elekm90   2020. 10. 27.

Szórakoztató, könnyed kis film, amit nem szabad túl komolyan venni. Amolyan Ocean's kistesó, kicsit gyengébb kiadásban. Soderbergh pedig profi rendező, ahogy minden filmjén, ez itt is látszik.

Edeske   2016. 06. 09.

Pörgős, időtálló vígjáték-krimi, amiben Jennifer Lopez kivételesen jól alakít, mert amúgy nem szeretem a színésznőt. Történnek az események, nem unatkoztam rajta, de sok újdonságot nem adott.

zsfarkas   2016. 02. 26.

A maga műfajában páratlanul erős film, nagyszerű karakterekkel, jó dramaturgiával, pörgős, izgalmas jelenetekkel. Ajánlom mindenkinek, legalább egyszer érdemes megnézni!

Faarkaas   2015. 03. 02.

Meglehetosen sablonos film, a szereplokert sem vagyok oda. Egy kis izgalom, romantika, sablonos helyzetek. Talan egyszer nezheto.

eni20121004   2015. 02. 13.

Nekem ez a film semmit különöset nem adott, jó színészek, nem rossz sztori, de nekem egy kicsit laposodóan hat. Egyszeri alkalomra jó szórakozás.

OrSi   2016. 06. 09.

George Clooney és Jennifer Lopez... vajon mi lesz közöttük? Nahát, csak nem egymásba szeretnek? Ez a film annyira kiszámítható, mint középiskolai matekpélda. Dögunalom.

VérAlex   2016. 02. 23.

Sokan odavannak Clooney-ért, de szerintem eléggé unalmas, amit csinál, mindig ugyanazt a karaktert hozza, aki egyszer, legfeljebb kétszer ha izgalmas, de utána már inkább irritáló a számomra.

George Clooney

A film megjelenése előtt egy évvel Quentin Tarantino Jackie Brown című filmjében Michael Keaton szintén Ray Nicolette nyomozó szerepét játszotta el. Mindkét film Elmore Leonard regénye alapján készült.

(elekm90 )

Samuel L. Jackson és Michael Keaton ingyen vállaltak cameo szerepet a filmben.

(elekm90 )

Jennifer Lopez a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

George Clooney egyik kedvenc saját filmje.

(kázsé)

Catherine Keener is jelölt volt Karen Sisco szerepére.

(kázsé)

Jennifer Lopez 10 hétig edzett az FBI ügynök szerepére, és megtanult mesterlövész puskával lőni.

(kázsé)

Az első együttműködés George Clooney és Steven Soderbergh között.

(kázsé)

George Clooney 4 oldalt olvasott el a forgatókönyvből, amikor elhatározta, hogy játszani fog a filmben.

(kázsé)

A film brazil címe "ellenállhatatlan vágy".