Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

OrSi   2016. 06. 09.

George Clooney és Jennifer Lopez... vajon mi lesz közöttük? Nahát, csak nem egymásba szeretnek? Ez a film annyira kiszámítható, mint középiskolai matekpélda. Dögunalom.

Edeske   2016. 06. 09.

Pörgős, időtálló vígjáték-krimi, amiben Jennifer Lopez kivételesen jól alakít, mert amúgy nem szeretem a színésznőt. Történnek az események, nem unatkoztam rajta, de sok újdonságot nem adott.

zsfarkas   2016. 02. 26.

A maga műfajában páratlanul erős film, nagyszerű karakterekkel, jó dramaturgiával, pörgős, izgalmas jelenetekkel. Ajánlom mindenkinek, legalább egyszer érdemes megnézni!

Faarkaas   2015. 03. 02.

Meglehetosen sablonos film, a szereplokert sem vagyok oda. Egy kis izgalom, romantika, sablonos helyzetek. Talan egyszer nezheto.

eni20121004   2015. 02. 13.

Nekem ez a film semmit különöset nem adott, jó színészek, nem rossz sztori, de nekem egy kicsit laposodóan hat. Egyszeri alkalomra jó szórakozás.

Jennifer Lopez a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

George Clooney egyik kedvenc saját filmje.

(kázsé)

Catherine Keener is jelölt volt Karen Sisco szerepére.

(kázsé)