Családi üzelmek

Családi üzelmek

We're the Millers

David, a drogdíler egy lány segítségére siet, aminek következtében kirabolják. Hogy elszámolhasson a pénzzel, egy nagy adag kábítószert kell áthoznia Mexikóból. Azt gondolja, hogy könnyebb átjátszani a hatóságokat, ha egy boldog család vakációjának álcázza a csempészést, így családot toboroz,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2013.08.22.

2023.06.06 Gamehun638

Egyszer nézhető. Tipikus új hullámos, gusztustalan poénok. A 2015-ös Vakációt lehúzták, hogy milyen elvadult dolgok vannak benne, de ez még annál is gyérebb. Tipikus amerikai film, tele undorító dolgokkal. A modern társadalomnak. A szereposztást meg... Több

2017.12.23 Artemisia

Remek vígjáték, alapvetően nagyon jó a film humora. A történet is jó, a karakterek nagyon szórakoztatóak és a színészek is kitűnően játszottak.

2017.04.10 indingo

Mozgalmas sztorija van, elég jól fel lett építve. A poénok rendben voltak, nem éreztem őket nagyon közönségesnek. Volt valami újszerű hullám a filmben,

2015.01.23 mamiéstöti2

Ennél jobb vígjátékot ajánlani se tudok senkinek. Annyira nagy baromság, hogy nincs olyan akinek ne tetszene. Remek kikapcsolódás. 5/5

2021.07.28 Laca//Ho/rr/oR//

Vagy

Hát erről aztán jó sok mindent lehet mondani, ugyanis eléggé megosztott általában az ilyesfajta vígjáték. Személy szerint én rengeteget nevettem rajta, és rengeteg jó jelenet volt. Nagyszerűen alkalmazkodott ehhez a fajta vígjátékhoz a két főszereplő, Jason Sudeikis és Jennifer Aniston, de kiemelném Will Poulter játékát is, akinek lássuk be, remekül illet az arcmimikája Kenny karakteréhez. Végig intenzív, pörgős volt a cselekmény, amiben rengeteg olyan jelenet volt, amin az ember nevet egy jót. Aki szereti az e fajta vígjátékot, ami már-már átlépi azt a fajta határvonalat, ami más esetekben "kiveri a biztosítékot", annak bátran ajánlom, hisz nem zagyvaságokról van szó, értelmetlen cselekményről, hanem egy jól futó vígjátékról, ahol erős, szókimondó jelenetek vannak nagyszerű játékkal.

A Rottentomatoes oldalán mindössze 47%-os a film, ez az eredmény 144 véleményen alapszik. Szerző: dailyfilmsan

Szép bevételt hozott a film, összesen 269,2 millió dollárt.Szerző: LionelMessi10

A film költségvetése 37 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10

Casey-t, a "Miller család" lányát Eric Roberts lánya, Emma Roberts játszotta.Szerző: Berto49