Mint a kámfor

Mint a kámfor

Out of Sight
Edeske
George Clooney

A zseniális bűnöző ismertetőjegye, hogy sosem kapják el. Ez nem áll Jack Foley bankrablóra, akit már háromszor is lecsuktak. Esze ágában sincs azonban letölteni büntetését, inkább úgy dönt, megszökik. A helyzetet bonyolítja, hogy szökés közben kénytelen túszul ejteni a gyönyörű… Több

Forgatókönyvíró: Scott Frank
Premier (HU): 1998.11.26.

2024.03.09 Schumy1

Lopezt amúgy sem csípem, Clooney meg gyenge. Nem neki való ez a szerep szerintem. A film... sablonos, erőltetett, ezerfélét láttunk már sokkal jobbakat.

2020.10.27 elekm90

Szórakoztató, könnyed kis film, amit nem szabad túl komolyan venni. Amolyan Ocean's kistesó, kicsit gyengébb kiadásban. Soderbergh pedig profi rendező, ahogy minden filmjén, ez itt is látszik.

2016.06.09 Edeske

Pörgős, időtálló vígjáték-krimi, amiben Jennifer Lopez kivételesen jól alakít, mert amúgy nem szeretem a színésznőt. Történnek az események, nem unatkoztam rajta, de sok újdonságot nem adott.

2016.02.26 zsfarkas

A maga műfajában páratlanul erős film, nagyszerű karakterekkel, jó dramaturgiával, pörgős, izgalmas jelenetekkel. Ajánlom mindenkinek, legalább egyszer érdemes megnézni!

2015.03.02 Faarkaas

Meglehetosen sablonos film, a szereplokert sem vagyok oda. Egy kis izgalom, romantika, sablonos helyzetek. Talan egyszer nezheto.

A film megjelenése előtt egy évvel Quentin Tarantino Jackie Brown című filmjében Michael Keaton szintén Ray Nicolette nyomozó szerepét játszotta el. Mindkét film Elmore Leonard regénye alapján készült.Szerző: elekm90

Samuel L. Jackson és Michael Keaton ingyen vállaltak cameo szerepet a filmben.Szerző: elekm90

Jennifer Lopez a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

George Clooney egyik kedvenc saját filmje.Szerző: kázsé