Sulihuligánok

Old School

Patrick J. Adams első játékfilmes szereplése látható a filmben.Szerző: dailyfilmsan

A filmet elsősorban az UCLA Westwood kampuszán forgatták. A fiktív Harrison Egyetem légi felvételei azonban a Harvardról készültek.Szerző: dailyfilmsan

Azt a jelenetet, ahol Mitch beszédet mond az esküvőn, a filmkészítés során adták hozzá a forgatókönyvhöz. Az ötlet Vince Vaughntól származott.Szerző: dailyfilmsan

87 millió dollár a film összbevétele.Szerző: LionelMessi10

24 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

A Dreamworks stúdió 50. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

A rendező, Todd Phillips is megjelenik a filmben, ő az, aki az ajtóban a gruppen szex felől érdeklődik. Szerző: SódóGA

Court Crandall, a film forgatókönyvírója a New Hampshire-i Egyetem öregdiákja, és saját élményei alapján írta meg a film történetét.Szerző: SódóGA

A Marissa apját játszó férfi, aki odakíséri a nőt az oltárhoz, Will Ferrell könyvelője. Szerző: SódóGA

Todd Phillips, a rendező kutyája "játssza" Gary, az orális szexet oktató szakember kutyájának szerepét. Szerző: SódóGA

Az esküvőn fellépő rock banda egy létező együttes, a “Dan Band”. Őket láthattuk a Starsky és Hutch (2004) és a Másnaposok (2009) című filmekben is.Szerző: SódóGA

Luke Wilson néhány jelenetét, többek között azt, amikor hazaérkezik, elsőre sikerült tökéletesen felvenni, ezért a színész megkapta a stábtól az "Egy Felvételes Wilson" becenevet. Szerző: SódóGA