Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Családi üzelmek

(We're the Millers)

Curacao86  2015. 02. 01.

Első osztályú, többször nézős, valóban vicces és humoros vígjáték, mindenkinek, minden korosztálynak ajánlott! :)

mamiéstöti2  2015. 01. 23.

Ennél jobb vígjátékot ajánlani se tudok senkinek. Annyira nagy baromság, hogy nincs olyan akinek ne tetszene. Remek kikapcsolódás. 5/5

indingo  2017. 04. 10.

Mozgalmas sztorija van, elég jól fel lett építve. A poénok rendben voltak, nem éreztem őket nagyon közönségesnek. Volt valami újszerű hullám a filmben,

Orosz István  2016. 05. 27.

Szintén egy jól sikerült amerikai vígjáték- Jó történettel hatalmas poénokkal. Amikor a pók csípés történt na annál kiégtem. Vagy a "vágod csotány" szófordulatot használó palin is nevetés rohamban törtem ki! :D

GedyPapa  2017. 03. 14.

Lehet, hogy többeknek ez már sok(k), de nekem nagyon tetszett. Egy olyan film, amin nagyon jól el lehet szórakozni és végig nevetni. Az ideális alkotás arra, hogy kikapcsolj egy kicsit és felhőtlenül jól érezd magad!

Casey-t, a "Miller család" lányát Eric Roberts lánya, Emma Roberts játszotta.

(Berto49)

A három közül ez az egyik film, amiben Emma Roberts mellett a női főszerepet a Jóbarátokból játszotta valaki. Itt Jennifer Anistonnal szerepel együtt. Korábban Lisa Kudrowal a Kutyaszálló c. filmben, míg Courteney Coxal a Sikoly 4.-ben játszott együtt.

(VFTS)

Will Poulter karaktere 3 évvel idősebb, mint Emma Roberts karaktere, valójában Roberts 2 évvel idősebb Poulternél.

(VFTS)