Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Banditák
Will Bruce
Cate Blanchett

TribeBubu   2018. 10. 08.

Jópofa krimi-vígjáték. Billy Bob Thornton az a színész, akit ha meglátok, minden zsebemben kinyílik egy-egy bicska. Mégis, ebben a filmben tudtam kedvelni. Cate Blanchettet és Bruce Willist meg nem lehet utálni. Belőlük pedig egy remek, karakteres trió formálódik, ahogy a cselekmény alatt megismerjük őket. Azonban a történet nem sikerült túl ütősre és egyedire. A katarzisjelenet pedig nekem kiszámítható volt. Jó befejezés, de kiszámítható... Emiatt sajnos az átlagnál alig valamivel jobb ez a film. (Bár lehet, hogy másképpen vélekednék, ha akkor láttam volna először, amikor még új volt.)

Phalanx   2017. 01. 05.

Nekem az egyik kedvenc Bruce Willis filmem. Azt hiszem, ő az egyetlen olyan akciószínész, aki jól tud alakítani más szerepekben is. Billy Bob Thorton játéka pedig szerintem emiatt talán túlságosan is a háttérbe szorul, pedig az ő karaktere is nagyon emlékezetes.

HitGirl   2015. 08. 16.

Az egyik erőssége az a narráció, ezek a snittelt interjú jelenetek, ez szerintem nagyon dinamikussá teszi a filmet. Viszont sok helyütt leül a fölösleges belső konfliktusokkal, amik a két főszereplő között játszódnak le. Emellett szerintem túlságosan is a háttérbe van szorítva a bankrablós vonal. Ezért nagy kár, viszont annyira jó alakításokat láthatunk cserébe, hogy csak nézünk. :)

Domino   2014. 11. 24.

Egy kicsit nosztalgiázó ez a film, talán túlságosan is próbálja belevinni a régi filmek gengszter hangulatát. Ettől esetlen lesz a film és puhány, sok olyan "lehetőséget" hagy ki, amitől ne csak egy szimpla vígjátékként kezeljék az emberek.

Billy Bob Thorntonnak a valóságban is van fóbiája az antik bútoroktól, amiről a a producerek úgy döntöttek, hogy hozzáírják a karakterhez.