Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Családi üzelmek (2013)

We're the Millers

Tyoci   2021. 01. 12.

Marha vicces film egy rögtönzött családról, hogy filmünk "apa" szereplője túlélje saját karrierjének végét. Utolsó küldetésre indul annak reményében, hogy ezzel kiválthatja sorsát. Vígjátékhoz híven természetesen minden a legjobban alakul, még akkor ... több»

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Ennél jobb vígjátékot ajánlani se tudok senkinek. Annyira nagy baromság, hogy nincs olyan akinek ne tetszene. Remek kikapcsolódás. 5/5

indingo   2017. 04. 10.

Mozgalmas sztorija van, elég jól fel lett építve. A poénok rendben voltak, nem éreztem őket nagyon közönségesnek. Volt valami újszerű hullám a filmben,

Deku   2017. 07. 24.

Nagyon a béka feneke alatt mozog ennek a filmnek a humorérzéke. Semmi olyan poén nem volt amire azt mondhatnám, hogy ez remek volt. Gyenge és unalmas az egész.

Artemisia   2017. 12. 23.

Remek vígjáték, alapvetően nagyon jó a film humora. A történet is jó, a karakterek nagyon szórakoztatóak és a színészek is kitűnően játszottak.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Lehet, hogy többeknek ez már sok(k), de nekem nagyon tetszett. Egy olyan film, amin nagyon jól el lehet szórakozni és végig nevetni. Az ideális alkotás arra, hogy kikapcsolj egy kicsit és felhőtlenül jól érezd magad!

Orosz István   2016. 05. 27.

Szintén egy jól sikerült amerikai vígjáték- Jó történettel hatalmas poénokkal. Amikor a pók csípés történt na annál kiégtem. Vagy a "vágod csotány" szófordulatot használó palin is nevetés rohamban törtem ki! :D

A Rottentomatoes oldalán mindössze 47%-os a film, ez az eredmény 144 véleményen alapszik.

(dailyfilmsan )

Szép bevételt hozott a film, összesen 269,2 millió dollárt.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 37 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

Casey-t, a "Miller család" lányát Eric Roberts lánya, Emma Roberts játszotta.

(Berto49)

A három közül ez az egyik film, amiben Emma Roberts mellett a női főszerepet a Jóbarátokból játszotta valaki. Itt Jennifer Anistonnal szerepel együtt. Korábban Lisa Kudrowal a Kutyaszálló c. filmben, míg Courteney Coxszal a Sikoly 4-ben játszott együtt.

(VFTS)

Will Poulter karaktere 3 évvel idősebb, mint Emma Roberts karaktere, valójában Roberts 2 évvel idősebb Poulternél.

(VFTS)

2013-ban a 16. legnagyobb bevételt hozó film volt.

(VFTS)

A film elején Jason Sudeikis egy Kansas City feliratú pólót visel, utalva a színész származására.

(SódóGA)

Scottie P. a filmben tizenegyszer mondja ki a "Tudod, mire gondolok" mondatot.

(SódóGA)

A film szereplői szinte kivétel nélkül szerepeltek már valamilyen amerikai vígjátéksorozatban.