Sulihuligánok

Old School

2023.01.15 HE7EDIK

Will Ferrell ellopja a showt, minden jelenete hasfogós. Luke Wilson nevét itt még előkelő helyen jegyezték az álomgyárban, és a mindig gyönyörű Elisha Cuthbert is feltűnik a Szüzet szüntess előtt. Ebben az időszakban jobbnál jobb vígjátékok születtek.

2020.08.01 dailyfilmsan

Hát nekem kissé gagyi és erőltetett volt a sztori. Egy sablonos középkategóriás vígjáték ami nem nagyon mozgat meg az emberben semmit. Egynek elmegy vagy még talán az se.

2019.07.30 Ms. Akárki

Kellemes vígjáték remek színészekkel. Jókat nevettem rajta főleg a buli szervezés körüli bonyodalmakon, A régi gimis éveimet juttatja eszembe mert egy kicsit kiszínezve:D Hétvégi kikapcsolódásnak tökéletes.

2020.07.20 sptt

Jó ötletből kiinduló, egyszer nézhető, kellemes hangulatú, tipikus amerikai vígjáték. 6/10

2015.06.11 Tomi

Bevallom sokáig nem láttam a filmet hát egyik nap úgy döntöttem hogy megnézem. Kicsit csalódtam benne de azért egynek elment. A poénok (amennyire emlékszem) nem mindig voltak jók, de némelyik egész jó volt. A színészek, hát egy ilyen filmnél nem számít.

2015.10.23 Mano35

Nem rossz film és ötletes. Jó humorú vicces film amin igazán jól lehet szórakozni.Igaz hogy nem a legismertebb színészek szerepelnek benne de jól alakítanak.

2017.04.27 jozsagabri

Klasszikus diák film, ahol egyre inkább eldurvulnak a dolgok, és egyre merészebb történések zajlanak le viccesen és frappánssan, klassz karakterekkel.

2015.09.05 Quinlan

Van benne némi humor és igazán stabilan van felépítve a film története is. Rendkívül szórakoztató a film és lebilincseli a nézőt, míg fel nem villan a stáblista.

2015.11.26 Niki88

Jó film,vicces csak valahogy nem igazán tetszik az,hogy ilyen középkorú színészek játszanak el egy filmet a suliról,az önfeledt gimis évekről,bulikról haverokról. Nem hiteles nekem,jobb lett volna fiatalabb színészekkel.

2020.04.03 end26

a kamerák előtti spontán hülyülés

Will Ferrell ahol megjelenik a filmes alkotók között, ott kő kövön nem maradhat. Igyekszem a jövőben is kerülni, de ebben az esetben Luke Wilson, - akit szeretek, - felülírta ezt a "mozi-stratégiát". (Persze szerénységet felmutató szerepével nem tudott meghatározó lenni, a többi "harsány barom" kapásból felülírta.) - Nem tudom totálisan elítélni a "hangadókat", mert a sok kényszeredett poén mellett volt néhány valóban rekeszizmot megmozgató is. Az ilyen szintű lazaság megsemmisítheti a vígjáték íróinak fergeteges szórakoztatásra irányuló célját, az eredmények a kamerák előtti spontán hülyülés egyenes következményei. Jó is, rossz is. A rögtönzés e téren nekem ritkán jön be, jobban szeretem az alaposan átgondolt abszurd, de akár fekete humort.

2015.05.24 Sniper

Csak Luke Wilson és Vince Vaughn miatt néztem meg, bennük nem csalódtam, de a filmben igen. Sokkal jobb forgatókönyvvel egy fergeteges vígjáték is lehetett volna, de így csak egy középszerű film sok Harcosok klubja utalással, ami még nem is vicces. N... Több

2014.11.24 tomvétsz

Amerikai pite újraforgatva, 20 évvel később. Kicsit erőltetett hangulatú, de mindenki profi módon hozza a hülye karaktert. Ezekből a filmekből pont egyet lehet készíteni, de újra és újra lehúzni róla a bőrt nem érdemes, mert elveszíti a humorát, bár ... Több

2021.05.26 freeman

Király film.

2015.02.01 ollókéz

A haverjaimmal nagyon bírjuk ezeket a filmeket, sörözünk, röhögünk, utána meg pókerezünk egy nagyot. Szerintem a srácok jobban bírják ezeket a filmeket, már csak a poénok miatt is, mert némelyik lehet szexista és vulgáris is, nem jövünk zavarba tőlük... Több