Vélemények: Másnaposok (2009)

ANdraS   2020. 07. 21.

Eredeti és ötletes crazy vígjáték

Kissé túlfűtött, de alapvetően jó vígjáték, tele crazy és tipikusan amerikai jelenetekkel. A filmet az eredeti ötlet (retrospektív nyomozás, mi is történt az előző éjszakán, amikor mindannyian totálisan széttörtük magunkat?) és az, hogy jó színészek játszanak benne, viszi el a hátán, így a dilis, erőltetett jelenetek is hihetőbbek. Akinek nincs gondja az amolyan “ízléstelen” vígjátékokkal, nem fog melléfogni vele.

mamiéstöti2   2019. 02. 19.

Egyszerűen zseniális vígjáték, nagyon pörgős és végig izgalmas emellett pedig nagyon vicces is. Mindenkinek ajánlom.

indingo   2017. 10. 07.

Néhol picit erőltetettnek éreztem, de nem vészesen. A története újszerű, meghökkentő és vicces ezért követte még pár rész. Én jobban szeretem Coopert drámaibb szerepekben.

Deku   2017. 07. 15.

Hát ez valami fergetegesen vicces lett. Amikor először láttam fetrengtem a röhögéstől. Sajnos ez nem mondható el utódairól de ez a legkevesebb. Frappáns és mindig tartogat valami újat.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Mára már majdnem klasszikussá vált vígjáték. Vannak benne vicces és kevésbé vicces karakterek, de mindenkinek van legalább egy jó poénja. Sokakkal történt már olyan, hogy egy jól sikerült este után nem volt tiszta, hogy mi történt. Na ugye itt is ez ... több»

dailyfilmsan   2017. 11. 23.

Ökök kedvenc! Kiváltképpen nekem a zenék tetszenek benne, nem az őrültségek. Előre félek milyen legénybúcsúja lesz majd a páromnak :D

GedyPapa   2017. 03. 06.

Ki az, aki még nem találkozott a helyzettel, hogy felkel és vannak dolgok, amik nincsenek meg neki? A film pont ezt akarja bemutatni a legelvetemültebb eszközeivel. Ez a rész még megtalálta a balanszt az alpári és a vicces között, így felhőtlen szórakozást tud nyújtani.

szaka123   2018. 03. 26.

Korszakalkotó film! Hihetetlen, hogy már 9 éves. Nagyon jól idézhető párbeszédek, kidolgozott karakterek, jó sztori. Véleményem szerint többször nézhető, nem lesz unalmas. Mindig akad benne új poén. Ajánlom mindenkinek, akár nagyobb társasággal is.

Sabnock Sanatory   2019. 01. 27.

Majdnem mindíg az első rész a legjobb,és ez erre a trilógiára is igaz....Iszonyatosan jópoénok,és ténylegesen próbára teszik a rekeszizmokat.Szinte minden karakter a helyén van,de nekem a nagyon nagy kedvencem Zach Galifianakis, aki őrületesen jó,rászabták ezt a karaktert.Ajánlott.

MP170506   2019. 05. 28.

Halálos egy film, olyan sírva-nevetős. Nagyon jól összerakták a történetet, a karaktereket és a színészek is jól lehettek összeválogatva. A poénok hatalmasak, többször nézhető vígjáték.

Edii   2015. 01. 27.

A színészek jók, vígjátéknak vígjáték! De nekem ez már nagyon erőltetett, sokk!! :)

Szilonka   2017. 10. 17.

Elég nagy durranás a film, brutális jelenetekkel. Azt bevallom, hogy kell hozzá egy hangulat. Házasság előtt állóknak kötelező darab. Szereposztása hibátlan.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

Nagyon vicces volt, csak rá kell érezni a humorára ami valakinek vagy bejön, vagy nem. Egész jó kis történet, ami a végén meglepett. De ennél a filmsorozatnál tényleg az első rész a legjobb, utána már nagyon megy lefelé a lejtőn, mert nem tudnak őjat mutatni, de ezt azért érdemes megnézni, mert jó kis szórakozás

Norbi   2018. 07. 23.

Manapság lassan kötelező alapműnek számít. Kicsit túlgondolt alapötlet, de a cselekményvezetése abszolúte izgalmasra. Jó poénokban nincs hiány, csak ajánlani tudom.

TomÁcs   2018. 08. 10.

Sokat lehet rajta nevetni és a szereposztása is említésre méltó. Tetszett.

diumiu   2017. 12. 29.

Ritkán látni jó vígjátékot. Úgy gondolom nehéz jót alkotni ebben a műfajban, de itt az alkotóknak ez sikerült. Ugyan néha volt 1-2 erőltetett poén, de összességében egy nagyon szórakoztató filmről van szó. Ezt a részt bármikor szívesen újra nézem.

VvV   2018. 10. 29.

Korszakalkotó film, amelynek az alapötletét sokat sokféle filmben próbálták már lemásolni. Humoros volt és meglepő.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Maga a film ötlete egy elég egyszerű ötleten alapul. Egy elfajult legénybúcsún. Sok jó ötlet volt benne, remek kivitezelésben, egy kis humorral megfűszerezve.

Ms. Akárki   2019. 05. 12.

Zseniális vígjáték. Imádom a mai napig. Sikerét mi sem bizonyítja jobban hogy azóta hányan megpróbálták leutánozni a vígjáték alapgondolatát, persze sokszor elég rosszul. Eszementül jó poénokkal van telepakolva és a színészek is nagyon jól hozták a formájukat.

MKristijan   2016. 11. 18.

Kellően beteg film, amire már szükség volt. Régen láttam ilyen szintű vígjátékot, szívesen nézem meg akármikor :)

Dodi   2015. 06. 08.

Nagyon jó humorú film. A történetet is jól kitalálták, tetszettek benne a fordulatok, a "rejtélyek" :). Az elejétől a végéig szórakoztató volt, teljesen ki tud közben kapcsolódni az ember!

lolita13   2016. 10. 08.

Ez egy fergeteges vígjáték melynek a poénjait évekig lehet emlegetni és jót röhögni rajtuk :)

Norbert93   2018. 07. 18.

Új színt hozott a vígjátékok világába. Fergetegesen vicces és ötletes.

felicity   2018. 08. 01.

Nagyon jó és vicces film.

MidoD7   2019. 04. 12.

Talán csak a filmzenébe tudnék kivetnivalót találni, ha nagyon akarnék, de az nem volt számottevő. Nagyon rendben voltak a karakterek, a színészek tökéletesen hozták a formát, és a történet is elég erős volt a maga nemében.

Queenakasha   2018. 04. 06.

Ez a film az abszurd történetével hatalmas. Nagyon jó ötlet volt, remekül sikerült, a szereplők is jól játszottak. Teljesen beleéltem magam és végig szórakoztam az egészen.

dittee   2015. 12. 21.

Véleményem szerint, ez egy átlagos vígjáték. Néhol túlságosan erőltetett, ami csak ront a helyzeten. A színészek jók, de amúgy nem egy nagy dobbanás, láttam már jobbat is.

Lonka   2017. 07. 31.

Egynek elment, nem lett a kedvencem. A története eléggé erőltetett, a karakterek nagyon műviek. A szinkorn néhol katasztrófális.

VFTS   2016. 07. 26.

Az emberek többsége volt már másnapos, így tudja miről szól a film. Mégis egy remek sztorit hoztak ki belőle, ami igazi klasszikussá nőtte ki magát. Az emberek azóta is idéznek a film jobbnál jobb pillanataiból. Engem mindig fel tud dobni a film.

czerik   2018. 07. 17.

Egy nagyon vicces film pár barátról, akik a legénybúcsún rettenet szétcsapják magukat, és közben elveszítik a barátjukat, aki egyben a vőlegény is, ezért válik izgalmassá is. Ajánlom mindenkinek.