Mint a kámfor

Out of Sight

2024.03.09 Schumy1

Lopezt amúgy sem csípem, Clooney meg gyenge. Nem neki való ez a szerep szerintem. A film... sablonos, erőltetett, ezerfélét láttunk már sokkal jobbakat.

2020.10.27 elekm90

Szórakoztató, könnyed kis film, amit nem szabad túl komolyan venni. Amolyan Ocean's kistesó, kicsit gyengébb kiadásban. Soderbergh pedig profi rendező, ahogy minden filmjén, ez itt is látszik.

2016.06.09 Edeske

Pörgős, időtálló vígjáték-krimi, amiben Jennifer Lopez kivételesen jól alakít, mert amúgy nem szeretem a színésznőt. Történnek az események, nem unatkoztam rajta, de sok újdonságot nem adott.

2016.02.26 zsfarkas

A maga műfajában páratlanul erős film, nagyszerű karakterekkel, jó dramaturgiával, pörgős, izgalmas jelenetekkel. Ajánlom mindenkinek, legalább egyszer érdemes megnézni!

2015.03.02 Faarkaas

Meglehetosen sablonos film, a szereplokert sem vagyok oda. Egy kis izgalom, romantika, sablonos helyzetek. Talan egyszer nezheto.

2016.02.23 VérAlex

Sokan odavannak Clooney-ért, de szerintem eléggé unalmas, amit csinál, mindig ugyanazt a karaktert hozza, aki egyszer, legfeljebb kétszer ha izgalmas, de utána már inkább irritáló a számomra.

2015.02.13 eni20121004

Nekem ez a film semmit különöset nem adott, jó színészek, nem rossz sztori, de nekem egy kicsit laposodóan hat. Egyszeri alkalomra jó szórakozás.

2016.06.09 OrSi

George Clooney és Jennifer Lopez... vajon mi lesz közöttük? Nahát, csak nem egymásba szeretnek? Ez a film annyira kiszámítható, mint középiskolai matekpélda. Dögunalom.