Amerikai pite: A találkozó

Amerikai pite: A találkozó

American Reunion

Jason Biggs

Tíz évvel az érettségi után a csapat visszatér, hogy megünnepeljék az iskola befejezésének évfordulóját. Kiderül, hogy sok mindenben változtak, hogy szerelmek szövődtek és mentek tönkre, de két dolog továbbra is a régi: a barátság és Finch, aki még mindig gerjed Stifler… Több

Premier (HU): 2012.04.05. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2023.08.09 Gamehun638

Felnőttek, láttuk már. Nem sok minden változott. Sok fejlődés nem mutatkozott. Picit eltúlzott, viszont nem rossz poénok. Szokásosan Stifler visz el mindent a hátán. Még a mai napig látszik az élvezet a karakter megformálásában.

2019.08.17 indingo

Szerintem semmiben se marad el a korábbi részektől. A stílus, a hangulat ugyanaz. És igazából a történet is. A fiút az érdekli, bírja-e a lány, és fordítva is.

Ugyanazok a béna poénok, sablonos helyzetek és semmi új, amit a film adhat. Nem is ad semmit, csak tömény blődséget. Max Jennifer Coolidge kebleinek szurkolhatunk. Mondjuk ez nem túl sok, de legalább szemnyugtató.

2017.08.04 Orosz István Nézhetetlen

Jó látni újra a régi csapatot, igaz már kissé megöregedtek, de Stifler ugyanolyan lendületes, és ugyanúgy hozza a megszokott gyerekes formáját, mindenki megkomolyodott csak ő nem.

2017.03.05 GedyPapa

Sok negatív véleményt olvastam a találkozóról, viszont szerintem jó volt újra látni a szereplőket, akik bár megöregedtek és a nagyjuk nem lépett azóta előre semmit a pályáján, de azért még össze tudtak rakni egy méltó folytatást az eredeti felállással.

Jay Harrington, aki dr. Ronot játssza, szintén játszik egy dr. Ron nevű karaktert a "Született feleségek" (Desperate Housewives) című sorozatban.Szerző: diumiu

A négy rész, amelyben az eredeti stáb szerepel, egy-egy kínos pillanattal kezdődik, amelyben Jim mindig feltűnik.Szerző: diumiu

Ez volt az ötödik alkalom, hogy Eddie Kaye Thomas és a Neil Patrick Harris együtt dolgozott.Szerző: diumiu

A film plakátjával tisztelegni szerettek volna az első rész előtt.Szerző: diumiu