Másnaposok

The Hangover

2023.12.17 Gamehun638

Valami új volt akkor, amire nagyon kíváncsi volt mindenki. Jók a karakterek. Jók a poénok. Kihagyhatatlan alkotás.

2021.08.06 Laca//Ho/rr/oR//

a nap véleménye

Ami Vegasban marad, az ott is marad

Ez úgy, ahogy van, egy nagyon őrült és jó cselekménnyel megáldott vígjáték. Minden van benne, ami egy vígjátékba kell, pedig semmi extra az alapötlet, mégis sikerült egy izgalmas, pörgős, összetett filmet kihoznia Todd Phillips rendezőnek. Már az e... Teljes kritika

2019.02.19 mamiéstöti2

Egyszerűen zseniális vígjáték, nagyon pörgős és végig izgalmas emellett pedig nagyon vicces is. Mindenkinek ajánlom.

Majdnem mindíg az első rész a legjobb,és ez erre a trilógiára is igaz....Iszonyatosan jópoénok,és ténylegesen próbára teszik a rekeszizmokat.Szinte minden karakter a helyén van,de nekem a nagyon nagy kedvencem Zach Galifianakis, aki őrületesen jó,rászabták ezt a karaktert.Ajánlott.

2017.10.07 indingo

Néhol picit erőltetettnek éreztem, de nem vészesen. A története újszerű, meghökkentő és vicces ezért követte még pár rész. Én jobban szeretem Coopert drámaibb szerepekben.

2017.07.15 Deku

Hát ez valami fergetegesen vicces lett. Amikor először láttam fetrengtem a röhögéstől. Sajnos ez nem mondható el utódairól de ez a legkevesebb. Frappáns és mindig tartogat valami újat.

2016.12.04 HercegPeter

Mára már majdnem klasszikussá vált vígjáték. Vannak benne vicces és kevésbé vicces karakterek, de mindenkinek van legalább egy jó poénja. Sokakkal történt már olyan, hogy egy jól sikerült este után nem volt tiszta, hogy mi történt. Na ugye itt is ez ... Több

2017.11.23 dailyfilmsan

Ökök kedvenc! Kiváltképpen nekem a zenék tetszenek benne, nem az őrültségek. Előre félek milyen legénybúcsúja lesz majd a páromnak :D

2017.03.06 GedyPapa

Ki az, aki még nem találkozott a helyzettel, hogy felkel és vannak dolgok, amik nincsenek meg neki? A film pont ezt akarja bemutatni a legelvetemültebb eszközeivel. Ez a rész még megtalálta a balanszt az alpári és a vicces között, így felhőtlen szórakozást tud nyújtani.

2018.03.26 szaka123

Korszakalkotó film! Hihetetlen, hogy már 9 éves. Nagyon jól idézhető párbeszédek, kidolgozott karakterek, jó sztori. Véleményem szerint többször nézhető, nem lesz unalmas. Mindig akad benne új poén. Ajánlom mindenkinek, akár nagyobb társasággal is.

2018.08.21 erahurka

Annak idején a semmiből jött ez a remek vígjáték sok-sok őrült poénnal, melyben azért nem kevés erőltetett rész is akad, így abszolút érthető, ha valakinek nem tetszik. Én elvoltam vele, a szakállas, kimondhatatlan nevű csávó jól nyomja a hülyét, és elviszi a hátán az egész filmet.

2020.06.05 elekm90

Tetszett az alapkoncepciója és egy egész jó komédia kerekedett belőle. Bár van néhány elcsépelt, olcsó vicc benne (részben a szinkron miatt, én pl. nem értem, hogy az éneklős részeket miért nem lehet feliratozni) a legtöbb poén a helyén van és a kara... Több

2017.10.17 Szilonka

Elég nagy durranás a film, brutális jelenetekkel. Azt bevallom, hogy kell hozzá egy hangulat. Házasság előtt állóknak kötelező darab. Szereposztása hibátlan.

2019.05.28 MP170506

Halálos egy film, olyan sírva-nevetős. Nagyon jól összerakták a történetet, a karaktereket és a színészek is jól lehettek összeválogatva. A poénok hatalmasak, többször nézhető vígjáték.