Másnaposok

Másnaposok

The Hangover

Bradley Cooper

Egy Las Vegas-i legénybúcsút követő reggelen a baráti társaság rájön, hogy előző éjszaka elvesztették az ijfú férjjelöltet, ráadásul szállodaszobájukban egy tigrist és egy csecsemőt is találnak.Kéztsegbeesett nyomozásba kezdenek, és homályos emlékeikre hagyatkozva olyan kalandokba… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2009.06.18. | HBO Max (2021.10.01.)

2023.12.17 Gamehun638

Valami új volt akkor, amire nagyon kíváncsi volt mindenki. Jók a karakterek. Jók a poénok. Kihagyhatatlan alkotás.

2021.08.06 Laca//Ho/rr/oR//

a nap véleménye

Ami Vegasban marad, az ott is marad

Ez úgy, ahogy van, egy nagyon őrült és jó cselekménnyel megáldott vígjáték. Minden van benne, ami egy vígjátékba kell, pedig semmi extra az alapötlet, mégis sikerült egy izgalmas, pörgős, összetett filmet kihoznia Todd Phillips rendezőnek. Már az e... Teljes kritika

2019.02.19 mamiéstöti2

Egyszerűen zseniális vígjáték, nagyon pörgős és végig izgalmas emellett pedig nagyon vicces is. Mindenkinek ajánlom.

2017.10.07 indingo

Néhol picit erőltetettnek éreztem, de nem vészesen. A története újszerű, meghökkentő és vicces ezért követte még pár rész. Én jobban szeretem Coopert drámaibb szerepekben.

Majdnem mindíg az első rész a legjobb,és ez erre a trilógiára is igaz....Iszonyatosan jópoénok,és ténylegesen próbára teszik a rekeszizmokat.Szinte minden karakter a helyén van,de nekem a nagyon nagy kedvencem Zach Galifianakis, aki őrületesen jó,rászabták ezt a karaktert.Ajánlott.

A film forgatásán valóban hiányzott Ed Helms foga.Szerző: felicity

Mike Tyson bevallotta, hogy kokaint szívott, mikor a filmet forgatták. A filmet látva azonban elgondolkozott és meggyőzte magát, hogy változtatnia kell az életén.Szerző: Archívum

Phil karaktere kapcsán Ethan Embry is szóba került. Szerző: Archívum

Tripp Vinson-nak, Chris Bender executive producer egy barátjának és producer társának esete inspirálta a film egyik jelenetét. Vinson is eltűnt a saját legénybúcsújáról, s végül egy sztriptíz klubban ébredt fel, ahol egy igen drága számlát kellett végül kifizetnie. Szerző: Archívum