Családi üzelmek (2013)

We're the Millers

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Ennél jobb vígjátékot ajánlani se tudok senkinek. Annyira nagy baromság, hogy nincs olyan akinek ne tetszene. Remek kikapcsolódás. 5/5

indingo   2017. 04. 10.

Mozgalmas sztorija van, elég jól fel lett építve. A poénok rendben voltak, nem éreztem őket nagyon közönségesnek. Volt valami újszerű hullám a filmben,

Deku   2017. 07. 24.

Nagyon a béka feneke alatt mozog ennek a filmnek a humorérzéke. Semmi olyan poén nem volt amire azt mondhatnám, hogy ez remek volt. Gyenge és unalmas az egész.

Orosz István   2016. 05. 27.

Szintén egy jól sikerült amerikai vígjáték- Jó történettel hatalmas poénokkal. Amikor a pók csípés történt na annál kiégtem. Vagy a "vágod csotány" szófordulatot használó palin is nevetés rohamban törtem ki! :D

GedyPapa   2017. 03. 14.

Lehet, hogy többeknek ez már sok(k), de nekem nagyon tetszett. Egy olyan film, amin nagyon jól el lehet szórakozni és végig nevetni. Az ideális alkotás arra, hogy kikapcsolj egy kicsit és felhőtlenül jól érezd magad!

A rotten Tomatoes oldalán 144 mindössze 47%-os a film, ez az eredmény 144 véleményen alapszik.

(dailyfilmsan)

Szép bevételt hozott a film, összesen 269,2 millió dollárt.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 37 millió dollár volt.

(LionelMessi10)