Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Sulihuligánok (2003)

Old School

dailyfilmsan   2020. 08. 01.

Hát nekem kissé gagyi és erőltetett volt a sztori. Egy sablonos középkategóriás vígjáték ami nem nagyon mozgat meg az emberben semmit. Egynek elmegy vagy még talán az se.

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Kellemes vígjáték remek színészekkel. Jókat nevettem rajta főleg a buli szervezés körüli bonyodalmakon, A régi gimis éveimet juttatja eszembe mert egy kicsit kiszínezve:D Hétvégi kikapcsolódásnak tökéletes.

sptt   2020. 07. 20.

Jó ötletből kiinduló, egyszer nézhető, kellemes hangulatú, tipikus amerikai vígjáték. 6/10

Tomi   2015. 06. 11.

Bevallom sokáig nem láttam a filmet hát egyik nap úgy döntöttem hogy megnézem. Kicsit csalódtam benne de azért egynek elment. A poénok (amennyire emlékszem) nem mindig voltak jók, de némelyik egész jó volt. A színészek, hát egy ilyen filmnél nem számít.

Mano35   2015. 10. 23.

Nem rossz film és ötletes. Jó humorú vicces film amin igazán jól lehet szórakozni.Igaz hogy nem a legismertebb színészek szerepelnek benne de jól alakítanak.

jozsagabri   2017. 04. 27.

Klasszikus diák film, ahol egyre inkább eldurvulnak a dolgok, és egyre merészebb történések zajlanak le viccesen és frappánssan, klassz karakterekkel.

Niki88   2015. 11. 26.

Jó film,vicces csak valahogy nem igazán tetszik az,hogy ilyen középkorú színészek játszanak el egy filmet a suliról,az önfeledt gimis évekről,bulikról haverokról. Nem hiteles nekem,jobb lett volna fiatalabb színészekkel.

Patrick J. Adams első játékfilmes szereplése látható a filmben.

(dailyfilmsan )

A filmet elsősorban az UCLA Westwood kampuszán forgatták. A fiktív Harrison Egyetem légi felvételei azonban a Harvardról készültek.

(dailyfilmsan )

Azt a jelenetet, ahol Mitch beszédet mond az esküvőn, a filmkészítés során adták hozzá a forgatókönyvhöz. Az ötlet Vince Vaughntól származott.

(dailyfilmsan )

87 millió dollár a film összbevétele.

(LionelMessi10)

24 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

A Dreamworks stúdió 50. forgalmazott filmje.

A rendező, Todd Phillips is megjelenik a filmben, ő az, aki az ajtóban a gruppen szex felől érdeklődik.

(SódóGA)

Court Crandall, a film forgatókönyvírója a New Hampshire-i Egyetem öregdiákja, és saját élményei alapján írta meg a film történetét.

(SódóGA)

A Marissa apját játszó férfi, aki odakíséri a nőt az oltárhoz, Will Ferrell könyvelője.

(SódóGA)

Todd Phillips, a rendező kutyája "játssza" Gary, az orális szexet oktató szakember kutyájának szerepét.