Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Kellemes vígjáték remek színészekkel. Jókat nevettem rajta főleg a buli szervezés körüli bonyodalmakon, A régi gimis éveimet juttatja eszembe mert egy kicsit kiszínezve:D Hétvégi kikapcsolódásnak tökéletes.

Tomi   2015. 06. 11.

Bevallom sokáig nem láttam a filmet hát egyik nap úgy döntöttem hogy megnézem. Kicsit csalódtam benne de azért egynek elment. A poénok (amennyire emlékszem) nem mindig voltak jók, de némelyik egész jó volt. A színészek, hát egy ilyen filmnél nem számít.

Mano35   2015. 10. 23.

Nem rossz film és ötletes. Jó humorú vicces film amin igazán jól lehet szórakozni.Igaz hogy nem a legismertebb színészek szerepelnek benne de jól alakítanak.

jozsagabri   2017. 04. 27.

Klasszikus diák film, ahol egyre inkább eldurvulnak a dolgok, és egyre merészebb történések zajlanak le viccesen és frappánssan, klassz karakterekkel.

Niki88   2015. 11. 26.

Jó film,vicces csak valahogy nem igazán tetszik az,hogy ilyen középkorú színészek játszanak el egy filmet a suliról,az önfeledt gimis évekről,bulikról haverokról. Nem hiteles nekem,jobb lett volna fiatalabb színészekkel.

87 millió dollár a film összbevétele.

(LionelMessi10)

24 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

A Dreamworks stúdió 50. forgalmazott filmje.