Amerikai pite: A találkozó (2012)

American Reunion

Jason Biggs

Sabnock Sanatory   2020. 12. 10.

Ugyanazok a béna poénok, sablonos helyzetek és semmi új, amit a film adhat. Nem is ad semmit, csak tömény blődséget. Max Jennifer Coolidge kebleinek szurkolhatunk. Mondjuk ez nem túl sok, de legalább szemnyugtató.

indingo   2019. 08. 17.

Szerintem semmiben se marad el a korábbi részektől. A stílus, a hangulat ugyanaz. És igazából a történet is. A fiút az érdekli, bírja-e a lány, és fordítva is.

Orosz István Nézhetetlen  2017. 08. 04.

Jó látni újra a régi csapatot, igaz már kissé megöregedtek, de Stifler ugyanolyan lendületes, és ugyanúgy hozza a megszokott gyerekes formáját, mindenki megkomolyodott csak ő nem.

GedyPapa   2017. 03. 05.

Sok negatív véleményt olvastam a találkozóról, viszont szerintem jó volt újra látni a szereplőket, akik bár megöregedtek és a nagyjuk nem lépett azóta előre semmit a pályáján, de azért még össze tudtak rakni egy méltó folytatást az eredeti felállással.

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Humoros és egész érzelmes film lett a végére a sok ökörködés ellenére. Főleg a nosztalgia faktor miatt jött be nekem ennyire. Jó volt ennyi év után megismerni, hogy mi lett a régen megszeretett karakterekkel.

diumiu   2017. 12. 24.

Egy filmnél mindig kockázatos a folytatás, akkor meg pláne, ha már a negyedik részről van szó. Nem éreztem hogy gond lenne, tetszett ez a rész, jó volt újra látni a csapatot.

MMcFly2015   2019. 01. 01.

Az Amerikai pite mint tini-film akkoriban óriásit újított a mozikban, tényleg egy igazán merész - és vicces trilógiát láthattunk, amit mostanra már-már klasszikus irányba vitte a filmeket, és a karaktereket egyaránt. (Sean William Scott lehet bármily... több»

Jay Harrington, aki dr. Ronot játssza, szintén játszik egy dr. Ron nevű karaktert a "Született feleségek" (Desperate Housewives) című sorozatban.

(diumiu)

A négy rész, amelyben az eredeti stáb szerepel, egy-egy kínos pillanattal kezdődik, amelyben Jim mindig feltűnik.

(diumiu)

Ez volt az ötödik alkalom, hogy Eddie Kaye Thomas és a Neil Patrick Harris együtt dolgozott.

(diumiu)

A film plakátjával tisztelegni szerettek volna az első rész előtt.

(diumiu)

Ebben a részben Stifler elárulja, hogy az "Stephenie Meyer Alkonyat: Újhold" című könyve a kedvence. A regényből készült filmet az a Chris Weitz rendezte, aki több Amerikai pite résznek is a producere volt, többek között ennek a résznek is.