Ugratások filmje

Ugratások filmje

Bad Trip

A valóság egy kicsit másképpen. Két haver hosszú útra indul, mely során rejtett kamerákkal felszerelve ugratják az embereket, és leplezetlenül mutatják be reakcióikat. Eszeveszett csínyeikben segítségre is számíthatnak a film többi beavatott… Több

Rendező: Kitao Sakurai
Premier: 2021.03.26. | Netflix (2021.03.27.)

Tiffany Haddish

2021.11.03 BoBamburg

Zseniális, de tényleg. Alapból bírom az ilyen jellegű, prankvideóműfajjal operáló filmeket (sajnos egész kevés készül belőlük), így nagyon megörültem, mikor megláttam a Netflix kínálatában. Rég szórakoztam ennyire egy vígjátékon.

2021.04.05 jabor

Borat és Jackass jelenetek kandikamerával felvéve. A történet faék egyszerű, de nem is a mesélés volt a cél, hanem a szivatás és a megbotránkoztatás, amit egészen a túltolásig sikerül abszolválniuk. 420.

2021.03.27 Buffy

Aki szereti Eric André munkásságát, annak kötelező darab.

2021.01.01 juliS

Tartottam tőle, hogy nagyon rosszul sül el, de a végén nagyon jól szórakoztam.

A film véletlen idő előtt előtt felkerült az Amazon Prime streaming felületére. Nem volt fent sokáig, de ahhoz pont elég ideig, hogy sokan letöltsék és megosszák a torrent-oldalakon. Szerző: jakedave

Eredetileg 2020 márciusában jelent meg volna a film, de a COVID-19 miatt (hasonlóan sok más filmhez) elhalasztották a premiert.Szerző: jakedave