletesen megfelel.

Deku   2017. 09. 13.

Ennél a filmnél nagyon nagy bajban voltam, mert egyrészről tetszett a történet másrészt viszont több unalmas pillanat is feltűnt benne ráadásul a színészek lehettek volna jobbak is. Elmegy kategória.

Orosz István   2017. 07. 23.

Nagyon jó film tele izgalmakkal, kicsit ill nagyon hasonlít a szemfényvesztők című filmre de ez nem baj ebben a műfajban nahyon is megállja a helyét, én mindenkinek csak ajánlani tudom.

dailyfilmsan   2018. 07. 24.

Nem nyújt maradandót ez a film sajnos. Nagyon középszerűre sikeredett. Adott egy szexi csaj, egy svindlis banda és egy bandavezér. Nem is kell gondolkodni ki lehet találnikét perc alatt mi lesz a filmben. Nincsenek csavarok benne, nem nyújt semmi új,... több»

Norbi   2018. 07. 10.

Trükkös film, ami már a címéből várható volt. Tetszetős volt, jó kis jelenetekkel ( pl:amikor tömegsen loptak lelassítva ) , Will Smith pedig kedvenc. A két főszereplő munkája hiteles volt, és működött köztük a kémia. A végén a csavar nagyon ott vo... több»

hsanya182   2015. 05. 20.

Összességében egy remek, színes képvilágú, jó szinészi teljesítményű, nagy dumás és romantikus szállal megfűszerezett fordulatos tolvajfilm :D :D Figyelemsen kell követni az eseményeket és fel kell készülni bármi megtörténhet. Az eleje jól indul, ma... több»

lolita13   2016. 10. 14.

őszintén egy sokal jobb filmre számitottam és kicsit cslódás lett de a főszereplőt imádom.

Adrian Martinez
Gerald McRaney
John Requa
Margot Robbie

A film összbevétele 158 762 963 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 120 758 458 forintot termelt.

Margot Robbie és anyukája, Sarie tanította meg úszni Will Smith-t a forgatáson.

(VFTS)

Michelle Williams, Jessica Biel, Rose Byrne és Olivia Munn neve is felmerült Kristen Stewart helyettesítésére, mielőtt a Margot Robbie-hoz került a szerep.

A Focus Will Smith első korhatáros filme a Bad Boys 2 óta.

A film főszerepét Ryan Goslingnak is felajánlották, ő azonban visszautasította a felkérést.

A filmet Buenos Airesben és New Orleansban forgatták.

A film női főszerepét eredetileg Kristen Stewart játszotta volna. A színésznő már le is igazolt a filmhez, ám amikor bekerült a képbe Will Smith, állítólag a nagy korkülönbség miatt új színésznő után néztek. A Stewartot helyettesítő Margot Robbie nála is fiatalabb három hónappal.

Ha valaki azt mondja nekünk, legyünk résen, mert a látszat csal, az a minimum elvárásunk, hogy jól becsapjanak, az orrunknál fogva vezessenek minket. A Focus – A látszat csal ezt ígéri, de a legnagyobb hazugság épp abból fakad, hogy nem tud átverni minket. több»

Ez az a film, amit egyszerűen csak meg kell nézni, élvezni a lágy Jazz-t, a látványt és azt, hogy azoknak az embereknek szurkolunk benne, akiket egyébként a valóságban utálunk, mert bizony ők tényleg meglopnak minket. több»