Amerikai pite 6. - Béta-ház

Amerikai pite 6. - Béta-ház

Beta House

Az ifjabbik Stifler végre kijárja a középiskolát, s a következő cél az egyetem. Hamar rájönnek persze a gólyák, hogy minden egyetemista életében csak pár dolog a fontos, azaz a szex, a pia, és a buli. Létrehoztak már egy szervezetet is, ahol a fiatalok kiélhetik magukat, és ennek a központja az előző részből már jól ismert Béta-ház, vagyis minden, ami egy egyetemistának kell. A kockafejűek azonban szintén egy közösséget alkotnak. Nekik pedig az a fő céljuk, hogy leigázzák a Bétákat. Miközben az ifjabbik Stifler-ék beavatása folyik, megkezdődik hát a harc az egyetemistákért a két fél között. A fő megmérettetésre pedig az úgynevezett Görög Olimpián kerül sor, ahol a jól ismert Stifler apuka vezetésével veszi kezdetét a versengés. A nyertesek fődíja persze az ellenfél bázisa...

Rendező: Andrew Waller
Író: Erik Lindsay
Forgatókönyvíró: Adam Herz
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2007.12.10. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2023.08.09 Gamehun638

Egy tipik B kategóriás film. Talán még nem a hányós, sz*rós poénokkal teletűzdelt darabokból. Ötletes és korrekt mellékszál. Szerintem simán nézhető alkalmi moziesten.

2017.08.04 Orosz István

Ez még az ötödik résznél is borzalmasabb, laposabb és unalmasabb. Egyetem értem meg stb., de a régi Stiflerrel is megcsinálhattak volna egy egyetemi részt.

2017.03.08 GedyPapa

Gyenge! Ebben is több volt. Főleg a Görög olimpiában, ami tipikus gólyatáboros élményt nyújthatott volna, hogyha nem az alpáriság oltárán akartak volna áldozatot bemutatni. Az első 3 résszel ellentétben itt a Sith oldalt követi az alpáriság és már nem vicces..

Mrs. Fletcher
SMILF