A Jackass bemutatja: Rossz nagyapó (2013)

Jackass Presents: Bad Grandpa

Diesel   2018. 02. 28.

Hát ha van film amin kegyetlenül lehet szakadni a nevetéstől akkor ez az! Csak azért nem kap tőlem max pontot mert az eleje a nagymamás rész szerintem eléggé morbid lett, és kicsit visszataszító. Viszont ezt leszámítva rendkívül szórakoztató. Irving (Johnny Knoxville) bármilyen élethelyzetbe kerül abból valami olyan orbitális hülyeség fog megszületni, hogy a néző közben bele hal a nevetésbe. Ízléstelen, obszcén, de iszonyatosan szórakoztató alkotás. Ami nekem kimondottan tetszett hogy valóban rejtett kamerával vettek fel számos jelenetet. Ez azért volt szórakoztató, mert az adott jelenetekben szereplő emberek arcán azonnal kiültek az érzelmek (döbbenet, düh, sokk). Billy (Jackson Nicoll) is hatalmas forma és tökéletesen játssza el Irving unokáját. Fontos még megemlíteni, hogy Johnny Knoxville hihetetlenül jól el van maszkírozva a filmben. Tényleg úgy néz ki mint egy 86 éves. Az egész történet jól felépített a visszaemlékezések ("azóta nem eszek halrudat") is jól meg vannak vágva. Akinek rossz a kedve vagy csak nézne valami poénos, humoros filmet az mindenképpen szánjon rá időt!

dulkap   2015. 01. 22.

Nagyon hullámzó színvonalú film és sok poén nem az én világom. Alapvetően el lehet rajta mosolyogni, de a nagy nevetések szinte elkerültek. Amin igazán nevettem az a szépségverseny rész. Az zseniális volt és lehet, hogy nem is ez volt a cél, de nagyon jól rávilágítottak arra a beteg közegre, görbe tükröt mutatva annak.

Crystaldeer   2015. 02. 05.

Alapjáraton nem voltam oda a Jackass filmekért. Az előzetes megtekintése után úgy gondoltam ez érdekel...és állati jó!! :D Nem ajánlom mindenkinek, de aki bírja az ilyesmit, az remekül fog szórakozni.

A 2013-ban bemutatott filmet Johnny Knoxville, és a Jackass többi tagja 2011. június 20-án tragikus autó balesetben elhunyt barátjuk Ryan Dunn emlékére szentelték.

(Diesel)

A film forgatásakor minden nap kicsivel több mint 3 órán át keresztül készült Johnny Knoxville "öreg" kinézetű sminkje, maszkja.

(Diesel)